• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    MISERY: Kdyz nemas scaner, nestacilo by to vyfotit? Lepsi neco nez vubec nic.
    V jakym stavu ty noty mate? Neslo by je treba nacpat do scaneru s automatickym podavacem? Bych se klidne nejakyho scanovani ujal, ale rucne kazdou stranku bych zrovna nemusel :-) Pripadne neznate nekoho kdo ma scanner s podavacem?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ooooo dekuji :-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    tak právě nahazuju dost Rachmaninovů v archivech + dalšího Tiersena pro MISERY, když už ta Amélie ;-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Bohuzel jen potencionalne co? :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Hurá, sehnal jsem 10 Easy pieces od Preisnera :) Takže jsem potencionálně o 6 stovek bohatší :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: Ja vidim
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Ba že, ba že...:-D Nakonec co by se na piáno nemohlo hrát nohama, že...:-D




    Jináč ale mám nějaké trable s tím FTPkem (i když možná je to na mé straně). Nechce mi to zobrazit to, co jsem tam (snad) nahrál. Vidíte vy toho Scarlattiho?

    MISERY
    MISERY --- ---
    Aa jasne....
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: ještě hoď do záhlaví to FTP pls :) i s mou buzerací nejlíp :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: To by bylo fajn diky :-)


    SAJAGI: Tak jsem to opravila :)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    MISERY: Maláska sama nemám, ale znám někoho, kdo by mohl mít - poptám se Ti

    SAJAGI: V nejhorších chvílích jsem si vždycky říkala: Když to zahrál Brody, zahraju to taky ;-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    btw. uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem). Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip). Díkes :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GOBERS: Mno, buď je to na varhany, nebo jsi Jerry Lee Lewis :))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GOBERS: Tak ale pro začátek trošku Scarlattiho...:-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Uvedu, uvedu... jinak takové rozlišovací znamení, když se tam hraje nohama, tak jsou to varhany. :-D
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GOBERS: Jo, jenom to tam nějak uveď pls
    MISERY: GOBERS
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Varhanní noty můžu taky? ;-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Bylo by možno hodit to do záhlaví?
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    CIHLOMORKA: Díky ! Já s tím začal před pár týdny, takže se to spíš učím číst (po Slavickém je to (až na pár taktů) docela oddychovka).. ale těžké to evidentně bude. Tak já dám vědět, až nějak pokročím :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: Nemas tam neco z Malaska? Mam takovej dojem, ze hral i Speak softly love (z Kmotra), kdybyste tohle nekdo mel, tak vam za to dam snad modry z nebe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam