• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    nevíte prosím někdo, zda má TH na Hájích (nebo obecně) otevřeno i zítra? (vzhledem k tomu, že jsou Velikonoce). Děkuji!
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Ve Vacínovce to probíhá podobně jako v TH - nové zboží za fixní ceny (slušné, např. kabelka 99, sukně, tuším taky), pak několik dní vše za deset, což byl fakt dost masakr, nedalo se tam hnout. Šli taky výrazně s kvalitou a úrovní dolů - musí se víc hledat, ale pár triček za deset jsem tam koupila, plus na kabelky je to super (za poslední asi dva měsíce jsem ulovila kromě koženkovek za 10 kabelku Chloé, hodně nošenou s rozjetým zipem, ale fakt originál) nebo Cynthia Rowley za kilo.
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    MOUNTBATTEN: jo je to tam nove, ale vevnitr jsem nebyla.

    Nastenka: Na Palmovce v ulici Vacinova (uz tu o tom sekaci nekdo psal) vyrazne zlevnili a maji fixni ceny podle druhu obleceni. Vcera jsem si odnesla tricko (49,-) a nenoseny saty (99,-). Neni to tam vzdycky terno, ale najit se da...
    ISCH
    ISCH --- ---
    TH Husitská - 30% sleva.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ulice Na Hrazi, na Palmovce, vedle lidove intelektualni vinarny:-)). Je tam asi novy sekac - driv sem si ho nevsimla. Otviraci dobu nevim (v sedm vecer mel zavrino) a inzerujou nyni 25,-/kus
    nastenka!
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    TH na Hajich vse za 30 kc. Nova kolekce 10.4.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Zkusila bych jeste Chizo v Husitske, to zamerene na uchylny oblecky, tam kozeny veci mivaj!
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    KEMENTARI: To je ono!
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    PINK_CICINKA: Tam na rohu pobliz Growshopu je pobocka mujsekac.cz.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    RUTHAN: Vím, ale nevím, jak se ten sekáč jmenuje. Je to na Újezdě myslím, od Národky když jedeš tramvají po pravé straně a hned vedle je pošta. Prodávají tam na váhu.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    RUTHAN: Regál kožených bund za dobré ceny jsem viděla v Ruzyni. Byly tam i motorkářské kalhoty a podobně.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Netusite o nejakym bazaru v Praglu, kde by meli i kozeny pansky bundy, moje doslouzila a kdyz za novou dam 5 litru, tak se k ni nebudu chovat tak bezstarostne jako to mam rad..
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    tak NÁSTĚNKA
    Praha 1 - Chizo Štěpánská má vyklizeno. Ale nevím nic bližšího, jestli zavřeli/renovují/přebírá to Bellitex jako na Bělehradské nebo co... jen jsem proletěla kolem.

    Jo a před pár týdny mě zarazilo na Štefánikově (P5), že tam to Chizo už taky není.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MOUNTBATTEN: a vlastne i kdyz je to info, ze sekac uz je zrusenej apod.:-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Zkusim tady taky zavest takove "pravidlo" - kdo bude reportovat o nocvem" sekaci, rozumej, neni na nastence (nebo si to aspon mysli;-) ), uvedte ten prispevek terminem NASTENKA, prosim!
    Ja pak pri filtru najdu, co se ma pridat;-)
    DIK!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Včera jsem v Sue Ryder koupila krásné modrobílé letní plátěné (možná len??) šaty, nad kterými jsem loňskou sezonu slintala v Marks&Spencer, ale nakonec jsem vyhodnotila, že jsou drahé... Tak v Sue Ryder jich měli asi 5 ks, vybrala jsem ten, co mi byl velikostně. A protože měly rozjetý zip, tak jsem je dostala za 150 místo za 190. Měla jsem z nich opravdu velkou radost :)
    BAALBERITH
    BAALBERITH --- ---
    Ahoj holky, prosim vas, nevedely by jste nahodou nektera o second handu, kde by se daly poridit vetsi kusy latek? Praha/Plzen
    Vim o sekaci na Pankraci, kde je maji, ale vetsinou stoji ks 60kc. coz je mozna v pohode, ale ja tech latek potrebuju hodne.. nevite o sekaci, kde by se daly latky koupit na pytle/vahu? (nemam zkusenosti s mega sekaci, takze nevim) dik moc dik
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    No esli mi tim Stepni_vlk chce naznacit, ze nastenku nikdo neupdateuje, tak mu navrhuji sraz zitra rano o usvitu, zbrane zvolim ja. Protoze to by mne fakt uz nasralo, kdyz aspon jednou mesicne projedu, co zde kdo napsal za novinky a zavedu je na Nastenku, plus se ptam, zda by neco neuniklo.

    Esli je to rozfrneny povzdech, ze sem nekdo v patek napise podnet a v nedeli to tam este neni, tak mi za nonstop sledovani úprispevku a okamzity update platte. Dekuju:-P


    ANDREIKA: no, ten tam je. Jen blbe umistenej na Praze 9:-)))) Proste SOKOLOVSKA;-) Jdu to hned zmenit
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    STEPNI_VLK: což ale není chyba mount.
    ANDREIKA
    ANDREIKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Módní Kouč funguje, plus bych na tu nástěnku možná přidala toto: [ ANDREIKA @ Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct? ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam