• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    IM_MORTAL: no tak sem dneska sjela na tu točnou - moc pěknej sekáč - říkaj tomu hrabárna, ale je to normálně všechno rozvěšený (pár košů na hrabání je vzadu). maj tam moc pěkný, kvalitní, nezničený (často i nenošený) věci. dámský, pánský i dětský. ceny už odpovídaj kvalitě - trička/halenky/sukně 7-100, šaty 140-200 atd. maj ohromnej výběr sukní a dámskejch kraťasů.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Byl jste někdo v Second Hand Landu na Točný v Praze? http://second-hand-textil.cz/cz/
    chystám se do zlatníků, tak jestli má smysl tam vylejzat z busu?:D
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    ahoj, kamarádka shání hippies kostým na maškarní - něco v tomto stylu: http://www.ptakoviny-kostymy-masky.cz/nase-tipy/kostym-hippiesacka-2/
    Kostým Hippiesačka | ptakoviny-kostymy-masky.cz
    http://www.ptakoviny-kostymy-masky.cz/pro-vasi-party/kostym-hippiesacka-17/
    viděly jste něco podobného někde v Praze?
    předem díky za tipy ;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    LUCIASHECK: Děkuji mnohokráte:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ANIQUE: dnes viděno hodně na náb. kpt. Jaroše, jinak Vysočanská
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Prosím, poradíte nějaký sekáč, kde by se daly vybírat pánské košile? Dík moc!
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    NUDLINEK: Tam jsem se zrovna dneska byla mrknout, je to jeden z plánů. =) Ale co si budeme povídat, přímo hotové se občas najdou v dobrých cenách a z látek, o kterých bych si v metráži mohla nechat jenom zdát.
    NUDLINEK
    NUDLINEK --- ---
    PULNOCNICE: jestli ses zdatna, tak doporucuji flextex naproti Alzy v Holesovicich, prodavaji latkovou metraz a muzes si zavesy vytvorit sama
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    PULNOCNICE: Na vysocansky v patře vedle normy
    CNV
    CNV --- ---
    Tak se domluvíme, počkám na tebe a když nedojdeš... máš smůlu :)
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Máte někdo nápad, kde v Praze v sekáčích shánět bytový textil - konkrétně závěsy? Do nového pokoje sháním nějaký hezký doplněk, ale bohužel moc nemám rozpočet, tak by mi vyhovovalo něco z druhé ruky.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Já byla včera v Můj sekáč na smíchově v Textilhouse na Knížecí (-30%). Ze smíchovského jsem naprosto spokojená, jako vždy... šaty, džínová sukně... spousta hezkých věcí za pár šupů... textilhouse mě nezaujal ničím... a když už, tak mi ta cena i se slevou přišla trochu dost... a ty hnusný křusky co tam prodávají za 300 Kč a víc... wtf?!
    CNV
    CNV --- ---
    V sobotu půjdu asi po dlouhé době hrábnout na Olomouckou do Brittexu. Šel by někdo taky?
    MASOO
    MASOO --- ---
    LIMONADA: protoze chystali tu novou kolekci, to delaj
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    me nasralo ze sem na kohinorku prijela v sobotu v pul ctvrte a zrovna ten den zkratili obvyklou otviracku do dvou=(
    MASOO
    MASOO --- ---
    jo ja vim, nemohla jsem
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MASOO: no byla si tam, kdyz bylo vse za 40, a to je posledni tyden slev, pondeli potom je nova kolekce. Stacilo zajit v patek nebo v sobotu. Byla jsem v patek, neklofla jsem nic, ale nekdy to fakt stoji za starou belu a je to hrozne probrany
    MASOO
    MASOO --- ---
    GUDRUN: sakra, to jsem nestihla vse za 20:D
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MASOO: nova kolekce
    MASOO
    MASOO --- ---
    vite nekdo jak kohinor?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja taky byla vcera v TH na Knizeci a dik tomu, ze mam zasadu, kdyz jdu jen tak do sekace, ze max.3 veci, odnesla bysem si ranec:-)
    Nadchla mne ale kulata kabelka obsita pletenym igelitem!!! Za tri petky genialni!:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam