• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Co to povídáš? Supi že potřebujou mít soukromí? Aby si dali nohy na stůl a četli časopis "Naše mršina"?
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Jestli se dostaneme do hangáru, třeba se nám podaří šlohnout Kosmika a odfrčet.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Když mi vymažeš všechny romány od Agathy Christie, tak si je večer můžu přečíst znovu.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Hele, podívej se na to trochu rozumně. Tohle je přece patová situace. Tobě jsou zbraně k ničemu a nám taky. Takže je fajn, že jsme se poznali a necháme toho blbnutí, jo? A mimochodem, na vyšinutýho, bezohlednýho zabijáka seš docela kočka. Co děláš dneska večer?
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Listere, kdybys žil v celibátu jako já, neměl bys tyhle problémy.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Umim hrát na kytaru! Jsem virtuóz. Hrábnu do strun a to dřevo zazpívá jako mariňák v bordelu po třech letech na moři.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Mně je jenom záhadou, proč by muž, nepochybně tak dobrého původu, nosil kabát, kterej páchne, jako by se do obou kapes vyčůral postarší tchoř
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: To, že mám hlavu jako plastiku uplácanou z bramborové kaše, ještě neznamená, že nejsem vyspělý.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Krytone, co tady mohlo být? Nějaká možnost? To jsi chtěl říct? Promluv, Krytone!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Na to si dobře vzpomínám. Když Queeg řekl, že mám IQ šest, tak jsi vyrazil na moji obranu se slovy: „ No jasně, tak teď už to chápu.“
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Dělá to jen proto, aby ti naboural morálku!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: A od té doby vedeme tuhle marnou, bláznivou válku.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Nepotřebuju dobrej žertík. Já se umim pobavit sám.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Ještě něco a myslím, že bych vám to teď měl už říct.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HNILOB: Uááááh! Myslím, že budu muset jít dělat něco tajného.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      PIKKMA: Neomlouvejte se, právě ty rozkošné drobné chybičky nás muže přitahují.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Povrchní, ale s krásnou figurou!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Řek` bych, že je to tim, že seš naprostej magor.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Vidíš to jen z jedný stránky, Rimmere. Ty taky nejseš ctnost sama a není lehký s tebou žít!
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Pořád lepší, než žít jako vy. Jako krysy uvězněné v kleci hluboko ve vesmíru. Na odpověď máte třicet sekund.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      HAR4NT: Netušil jsem, že se zajímáte o umění, pane Rimmere.
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Moje hlava je plná zbytečných informací, pane. Schopnost zazpívat všechny hity od Lunetiků už dnes není tak zásadní. Pro většinu kulturních akcí „Jsi moje máma“ naprosto postačí.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam