• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SEDMIKRASKA: nástěnka?
    Praha 8
    * Kyselova 1657 - Ládví | Complex Ládví (nahoře v patře) Second Hand Land http://www.second-hand-textil.cz
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    BARA78: A kde přesně na Ládví? Někde u metra blízko?
    BARA78
    BARA78 --- ---
    Dnes měli v Ládví vše za 10 Kč. Vše již dost a velmi přebrané, ale ulovila jsem pár trik s dlouhým rukávem (HM, Marks and Spencer), jedno tílko, pásek, malou černou kabelku se zajímavým designem, dvě obyčejné mikiny pro dítě, ale kapitální úlovek, který se mi asi nikdy nepodařil, je triko s dlouhým rukávem se zapínáním na zip u krku z vlny Merino. To, co v outdoor shopech stojí min litr. Za 10 kč. :)) Schválně jsem si to našla na netu, a stejné triko prodávají na www.merinoshop.cz asi za 1300.
    Akci vše za deset prý mívají každé cca 3 měsíce, jeden týden mají první tři dny vše za 50% a dva dny - čt a pá, vše za deset.
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    LADY_LEIA:
    GEISHA:
    Sekace jsou vlastne takove kindervajicko :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    MOUNTBATTEN: dekuju :) To se mi stava porad - ze objevim vec, ktera by mi slusela, ovsem ve velke velikosti. Pricemz se jedna o odev, ktery vyraznym lidem sluset nemuze.

    LADY_CANDAR: ja jsem takhle ziskala zapalovac a par drobnych blize neurcitelne meny :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Takova vtipna sekacova historka ze zivota: Vcera jsem koupila v sekaci kalhoty, vyprala je, ususila, dneska je mam na sobe. Ted jsem sahla do kapsy a nahmatla nejaky papir. Vytahla jsem zmuchlanych, vypranych, lec neposkozenych 6 dolaru XD
    AIJA
    AIJA --- ---
    Včera jsem se stavovala v sekáči v Brně u Eriky /Tivoli/, hned u zastávky trolejbusu. Mají tam několikero japonských a čínských šatů, propínacích halenek se stojáčkem na knoflíky nebo poutka.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    GUDRUN: teď jenom, jestli bude dost malej:-D
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN: huf, vidis, ted si nejsem jista, jestli second street nebo druha vlna, proste to, co je z IP k Miraku vlevo. Asi 600kc. ale novej je.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    necekane, na brevnove "babinec" a naprosto uzasny saty na velrybu, jako jsem ja, sice jen georgea cena tak na hrane, ale novy a uzasny, je to malickej kramek primo na hlavni za drinopolem, ale dost pekny veci...
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    GUDRUN: nevšimla sis kolik stál?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    V druhé vlně nad IP nové kabáty New Look, cena sice drahá, ale hezké a zajímavé. Nejlepší je červený dvouřaďák menší než 36. A mají do sedmi, to jsem nevěděla, potěšilo. Beru tipy na další sekáče, co mají do sedmi.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    HHANULKA: jojo já tam mužovi koupila klasický bristksý tvídový sako, s těma koženýma vsadkama na loktech, vlněný, za 75 kaček, a dneska jedno podzimní šedý s modrýma nitkama od diora, za 60 :-D
    ale byla jsem tam až v pět, a to byly teda boty tragický, sukně dlouhý, na kalhoty nekoukám a normální sako ve vel. 40 ani jedno :-(
    ale na pánský věci doporučuju
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Jj, na kabátky jsem tam také koukala, bohužel v 16 tam nebylo nic a nebo to bylo beztvaré a divně to padlo (spíš nepadlo). Zkoušela jsem si.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    a ja sem dnes v Blanicky sehnala uplne novy cerveny boty!! Strevicky, drobny pasek pres nart, podpatek (ne ajfelka) - pohodlne!
    Velikost 2:-) (za 250,-)
    bohuzel ne prava kuze.

    Koukala sem i na kabaty pro Lady_leia, ale nic moc:-( Jeden hezkej fialovej, co by Leie slusel, zel ve velikosti 14 (nebo 16? Kazdopadne jeho strih zene s touto velikosti sluset nebude!!:-( )
    Zato hodne moc kozenych veci (uni hned na zacatku,muzsky este v sekci muzskych odevu), slusne vypadajicich.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    HHANULKA: Dnes měli vše za 60,-
    Nechala jsem tam 700,-. Ale mám zimní kožená Ecca, uvnitř vlna!, pak pěkné kožené kozačky, světle hnědé. Červený slušivý svetřík přes hlavu, hnědy vlněný na knoflíky a 3 trika od Espritu. Taky jeden pásek a menší krásně kýčovitou fialkovou kabelčičku. Jsem zase dneska utrácela víc než je zdrávo. Snad se to nedoví máma... :-)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    Nevidela jste nektera nekde vyber kabatu mensich velikosti (tzn. 36)? Potrebuji si nejaky opatrit na podzim.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Dekuju Mountbatten za tip na spol.saty v Blanicke. Sice jsem si nevybrala, ale jine veci maji hezke.
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    v textile house na nabrezi kapitana jarose tento i pristi tyden vse za 75,-
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    HABRENKA: V Bazarku v Dejvicich maji. Ne extra moc, ale maji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam