• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    RENNFRI: do pytliku,já sem skleroza,zapomněla sem na tebe jak smrt, moc se omlouvám, ale mám toho nějak fakt moc, budu se snažit to všechno vyfotit,přemeřit a poslat,,,fakt sory !
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    tak ze čtvrteční a páteční návštěvy v kohinooru jsem více než spokojená - kromě dalších věcí jsem ulovila bezvadnou lněnou sukni a květinové retro šaty za pár korun :-)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    CNV: uiiii, me srdce touzi po tom kasmirovem svetru! Nepujdes se tam zase v blizke dobe projit? ;)
    CNV
    CNV --- ---
    A ještě chluby chlub: zlaté celokožené a velmi pohodlné balerínky, nošené očividně s vložkou, protože nejsou zevnitř vůbec jeté. Vlněný svetr (poněvadž nebude pořád 30 a člověk musí být připraven!) a kabelka, značně onošená, ale zaujalo mě zapínání, takže látku odpářu a nahradím kůží, mám tu několik kůžiček, které by se k tomu hodily.

    CNV
    CNV --- ---
    Byla jsem se projít a tady pár zajímavostí, které jsem nekoupila (většinou kvůli velikosti), ale někdo by je třeba rád :)

    V sekáči Paris Look mezi Hrnčířskou a Pionýrskou (mluvíme o Brně) tyhle dvě věci, fotky jsou bohužel strašné, jen pro rámcovou představu. To první je neuvěřitelně lehký kašmírový svetřík, vážil snad gram, velikost cca 36, studená modrofialová barva (míň řvavá než na fotce)... brečela bych :) Vestička Mango PAD + vlna, sytý, jemně melírovaný fialový odstín, cca 38/40, ale hodně krátká (do pasu), tu bych nevyužila. Po 130 Kč.





    Sklepní sekáč u Pionýrské:

    Bavlněná sukně vel. 38:



    Tahle mě dostala, bavlněná (silnější látka, jako tenčí denim) sukně s podzimním listím, cena myslím 120? Velikost 46/48 (uvedená UK20):



    A tamtéž mě zaujaly ještě zachovalé bílé lodičky (klasický střední podpatek) Snaha Brno :) Vel. 40:



    Bot je tam HROMADA. Nekecám. Ještě mi utkvěly v hlavě pěkné klasické tmavěmodré peeptoe lodičky (38, bohužel :/), tyrkysové vel. 40 (umělé, pravda), ale jsou tam boty ve všech barvách a cenách cca od 150 do 300.
    A jedna nesekáčovka na závěr, Galex na kobližné, umělá hmota měkčí verze,kdyby chtěl někdo loztomiloučké červené kytičkované. Zlevněno na 499.

    MONJIE
    MONJIE --- ---
    pamatuju si ze od 10-13
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    holky, a nevíte jestli má ten textil house otevřeno i v sobotu dopoledne?
    NICOL
    NICOL --- ---
    děkuji za tip na textile house, nalezeno bez problémů, a uloveno růžové tričko a černý zavinovací svetřík :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    TRANQUILITY: jako myslim ze by ti sedly, byly na stojanu vzadu vlevo od pokladny (ne na stojanu se satama, ale na takovym vyberovem)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MONJIE: tak měli tam nějakej stojen XXL, ale to jsem zkoukla jen zběžně, byli to větší věci než nosím já. Vybrala jsem si svou 46/XL mezi normálníma velikostma, z těch šatů jsem fakt vedle... za šest pětek, krásný...zítra je vezu k mamce aby mi zkrátila o dva centimetry ramínka.
    CNV
    CNV --- ---
    GEISHA: Tak můžem kouknout, jestli maj něco novýho nebo pořád totéž :)
    Kdyby se chtěl někdo přidat, je vitán...
    CNV
    CNV --- ---
    Nechtělo by se vám někomu jít v sobotu hrábnout do Brittexu? (Brno)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    TRANQUILITY: a co vetsi hadrz maj tam enjaky vyber?
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    LIMONADA: hm, vel. 18, hmmm... budou tam i zítra? :D

    MONJIE: šátky všude, třeba v tom textil house jsem jich viděla dneska mrtě... odnesla si koženej super pásek, tílko a fialový šaty...spokojenost:)))
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    rikam ze jsou hadry mor!
    a nevite kde maj satky? potrebnuju neco novyho na hlavu:D
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LIMONADA: klobuky vravis? :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    včera jsem nakoukla u zast. zborovska do "to nejlepsi z druhe ruky" a meli tak krasny cerveny kosilovy propinaci saty, stahnuti v pase na masli, FaF, vel. 18.
    mivaj tam celkove moc pekny veci, a maj tam dost klobouku.

    a tim kohinorem me nedrazdete, nesmim utracet, radsi si pujdu zaplavat=D
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    TRANQUILITY: to se tam možná potkáme :-) vyrážím taky v 5 akorát že makám na slavii :-)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    maji do 19
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a do kolika na té kohinorce mají? Přemýšlím, že se tam zastavím... vyrážím v 5 z práce z Václaváku, tak kdyby se chtěl někdo přidat...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Malke: diky za info, to chce nechat dite doma a jit si sama vychutnat a odreagovat se. Posle kdyz jsem sebou dite, to byla ostuda :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam