• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    AMANT: Ty jsi nikdy na přírodopise nedržel žábu za hlavu?
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Sakra, co ti to udělali? Mluvíš jako profesor Higgins z Pigmalionu!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    Tohle je gelfský prostor! Smrt cizincům!!!
    AMANT
    AMANT --- ---
    HNILOB: Nemá cenu lhát, pane. Dobře vím, že jste se sem včera v noci vplížil a opsal si oční tabulku na své boty.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    AMANT: Á, báli se mě. Byl jsem hrůzostrašný.
    AMANT
    AMANT --- ---
    HNILOB: Ahh, pane Válko, vypadá to, že vzhledem k okolnostem, které se mi vymkly z rukou, došlo k malé poruše v jednotce kuráže.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    CERNYRYBIZ: Klídek, o nic nejde. Řeknu ti, co dělat a jak se chovat. Úplně všechno. Důvěřuj mi.
    CERNYRYBIZ
    CERNYRYBIZ --- ---
    HNILOB: Znáš mě, udělal bych cokoli, abych se vyhnul večeři s admirály.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    DRASTICS: Pařba a flink chtěj celýho člověka!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HNILOB: Ea, Holly, kdepak je moje paže? Tahle není moje. Čí je tahle paže?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    AMANT: Něco není jak má?
    AMANT
    AMANT --- ---
    HNILOB: Ale né!! To snad... né!! Chcete... chcete vážně říct, že jste Rimmerovi toho blbečka baštili celou tu dobu? Štyry roky?! Né, to je teda fór, to je fakt fór!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    AMANT: Tenhle frajer s náma nepoletí. Zbláznil by se. Už ho vidim, jak s náma jede až do rána a mrská šipky na rosničku.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Třeba se s tím rozumně domluvíme. Otevři komunikační kanály, vysílej na všech frekvencích a ve všech známých jazycích, včetně velštiny.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Nějaký sprostý telefonát. Myslím, že je pro Vás.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: Promiňte, falešnej poplach.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Kdes to sebral, Rimmere? Nic o ženách nevíš. Nevíš nic vo ničem. Víš, jak jsme koukali na ten dokument vo ňadrech? Myslel sis, že aureola je španělskej brankář.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KACHENNA: A víš, že se pleteš? Nám to totiž s Karen pěkně šlapalo, a to dokonce pěkně dlouhou dobu.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    AMANT: Naposledy jsem ho viděl, když přemalovával chodbu zpátky z vojenské šedi na ocelovou šeď. Úplně se zbláznil!
    AMANT
    AMANT --- ---
    R_U_SIRIOUS: Ne tak docela. My hledáme stvořitele vaší rasy, praotce národa, prvního Rimmera, pravzor vašeho druhu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam