• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      SCHWAB: Uprchlí trestanci spatřeni na palubě C, uprchlí trestanci na palubě C! 
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      KACHENNA: Oh, božínku... jeho hlava pukla!
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Doporučuji vám opatrnost. Někteří Gelfové mají své svěračové otvory v obličeji. Doufám, že jste ho neurazil. Ne, vypadá spokojeně.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Já vím, pane, a přijímám plnou zodpovědnost za případné následky.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Kdyby byl kluk, byl by to pěknej drsňák. Týpek, co chodí v tričku i v zimě a ani mu netvrdnou bradavky.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Kde je můj urostlý sympaťák?
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Je to takovej psychopatickej zabiják, ale má i svý světlý stránky.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Je to nejneoblíbenější člověk na palubě. Dyť si musel sám organizovat i svoje vlastní oslavy narozenin.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Ááh, to je můj stín. Éhh, dokonce i můj stín vypadá hezky. Já vypadám pěkně, můj stín vypadá pěkně, parádní dvojka! Oba jsme k zulíbání! Tak, parťáku, tudy. Néé, tudy. Aaaááůůůůůů!!!
      AMANT
      AMANT --- ---
      Promiňte, pane, ale zdá se, že v rohu pokoje stojí nějaký gentleman.
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      Rimmere, uklidni se. Já vim, co dělám! Nejsem líznatej!
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Řekl bych, že jsi trochu přebrala. Takhle vyvádím vždycky, když mám v hlavě.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: najednou mi guma od spodků vystřelila přes celou ošetřovnu.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: To víš, když se zaláskuješ, začneš trochu šílet.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Celá léta jsem snil o tom dni plném pýchy, kdy ráno zjistím, že mi nabarvili přirození naoranžovo a připoutali ke koze. A to nejveselejší ze všeho, že mně přilepili k zadku jednoho z těch králíků, co sviští kolem dráhy pro chrty. Ááááháá, ty jejich ztřeštěné taškařice!
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Aspoň snad pochopíš, co je to přirozený řád věcí v životě. Jedni přikazují, druzí poslouchají. Tak to vždycky bylo a tak to také vždycky bude. Nemám pravdu?
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: No, jak je vidět, jsem tu zbytečný, protože v současné době celé operaci schopně velí android, který byl stvořen k mytí záchodů. Takže mě z toho vynechte, kapitáne Pisoáre.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Ty nedáš pokoj!?! Je čistá! Vydrhnul jsem jí!
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Já teda nechápu, proč si dal tu práci a udělal tečku svou vlastní ledvinou.
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Hm. Podívejte: Nikdo jiný nepíše čtvrtek se „š“.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      HNILOB: Je tam jedna scéna, ve který krásná, zajímavá, nekonvenční novinářka, co nosí brejle a těsnej svetřík, uvízne hluboko v doupěti surfujících sexyvampů v bikinách a vymyslí plán útěku, kterej by zasloužil Nobelovku ...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam