• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: To je opravdu vrchol! Tsch
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Hm. Podívejte: Nikdo jiný nepíše čtvrtek se „š“.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Pane Bože, jeden z hologramů starého typu, ani jsem nevěděl, že ještě existuje. Kapitán Hercule Platini, IQ 212. Číslo jedna!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Mluvím o Brookovi mladším.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Poprvé v životě použiju svůj mozek.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Sigmunde Freude , pukni závistí!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Pochopil jsem to až k tomu "prostě".
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Vtip je v tom, že se nesmí nikdy, za žádných okolností, zapnuté hůlky vzájemně dotknout, což ovšem my všichni tady přece víme.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Ea, chcete snad říci "párek se dvěma vejci". Jediní roboti, kteří měli zabudovaný penis, byli ti, co byli určeni na italské lodě. Měli se tam učit od italských kolegů postávat celý den a chlubit se tím svým nádobíčkem.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Tak co třeba tohle? Trochu vína, legrácky, pozvání na kafe a na šachy, a než se naděješ, mačkají se na ni dva střelci a její královna čelí útoku zezadu.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Co s ní chceš dělat? Pomalovat ji žlutočerně a tvrdit, že hraješ zadáka za Tygry?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Tohle nemá obdoby, loď dlouhá osm kiláků a nemá dost zásuvek ve snímacím centru.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Neměl jsi mu rvát tu tužku do nosu.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MATHES: Pane, já vím, že vás to jistě obtěžuje, ale mohl byste mi ji podepsat?
    MATHES
    MATHES --- ---
    PIKKMA: Jsem disciplinovaný, organizovaný, naprosto oddaný své práci a vždycky mám u sebe tužku.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MATHES: Je to takovej psychopatickej zabiják, ale má i svý světlý stránky!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Božíčku, to je Marilyn Monroe!
    MATHES
    MATHES --- ---
    PIKKMA: Tak už víme, co vám dáme k Ježíšku: lobotomii a vypolštářovanou cimru. Holly, musím už letět. Informuj mě o vývoji událostí, ano?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Hele, naučím tě lhát a podvádět za každou cenu. Naučím tě být protivný, krutý a kousavý. Jedině takhle nabouráme tvůj program a pak budeš nezávislej!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Slavný soude! Vidíte tady muže. Muže, který skládal a propadl u důstojnických astronavigačních zkoušek nejméně třicetkrát. Tento nešťastník, tento hlupáček, tato parodie na muže...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam