• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Vezmi si, co potřebuješ. Já jim řeknu, že bude mejdan.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: je to spíš rovné, nebo víc zakroucené?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LOVE_DALI: To je dvojhvězda!
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    HAR4NT: Stěží byste poznal, že máte vesmírné příušnice.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MRLAH: Krytone, my jsme epikurejci. Putujeme historií a užíváme pouze skvostů, které nabízí.
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    HAR4NT: „Buďte informátory vlády, zraďte svou rodinu i přátele. Čekají na vás skvělé ceny.“
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: To je obraný mechanismus, kterým jsou vybaveny zkušební lodě s prototypy tak silných motorů, že musejí být ochráněny za každou cenu.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Měl toho ptáka moc rád. To jediný ho drželo nad vodou.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KACHENNA: Proč se na mě všichni tak díváte? Jako by to všechno byla moje vina. Umíte si představit, jaký jsem měl den? Byl jsem unesen, svlečen, naolejován, napadán, spoután, olizován, okusován, svázán, zesměšňován, ponižován a málem mi nacpali ostnatou věc velikosti a tvaru mexické agáve tam, kam se odváží podívat jen celníci.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: S Timem?? Takovej pózer! Nosí furt bílý hadry a tu přiblblou obrovskou bílou čepici...
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Bezva! Protože jak začneš myslet na to, kolik hodin jsi tvrdnul doma a zabíjel čas, zatímco ona byla na všech čtyřech pokrytá penězma a jeho strojek na navlhčování prstu makal přesčas, tak se z toho zcvokneš.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Na tom nesejde, Listere. Jedno děvče, co bylo do mě absolutně blázen, víc vědět nemusíš.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: To myslíš vážně? To jeho řádění dělá větší randál než duo jódlujících žampionů po svatbě! Teď už ho musela slyšet celá loď.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Neptejte se, co pro vás vaše vlast může udělat. Ptejte se, co můžete pro svou vlast udělat vy.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MRLAH: Nikdo není lepší, než pan Úchvatný a nikdo nebude říkat princi z Fešákova, co má dělat
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    HAR4NT: Jestli bere tu beztvarou slizku někam, kde budou sami mezi třema očima, tak já mu to přeju.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HAR4NT: Pravda je neuchopitelná. Poletuje si jako světluška studenou nocí. Duše pohrává si s ní, mate ji. Muka... bolestně tápou navěky a marně.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HNILOB: Ty víš, že bych nosil radši puky nakřivo a polyesterovou kravatu, než abych souhlasil s dutohlavem. Ale tentokrát má pravdu.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MRLAH: citronek?
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    MATHES: Tohle jsi ho naučil? To je úžasné! Měli byste jít do soutěže „Co je to za ovoce?“
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam