• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    INIKURO: ... a ještě levnější je koupit použité pianino ;-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    INIKURO: nejlevnější varianta jsou obyčejné klávesy s MIDI, které připojíš k PC, a zvuk budeš generovat na něm.
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    Omlouvám se, já mám hrozně hloupej dotaz a doufám, že nebudu OT. Je to tak, dělám zpěv a hraju na cello a potřebuju piáno, abych si naladil nebo něco jednoduchýho občas přehrál, a potřebuju domů elektrický. Poblém je, že naprosto nerozumim a nevim, jaký si mám koupit. Zkrátka bych potřeboval něco, co by opravdu znělo jako piáno, mělo to tak 5 oktáv (kontra, velká, malá, 1, 2 třeba) a nastavitelná frekvence tónů by se hodila.. Žádný bubny a automatický hraní nepotřebuju. Nevíte o něčem, prosím?
    BEN20UK
    BEN20UK --- ---
    Potreboval bych od zkusenych radu... budu nazivo potrebovat nakej klavesovej stojan... (vyluzuju jen zvuky a hraju akordy jednou rukou) Jakej byste doporucovali, kterej typ je nejlepsi? Ciste vizualne (pac zkusenosti nemam zadne) na me pusobi dobre Roland V-stand http://www.roland.com/products/en/V-Stand/index.html Zda se mi docela bytelnej, vic nez X-ko (hraju v trosku razantnejsi parte, takze nazivo by moh bejt na podiu celkem srumec... :-) Taky u toho hodlam stat, pac si budu jen odskakovat od basy). Jsou taky naky stojany, ke kterejm se da keybord pripevnit nebo se na vsechny jen poklada?
    MISERY
    MISERY --- ---
    PAKOK: Ja ty noty mam vsechny svazany, takze podavac stejne nehrozi. ID Ellie rikala, ze snad az bude doma, tak neco nascanuje (ma taky naky fajn noty).
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    MISERY: Kdyz nemas scaner, nestacilo by to vyfotit? Lepsi neco nez vubec nic.
    V jakym stavu ty noty mate? Neslo by je treba nacpat do scaneru s automatickym podavacem? Bych se klidne nejakyho scanovani ujal, ale rucne kazdou stranku bych zrovna nemusel :-) Pripadne neznate nekoho kdo ma scanner s podavacem?
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ooooo dekuji :-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    tak právě nahazuju dost Rachmaninovů v archivech + dalšího Tiersena pro MISERY, když už ta Amélie ;-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Bohuzel jen potencionalne co? :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Hurá, sehnal jsem 10 Easy pieces od Preisnera :) Takže jsem potencionálně o 6 stovek bohatší :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: Ja vidim
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Ba že, ba že...:-D Nakonec co by se na piáno nemohlo hrát nohama, že...:-D




    Jináč ale mám nějaké trable s tím FTPkem (i když možná je to na mé straně). Nechce mi to zobrazit to, co jsem tam (snad) nahrál. Vidíte vy toho Scarlattiho?

    MISERY
    MISERY --- ---
    Aa jasne....
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: ještě hoď do záhlaví to FTP pls :) i s mou buzerací nejlíp :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: To by bylo fajn diky :-)


    SAJAGI: Tak jsem to opravila :)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    MISERY: Maláska sama nemám, ale znám někoho, kdo by mohl mít - poptám se Ti

    SAJAGI: V nejhorších chvílích jsem si vždycky říkala: Když to zahrál Brody, zahraju to taky ;-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    btw. uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem). Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip). Díkes :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GOBERS: Mno, buď je to na varhany, nebo jsi Jerry Lee Lewis :))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GOBERS: Tak ale pro začátek trošku Scarlattiho...:-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Uvedu, uvedu... jinak takové rozlišovací znamení, když se tam hraje nohama, tak jsou to varhany. :-D
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GOBERS: Jo, jenom to tam nějak uveď pls
    MISERY: GOBERS
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Varhanní noty můžu taky? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam