• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    ATARKA: kratasy a kratke sukne spatreny v pondeli v Druhe vlne v ulici Lidicka (u Andela) - stojany spojene do ctverce uprostred mistnosti. A kousek od Druhe vlny (smerem k rece, ale na protejsi strane silnice) je sekac Los hadros, kde jsem nasla bezva sortky s plamenaky (bohuzel to nebyla moje velikost).
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    nemáte tip,kde maj kraťasy a krátký sukně ?
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ATARKA: pokaždé se v TH na Národní třídě bavím v koutku vintage. proč si to pletou s PVC ubrusama netuším :) A další "poznatek" z Arkalycké (Háje), zřejmě tam mají velký problém s prodejem bot, takže tam jsou x měsíců ty samé.
    MASOO
    MASOO --- ---
    ATARKA: pocit z vintage u nich mam stejny
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    TH bude otvírat novou pobočklu někde na hůrce, myslim že 23.7. a ten samej den je prej nová kolekce, to mi řekla pani v úterý na národce, tam to měli všechno za 75, nsk myslim,že maj taky vše za 75 nebo dokonce za 50 a o víkendu snad taky

    jinak sem se opět pobavila nad jejich vintage koutkem, fakt by mě zajímalo, kdo ty věci vybírá, protože to neni vintage,ale to sou hadry max tak na podlahu a eště k tomu za nekřesťanský peníze
    MASOO
    MASOO --- ---
    knížecí textile house -50%
    FELISSILVESTRIS
    FELISSILVESTRIS --- ---
    belitex je jeden kousek od I.Páku
    SNEKVPYTLI
    SNEKVPYTLI --- ---
    MOUNTBATTEN: jméno si nepamatuju, už jsem tam dlouho nebyla. Ale asi to bude on. Musím se tam zase někdy podívat.
    MASOO
    MASOO --- ---
    TRANQUILITY: tak v tom pripade je to ok, to uz delam;)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MASOO: hejbat se a nežrat;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    TRANQUILITY: jak?;)

    jinak TH uz nova kolekce, tak zas za 14dni slevy:D?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LIMONADA: ja mam pocit,ze tam je uplne prazdno (z nastenky smazu). Ale byla sem tam pred tydnem-10 dny, tak nevim,esli je v tom krame uz neco nove.
    Ale ten Mujsekac, ta hrabarna, ta tam je (a kupodivu sem tam minule byla slusne uspesna, dlouha bubusukne- super!:-) )
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    FRANCINE: zrušen, je tam něco jiného, jen ceduli ještě nesundali
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Dnes jsem byla po delší době v Holešovické tržnici. Je tam pár nových krámků a sekáč Bellitex zmizel. Nevíte někdo, zrušili ho, nebo jsem slepá, čučela na něj a neviděla ho?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    funguje, ten rohovej mujsekac.cz myslus, ze ? A ma otviracku do sedmi!
    SNEKVPYTLI
    SNEKVPYTLI --- ---
    Funguje ještě second-hand na Smíchově, ten jak je kousek od nádraží? Občas tam měli dobré věci a je fakt veliký...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TRANQUILITY: byla to dneska pekna hadrarna, ale za 20 beru i saty na latku a na presiti, tak mam jedny cernobily takovy ty jak se smerem dolu zvetsuje hustota puntiku a libi moc.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BNT: ale docela drahý, na můj vkus. Nicméně ulovila jsem tam za 160 kč krásné černé Camperky (celkově mají docela pěkné botky :)
    BNT
    BNT --- ---
    dost pěkný věci maj v "pařížském second handu" na bělehradský, kousek od zast. tram 11 - bruselská
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    LUCIASHECK: kohinoor taky, ale je to peklo hadrárna:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam