• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ARQANA: Díky. Tak se tam stavím s dalším dítětem :)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    GUDRUN: Měla jsem v ruce otrávený dítě a omlouvala jsem se prodavačce, že nestíhám ty hadry, co si nekoupím, vrátit na věšáky. "No ale to musíte" Prosím? "Musíte!" Tím tónem mě vytočila do běla, přitom stačilo říct, že to nestíhá a má toho hodně a byla bych v pohodě a asi to i někam navěšela. Jinak ale tam vždycky všichni byli vlastně milí, takže se třeba jen blbě vyspala.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ARQANA: povez. me tam ty zensky prijdou docela v pohode, ale muze se stat cokoliv
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    BONEMINA: Včera tam bylo vše za 50 procent (ale naštvala mě tam prodavačka tak, že jsem se zapřísáhla, že už tam nevlezu)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    K tomu TH, nevšiml jste si někdo, jestli je dnes nějaká akce na koh-i-nooru? Dnes budu v okolí a tamní sekáč mi přišel jako snad nejlepší ze všech TH, do kterých chodím.
    ABOLADEN
    ABOLADEN --- ---
    Začala jsem obcházet hrabáky, které neznám, a chtěla jsem dnes zajít do toho Opletalově - objevila jsem Velrybu a vedle ní nic nebylo, takže už tam asi není... Leda že bych byla slepá. :-)
    Taky jsem byla v TH na Národce a ta nová kolekce se mi zamlouvá, člověk by tam nechal výplatu, jen ty boty nic moc... Ohledně toho jsem se chtěla zeptat, kdy ten TH pořádá ty výprodeje - respektive tedy asi spíše, jak často dodává nové kolekce...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    VIANAA: hrozne to vypadalo, ale obe jsme poridily par malickosti, cernou upletovou dlouhou sukni na doma, barevny.pasek, prekvapive.pekne boty a tilko a tricko na usiti domacich satu, uz mam nastrihano.
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    ORTWORKA: urcite ve Swissu v Ruzyni, tam jich maji mraky
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    nevite jestli se v nejakem sekaci daji sehnat monterky?
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    GUDRUN: vypadalo to uz docela hrozne, hlavne tam bylo sileny mnozstvi lidi (bylo to uz vse za 20) :). Novy zbozi je v pondeli.
    JKACII
    JKACII --- ---
    FRANCINE: ja jsem se tam musim priznat jeste nedopracovala. Proto jsem sem nedavala ani report, probihala jsem kolem v rychlosti a jeste jsem se tam nedostala. Pasky rikas, to by se hodilo, musim se tam dokopat.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    JKACII: dnes jsem tam byla a nic moc (spíš nic než moc). 99% sortimentu zastupují klasické sekáčové trička/svetříky/košile, co se najdou všude. Nic mě neupoutalo. Ale mají docela dost pásků a koš plavek.
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    TH na Hajich vse za 20 kc, ale uz jen do zitra ( maji 10-16hod.) . V pondeli nove zbozi. Dnes maji do 19 hod.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    BRUSINKA: jak to tam vypada? spodek prazdnej, prebrane? Minule to uz bylo ke konci trochu kentus. narozdil od kohinorky, tam sice byva huste hemzeni, ale hnusne to tam nebyva.
    MASOO
    MASOO --- ---
    albertov testnu;)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    včera jsem vidělamocpěknou sukní v sekáči na albertově (naproti tramvaji)
    pencil skirt ke kolenum, velikost 44, jemny prouzekmodra/bezova. me by bylamocvelka,alebyla krasna!!!!doporucuju
    cenabylaasi 250,alevypadala nenosene
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: To je pořád dobrý, půjdu se tam podívat, díky :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NIGHTFURY: 250-500 řekněme.. ten "vintage" je dražší, no
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: A ceny? Orientačně.. Šaty mi vysloveně chybí :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Jo a th národní vše za 30
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam