• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MONJIE: nevím, na co se ptáš.
    obchod Front, třída 9. května, Tábor.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    BRUSINKA: a kde? v Tabore?:D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BRUSINKA: (9. května, naproti palcátu)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    tak jsem se zase utvrdila v názoru, že v praze nejsem schopná pořádně nic najít, kdežto v malejch městech jo. dneska jsem byla ve frontu v táboře a viděla jsem asi sto bot, který bych potřeovala, ale neměla jsem tolik času. koukala jsem po mikině, nechtělo se mi za ní dávat moc peněz, protože jí unosím asi tak dva týdny v roce(které zrovna nastávají), a padla mi do ruky pěkná růžová nike za 150 i s visačkama, klika:) a i ostatní hadry byly na pohled moc pěkný, škoda, že jsem spěchala. kdybyste měl někdo cestu, určitě koukněte, je to prý nově otevřený (předtím tam byl britex)
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    LUCIASHECK: Pred chvili jsem z Chiza prijela, nic tam nemaji, ale prodavacka rikala, ze urcite dostanou, ze je o to zajem. A tan druhy obchod byl uz otevreny, ale nesla jsem tam. Ale otevrenymi dvermi bylo videt, ze tam maji dost pekne veci.
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    LUCIASHECK: Ha, to zní jako plán.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    QUORRA: myslím, že otevírají zítra
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    LUCIASHECK: Sakra, zrovna dnes jsem v Chizu byla a o tomto jsem nevěděla, škoda :). Ulovila jsi tam už něco?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Komu se stýská po ouchylárnách v Chizu na Husitské, nechť zavítá do nově otevřeného obchodu cca o tři vchody výše (moc pěkný prosklený patrový prostor, kdysi to byl golfový proshop)
    CNV
    CNV --- ---
    Ve všech brněnských Unimodách jsou zítra výprodeje, chystáte se někdo? Mně se nějak nechce, poslední dobou mají v Unimodách v tyhle dny akorát velký kulový...
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    MOUNTBATTEN: Já tam byla před nedávnem,jak jsem psala, a ouchylných věcí tam bylo pomálu,právě mě to docela zklamalo :(.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MOUNTBATTEN: je to pravda, jsou opět noví majitelé a úchylný hadry tam nechtěj
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LIMONADA: onehda tu probehla poplasna zprava, ze v Chizu kabaretnim zmeni sortiment, tzn. bude to normalni Chizo, ne specialka na ulitly hadry.

    Jak tomu je aktualne, nevite nekdo?

    Jinak k te "protivne" zenske - zazila sem tam asi 3, jedina se tvarila neochotne, ale stacilo poprosit o pytle a bez reci podala a vse v poho. Ostatni radej a pomahaj hledat (asi je bavilo,ze shanim hadry pro muze,tak mi v zime pomahaly vybirat budnu a kalhoty:-)) )
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    spis jak psala trans ten na Strasncich
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jobyla, jako na me nic moc, ale na velikosti 38-46 oekbny veci akorat dost predrazeny
    ale na malou jksem sehnala pekny veci hm kloboucek, sukynku ,kalhoty a tazku na nadobicko za 200:)
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jop, klasika jako v ostatních Textil Housech, dokud nemaj slevy daj se tam najít hezký někdy i nový věci a výběr mají fakt slušný, v těch slevách je to pak už přece jen horší, ale to je klasika a i tak se tam dá sem tam něco ulovit :-)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Už jste některá byla v second handu na Koh-i-nooru? Včera jsem jela kolem, vypadá obrovsky a pro mě je to novinka, nevěděla jsem o něm.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    QUORRA: no ona vypadá protivně, trochu bručí, ale dá se s ní dát do řeči. je fakt že naposled jsme tam byli s riwou, takže jsme při zkoušení začali mluvit o korzetech a byla milá a hodně se zajímala (sama šije)
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    LIMONADA: Tak já se zeptám :). Ale posledně tam byla tak protivná ženská, že bych se bála, že mě kousne, když promluvím.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    QUORRA: pravidelně, ale ne všechny položky. vždycky jednou za čas jim dojde třeba víc kůže, pak zas kostýmy. stačí se zeptat;) ale hodně věcí dávají bokem pro divadlo a další stálé zákazníky.
    LUBOMIR_PTACEK
    LUBOMIR_PTACEK --- ---
    Jessi Arrington: Nenosit nic nového | Video on TED.com
    http://www.ted.com/talks/lang/cze/jessi_arrington_wearing_nothing_new.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam