• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    necekane, na brevnove "babinec" a naprosto uzasny saty na velrybu, jako jsem ja, sice jen georgea cena tak na hrane, ale novy a uzasny, je to malickej kramek primo na hlavni za drinopolem, ale dost pekny veci...
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    GUDRUN: nevšimla sis kolik stál?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    V druhé vlně nad IP nové kabáty New Look, cena sice drahá, ale hezké a zajímavé. Nejlepší je červený dvouřaďák menší než 36. A mají do sedmi, to jsem nevěděla, potěšilo. Beru tipy na další sekáče, co mají do sedmi.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    HHANULKA: jojo já tam mužovi koupila klasický bristksý tvídový sako, s těma koženýma vsadkama na loktech, vlněný, za 75 kaček, a dneska jedno podzimní šedý s modrýma nitkama od diora, za 60 :-D
    ale byla jsem tam až v pět, a to byly teda boty tragický, sukně dlouhý, na kalhoty nekoukám a normální sako ve vel. 40 ani jedno :-(
    ale na pánský věci doporučuju
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Jj, na kabátky jsem tam také koukala, bohužel v 16 tam nebylo nic a nebo to bylo beztvaré a divně to padlo (spíš nepadlo). Zkoušela jsem si.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    a ja sem dnes v Blanicky sehnala uplne novy cerveny boty!! Strevicky, drobny pasek pres nart, podpatek (ne ajfelka) - pohodlne!
    Velikost 2:-) (za 250,-)
    bohuzel ne prava kuze.

    Koukala sem i na kabaty pro Lady_leia, ale nic moc:-( Jeden hezkej fialovej, co by Leie slusel, zel ve velikosti 14 (nebo 16? Kazdopadne jeho strih zene s touto velikosti sluset nebude!!:-( )
    Zato hodne moc kozenych veci (uni hned na zacatku,muzsky este v sekci muzskych odevu), slusne vypadajicich.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    HHANULKA: Dnes měli vše za 60,-
    Nechala jsem tam 700,-. Ale mám zimní kožená Ecca, uvnitř vlna!, pak pěkné kožené kozačky, světle hnědé. Červený slušivý svetřík přes hlavu, hnědy vlněný na knoflíky a 3 trika od Espritu. Taky jeden pásek a menší krásně kýčovitou fialkovou kabelčičku. Jsem zase dneska utrácela víc než je zdrávo. Snad se to nedoví máma... :-)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    Nevidela jste nektera nekde vyber kabatu mensich velikosti (tzn. 36)? Potrebuji si nejaky opatrit na podzim.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Dekuju Mountbatten za tip na spol.saty v Blanicke. Sice jsem si nevybrala, ale jine veci maji hezke.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    v textile house na nabrezi kapitana jarose tento i pristi tyden vse za 75,-
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    HABRENKA: V Bazarku v Dejvicich maji. Ne extra moc, ale maji.
    SAL
    SAL --- ---
    PINK_CICINKA: Sakra, nachytalas mě na vlastních švestkách. :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    BERIIJA: výjimky :) Nechci prudit, ale tohle je poměrně frekventované slovo.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    JAZDA: textile house na nabrezi kapitana jarose ma do 7
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    BERIIJA: jasny. vyjimky potvrzujou pravidlo:). diky moc. tak to se zkusim vykyblovat zitra driv no. treba se namane i nakej ten poklad. tajne v to doufam, ale nemam na sekacovy poklady nos.
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    JAZDA: Nemám to tak prochozený jako jiné dámy zde, ale myslím, že jo.
    (pořád připouštím možnost vyjímky, některé mívají i o víkendu otevřeno)
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    BERIIJA: obavala sem se toho. takze bezne mivaj do sesti ty co sou tady doporucovany trebas?
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    JAZDA: Otvíračka do osmi je vcelku nereálná.
    Možná se najde takový majitel sekáče-workoholik, který v práci bude trávit celý den, ale nesázela bych na to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam