• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Hele ja nevim s tim KOh-i-noorem, samy tu pisete, ze nic moc, ale furt tu jede. To je kvuli tomu, ze je nejvetsi ve vasem dosahu?
    Ja tam byla, pred 14 dny, to byla neco to VSE ZA 75,- a koupila sem jen cerny (semisovy?) pasek s krasnym filigranem.
    To mi lepsi vyber prisel v prtavem kramku-sekaci u zastavky SVATOPLUKOVA (pod Nuselakem). Tam jsem koupila pasek (guma a vyrazna spona vepredu) a kozenkovou mini za 10,-/kus.
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    TERRA: jo, tam má paní dobré kousky a vždy je ráda za každého zákazníka, chce si dost povídat :)
    TERRA
    TERRA --- ---
    Sakra, oprava- Karlisnke namesti station:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    Znate ten sekac co je v Praze na Krizikove namesti myslim tram.zastavku?
    Tam totiz pokazdy najdu kousek, co fakt stoji za to, minule tilko na zavazovani neposkozeny krasny za 150 bylo mi velky jako vetsina tilek v sekacich...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: byla jsem dneska a asi jsem nemela naladu, nevim, vsechno jsem tam nakonec nechala, protoze se mi za to nechtelo dat tolik penez a vsechno to bylo s nejakym fousem.... a vec s fousem pres 150 neberu.
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    BRUSINKA: byla jsem tam dnes a vetsinu veci meli nastrkanych v pytly a cistili vylohu. ovsem par kousku meli jeste v prodeji a tak jsem ukoristila kalhoty (puvodne 350,-) za 130 kc.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    BRUSINKO: tam maj paradni vyber na 38:)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    no my se klidne s Gitkou pripojime :D u me je ten vyber slabsi jelikoz 10XL:D
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    já bych vyrazila zítra, kdybyste chtěl jít někdo taky:) (mám 38)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Dneska me lakala zas prodavacka:D ale rikam, zitra je taky den:DDD Ale kamaradka si koupila nejaky super hadriky a moc pekne a rikala tak za 100-250
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Chystá se někdo na Koh-i-noor? Nebo už dnes někdo byl?
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MARINNE: Ja jsem si to v pátek radši rozmyslela:-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    V piatok som mala vela casu a tak som sa vybrala do brit-texu v Repich. Po vyse hodine cesty MHD pri vonkajsej teplote 36 v tieni, 15min cakani na Malovanke bez moznosti schvat sa do tiena (som sa schovala do tiena za poulicnu lampu...vrchol zufalstva) dorazim na miesto presne 13:58. O 14:00 zatvarali.
    Uz aby zacala skola, evidentne sa nudim.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    na kohinoru vcera vse za 20, sice teda pro me velky veci nic ale pro dite a chlapa jsem se namlsala do sytosti.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    prosím prosím, z důvodu divadelního kostýmu sháním pánský tvídový oblek. Nejlépe nějak barevný (zrzavý??) kam byste mne prosím poslaly?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    quasimodo ve vladislavově má výprodej: věci za 100 a 170 kč, ale nebyla jsem tam, tak výběr nevím
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    HHANULKA: V sobotu je to nejdražší - nové zboží. Nejlevnější je to středa - pátek - 50kč/1 kg. A svetrů habaděj.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    prosím poraďte nějaký super levný sekáč....potřebuji levně koupit spoustu svetrů jako materiál.....nebudou použity k nošení, takže kvalita může být pochybná....ideálně něco v centru

    PINK_CICINKA: na webu brit-texu je, že ceny během týdne klesají, takže v sobotu dopoledne je to nejlevnější??
    CNV
    CNV --- ---
    GUDRUN: To se holt stane, no... někdy nic a někdy poklad.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    jinak dneska jsem stravila hodinu na kohinorce v textilhouse, vse za 40, a neodnesla jsem si nic. Nevim, zda tak prebrane nebo smolna ruka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam