• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    V druhé vlně nad IP nové kabáty New Look, cena sice drahá, ale hezké a zajímavé. Nejlepší je červený dvouřaďák menší než 36. A mají do sedmi, to jsem nevěděla, potěšilo. Beru tipy na další sekáče, co mají do sedmi.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    HHANULKA: jojo já tam mužovi koupila klasický bristksý tvídový sako, s těma koženýma vsadkama na loktech, vlněný, za 75 kaček, a dneska jedno podzimní šedý s modrýma nitkama od diora, za 60 :-D
    ale byla jsem tam až v pět, a to byly teda boty tragický, sukně dlouhý, na kalhoty nekoukám a normální sako ve vel. 40 ani jedno :-(
    ale na pánský věci doporučuju
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Jj, na kabátky jsem tam také koukala, bohužel v 16 tam nebylo nic a nebo to bylo beztvaré a divně to padlo (spíš nepadlo). Zkoušela jsem si.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    a ja sem dnes v Blanicky sehnala uplne novy cerveny boty!! Strevicky, drobny pasek pres nart, podpatek (ne ajfelka) - pohodlne!
    Velikost 2:-) (za 250,-)
    bohuzel ne prava kuze.

    Koukala sem i na kabaty pro Lady_leia, ale nic moc:-( Jeden hezkej fialovej, co by Leie slusel, zel ve velikosti 14 (nebo 16? Kazdopadne jeho strih zene s touto velikosti sluset nebude!!:-( )
    Zato hodne moc kozenych veci (uni hned na zacatku,muzsky este v sekci muzskych odevu), slusne vypadajicich.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    HHANULKA: Dnes měli vše za 60,-
    Nechala jsem tam 700,-. Ale mám zimní kožená Ecca, uvnitř vlna!, pak pěkné kožené kozačky, světle hnědé. Červený slušivý svetřík přes hlavu, hnědy vlněný na knoflíky a 3 trika od Espritu. Taky jeden pásek a menší krásně kýčovitou fialkovou kabelčičku. Jsem zase dneska utrácela víc než je zdrávo. Snad se to nedoví máma... :-)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    Nevidela jste nektera nekde vyber kabatu mensich velikosti (tzn. 36)? Potrebuji si nejaky opatrit na podzim.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Dekuju Mountbatten za tip na spol.saty v Blanicke. Sice jsem si nevybrala, ale jine veci maji hezke.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    v textile house na nabrezi kapitana jarose tento i pristi tyden vse za 75,-
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    HABRENKA: V Bazarku v Dejvicich maji. Ne extra moc, ale maji.
    SAL
    SAL --- ---
    PINK_CICINKA: Sakra, nachytalas mě na vlastních švestkách. :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    BERIIJA: výjimky :) Nechci prudit, ale tohle je poměrně frekventované slovo.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    JAZDA: textile house na nabrezi kapitana jarose ma do 7
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    BERIIJA: jasny. vyjimky potvrzujou pravidlo:). diky moc. tak to se zkusim vykyblovat zitra driv no. treba se namane i nakej ten poklad. tajne v to doufam, ale nemam na sekacovy poklady nos.
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    JAZDA: Nemám to tak prochozený jako jiné dámy zde, ale myslím, že jo.
    (pořád připouštím možnost vyjímky, některé mívají i o víkendu otevřeno)
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    BERIIJA: obavala sem se toho. takze bezne mivaj do sesti ty co sou tady doporucovany trebas?
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    JAZDA: Otvíračka do osmi je vcelku nereálná.
    Možná se najde takový majitel sekáče-workoholik, který v práci bude trávit celý den, ale nesázela bych na to.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    dobre dopoledne damy. mam drobny dotaz. shanim jednoucelove bile kalhoty. takze sekac by se asi hodil. Drobny zadrhel je, ze co sem zatim koukala, tak maj vetsinou kratkou otviraci dobu. Nevite o nejakem prazskem co by byl aspon do osmi vecer? nebo je to nerealny pozadavek(jo a aby v nem byla sance sehnat bily kalhoty vel.38)?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    MOUNTBATTEN:
    HHANULKA:
    diky, mrknu, zacnu pomalu obchazet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam