• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    TERRA
    TERRA --- ---
    Sakra, oprava- Karlisnke namesti station:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    Znate ten sekac co je v Praze na Krizikove namesti myslim tram.zastavku?
    Tam totiz pokazdy najdu kousek, co fakt stoji za to, minule tilko na zavazovani neposkozeny krasny za 150 bylo mi velky jako vetsina tilek v sekacich...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: byla jsem dneska a asi jsem nemela naladu, nevim, vsechno jsem tam nakonec nechala, protoze se mi za to nechtelo dat tolik penez a vsechno to bylo s nejakym fousem.... a vec s fousem pres 150 neberu.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    BRUSINKA: byla jsem tam dnes a vetsinu veci meli nastrkanych v pytly a cistili vylohu. ovsem par kousku meli jeste v prodeji a tak jsem ukoristila kalhoty (puvodne 350,-) za 130 kc.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    BRUSINKO: tam maj paradni vyber na 38:)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    no my se klidne s Gitkou pripojime :D u me je ten vyber slabsi jelikoz 10XL:D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    já bych vyrazila zítra, kdybyste chtěl jít někdo taky:) (mám 38)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Dneska me lakala zas prodavacka:D ale rikam, zitra je taky den:DDD Ale kamaradka si koupila nejaky super hadriky a moc pekne a rikala tak za 100-250
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Chystá se někdo na Koh-i-noor? Nebo už dnes někdo byl?
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MARINNE: Ja jsem si to v pátek radši rozmyslela:-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    V piatok som mala vela casu a tak som sa vybrala do brit-texu v Repich. Po vyse hodine cesty MHD pri vonkajsej teplote 36 v tieni, 15min cakani na Malovanke bez moznosti schvat sa do tiena (som sa schovala do tiena za poulicnu lampu...vrchol zufalstva) dorazim na miesto presne 13:58. O 14:00 zatvarali.
    Uz aby zacala skola, evidentne sa nudim.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    na kohinoru vcera vse za 20, sice teda pro me velky veci nic ale pro dite a chlapa jsem se namlsala do sytosti.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím prosím, z důvodu divadelního kostýmu sháním pánský tvídový oblek. Nejlépe nějak barevný (zrzavý??) kam byste mne prosím poslaly?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    quasimodo ve vladislavově má výprodej: věci za 100 a 170 kč, ale nebyla jsem tam, tak výběr nevím
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    HHANULKA: V sobotu je to nejdražší - nové zboží. Nejlevnější je to středa - pátek - 50kč/1 kg. A svetrů habaděj.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    prosím poraďte nějaký super levný sekáč....potřebuji levně koupit spoustu svetrů jako materiál.....nebudou použity k nošení, takže kvalita může být pochybná....ideálně něco v centru

    PINK_CICINKA: na webu brit-texu je, že ceny během týdne klesají, takže v sobotu dopoledne je to nejlevnější??
    CNV
    CNV --- ---
    GUDRUN: To se holt stane, no... někdy nic a někdy poklad.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    jinak dneska jsem stravila hodinu na kohinorce v textilhouse, vse za 40, a neodnesla jsem si nic. Nevim, zda tak prebrane nebo smolna ruka.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    SEDMIKRASKA: zitra nebo pozitri, rada. Mam 38, tak nekdo mensi nebo vetsi :-)
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    SEDMIKRASKA: Tak já se tam zítra nakonec nedostanu, škoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam