• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRITONDISTRIBUTOŘI, PRODEJCI A PRODEJNY HW - Vaše zkušenosti s nákupem, reklamací, cenou, akcí a pod.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Alza.cz - extrémně špatná zkušenost, je to poslední věc, kterou jsem od nich koupil. S tímhle přístupem už nikdy víc.

    dokud člověk nereklamuje špatně uvedené technické parametry na jejich webu, chování je ok.
    Jakmile nastane nějaký problém, Alza lže, sviní, chová se jako dobytek. Budu předávat celý případ ČOI, pochybení je tam víc, ale majitelé můžou poděkovat manažerovi reklamací, že to dohnal takhle daleko.
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    VOJTAM: v poho, treba jí využije někdo jiný :)
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    NTSHADOW: Dik, ale ja tam mam slevu 500,- - na to shanim ty alzaky :)
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    VOJTAM:
    Slevový kód: 94CV5MXCEP
    Výše slevy: 100 Kč
    Platnost do: 25.3.2022
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Nemáte někdo náhodou 295 alzáků ? potř. bych na slevu - klídně něco zaplatím :)
    NELDE
    NELDE --- ---
    MALARKI: Už dlouho nejsou.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    Cau, nemate nekdo slevovy kody do alzy nebo do nejakeho jineho shopu, jestli teda jeste neco takovyho existuje, jako bejvaly ty sekovky. Budu si kupovat notas a kazda stovka dolu se pocita :)
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Neznáte pls. někdo někoho v servisu alza? Potřebuju vyřešit jednu reklamaci tím, že chci koupit lepší věc, což dle prodejce není problém, ale potřebuji, aby to prošlo servisem a vystavili fakturu, ideálně v pondělí :( díky
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ZVIRATKO: Sakra no jo máš pravdu.. v nepřihlášeném okně to vypadá jinak ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VOJTAM: docela casto, ja to prisuzuju tomu ze tam mam nejakou slevu.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tohle mě pobavilo na alze... (občas jsou použité kusy dražší než nové) no nekupte to :)

    MELODYHA
    MELODYHA --- ---
    THE_MIRACLE: jojo, to je ono.
    GEBY
    GEBY --- ---
    Hezka analyza, jak s nama eshopy vyj....
    Black Friday 2019 s Hlídačem shopů: které e-shopy letos „čarovaly“ s cenami? - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...nky/black-friday-2019-s-hlidacem-shopu-ktere-e-shopy-letos-carovaly-s-cenami/
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    MELODYHA: Je to ono?

    Promotion! PC Computer Case Front Panel USB Audio Port Mic Earphone Cable Line-in Wires & Cables from Lights & Lighting on AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32683265901.html
    MAJA
    MAJA --- ---
    MELODYHA: blbě se to shání ... zkusil bych poptat prodejce nebo spíš dovozce značky bedny, ze které to je ...
    MELODYHA
    MELODYHA --- ---
    Ahoj, doufám, že nejsem moc offtopic... Sháním tenhle komponent a nemůžu ho nikde sehnat...neznáte nějakej obchod v Praze, kde by to měli, prosím vás? (už jsem byla v gm elektru, alze a random počítač. obchodech) Díky moc!!!

    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    PISTA1: Tohle docela využívám... po Praze Alza express až ve středu ale s jejim autovyberem v utery večer, podle mě tam vybiraji toho nejmene vytiženého.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Chci po dlouhý době něco koupit na alze a při výběru dopravy na mě vyskočí: Vybereme toho nejlepšího a nejspolehlivějšího dopravce ve Vašem regionu.
    Ach jo zas nějakej debil ví daleko líp než já, jak a kam to chci poslat. No nic jdem to schánět jinde. :(
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TRIPLT: Tak dneska jsem to zdarne prevzal!
    Prvne mi teda tvrdili ze to nemam zaplacene, ale potom co jsem to dohledal na bance se to vyresilo! ;D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TRIPLT: "na objednávku do 4 pracovních dnů" je v alze obecne oznaceni pro produkty, kterym by spis sedelo "nemame absolutne tucha, zda a kdy to bude". tenhle nesvar ceskych eshopu me pekne sere..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam