• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    ATARKA:
    MOIRAIN: Je to jedno, je to mezi dvěma těhlema stanicema. Asi 100m od mého baráku :)
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    prestehovali nekam ten mega sekac co byl na hlavaku v praze?
    nebo neco podobne velkyho
    OBLUDAZLA
    OBLUDAZLA --- ---
    TH ma novou prodejnu: Seydlerova 2150, Praha 5, Nove Butovice ( Stanice metra Hurka, 200m od metra naproti poliklinice)
    Dali mi to dnes na listecku na Hajich, kde dnes bylo vse za 40kc.
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    Hlásím dva nové sekáče (zboží echt z Anglie) v Ústí nad Labem (ten obchoďák u Fóra) a v Teplicích (Alejní).
    Pěkné výlohy, ale zdá se mi, že je to ten typ namyšlených sekáčů (cenově).
    V Tp zatím mají jen dětské zboží (a dětský koutek a bonbony :D), takže dokud neuvidím jejich šaty... prskat ještě nebudu.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    FELISSILVESTRIS: je to v zahlavi:-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GUDRUN: za 50 Kč jsem kupovala nějakou neděli
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    Dneska TH Národní (+Háje) 40 Kč a Myslíkova (+většina ostatních) 90 Kč
    FELISSILVESTRIS
    FELISSILVESTRIS --- ---
    brusinka: ahá tak to já nevěděla, tak já tak různě pracovně lítám po celé ČR s vždycky tam obhlídnu sekáče když je čas
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    FIALOVYPUNTIK:
    FELISSILVESTRIS: a když napříště ke každému tipu napíšeš "nástěnka", tak je skoro jisté, že se to na ní i dostane;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN:

    schema posledniho tydne je:
    po - ut 40Kc
    st - ct 30Kc
    pa - so 20Kc
    ne zavreno
    potvrzeno dneska s prodavackami na Narodni.

    ten tyden pred tim je predpokladam:
    Po - Ut 90Kc
    St - ct 75Kc
    Pa - ne 60Kc

    opravte mě. Za 50kc si nepamatuju, ale v nedeli nikam nechodim nakupovat.
    FELISSILVESTRIS
    FELISSILVESTRIS --- ---
    jinak doporučuji ještě pokud navštívíte Hradec Králové zavítat do norského sekáče na třídě Edvarda Beneše - sídliště, zmenšili ten sekáč ale celou VŠ jsme tam lovili super kousky - džíny only, levis, lee, bik and bok do 200 kč mají i boty i závěsy a tak triko koupíte i za 35, slevy nebývají. Výdy když jedu do HK tak se tam ráda zastavím
    CNV
    CNV --- ---
    FIALOVYPUNTIK: V Jičíně nemáme špeha. Dobře, že se hlásíš dobrovolně!
    FIALOVYPUNTIK
    FIALOVYPUNTIK --- ---
    Dnes jsem konečně nakoukla v Jičíně do sekáčů, kolem kterých chodím každé ráno. Oba leží v Havlíčkově ulici - blíže k náměstí - dražší, stojan i s těhotenským oblečením, žádný velký odvaz ale vesměs hezké věci. Blíže k nemocnici - spojeno s prodejnou použitého nábytku, z venku vypadá dost pochybně, většina věcí horší průměr, jednotná cena 30 kč.

    No a právě tady jsem objevila úžasné šaty - vlněnokašmírové, inspirované střihem tradičního čínského oblečení, skvěle vypracované a od Rena Lange - když jsem si ji vygůglila zůstala jsem koukat, kousky od téhle firmy se prodávají kolem 20 000:-) A to se prý včera hrozně líbili nějaké paní, které se za ně ale bylo líto dát 30 korun.

    Na nástěnce Jičín úplně chybí.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MOUNTBATTEN:

    GUDRUN: GUDRUN:

    Stejne jede Kohinor, Knizeni, Nabrezi K. Jarose, Zizkov.
    Kohinorka mela v patek taky 50%.
    Takze ted by mela byt Narodka v patem tydnu, tj pristi pondeli nova kolekce, a Kohinorka ve ctvrtem tydnu, tj nova kolekce za 2 tydny. Opravte me, pokud se mylim.


    PAJUSAK: slevu 75% a 90% jsem nikdy v TH nevidela, myslis cenu za kus, ze jo.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MOUNTBATTEN: TH Národní tř. jde spolu s Hájema, téměř obráceně, co Knížecí. V pátek (13.7.) TH Háje a Národní tř. 60 Kč,-. Dnes by na Knížecí mohla být sleva 75% nebo dokonce už 90%.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MOUNTBATTEN: v pátek měli -50 % na Kapitána Jaroše
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Kdyz minuly tyden (ctvrtek) meli v TH Na Knizeci SLEVA 50%, kolik maji tento tyden? A ktere TH jsou na tom stejne? A jak je na tom Narodka?

    Vim,ze se tu uz parkrat objevilo cosi jako harmonogram, nemuzu najit:-(
    Tak kdybyste to nektera hezky sesumirovala a napsala, ja to pak hodim na Nastenku, at se tu furt neptame (i s dnesnim datem,aby se dalo pocitat, ty cykly;-) )
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ATARKA: na letáčku jsem fakt viděla "Nové Butovice", zvláštní, ale ono geograficky snad Hůrka pod Nové Butovice spadá, tak kdo ví, Hůrka by ovšem dávala větší smysl, má-li to být přímo u metra, tam je na to prostorů habakůk, zatímco u metra Nové Butovice to s tím není slavné
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    FELISSILVESTRIS: díky díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam