• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LEA1
    LEA1 --- ---
    MOUNTBATTEN: byla jsem v TH za Májem dnes kolem 4. hodiny a měli na všechno 30 % slevu. Zřejmě to nebylo jen na hodinu, protože všude visely cedule "sleva 30 %".
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ad MOUNTBATTEN&GUDRUN: jak je to, sakra, s tim jejich cyklem?
    Psalo se tu cosi o 5 tydnech s tim, ze nova kolekce = 2 tydny bez slev, 3. tyden slevy zacinaji, 50%(?), 4. tyden od 90,-/kus niz, 5.tyden az 30,-/kus (nebo tak nejak)

    Nicmene vcera TH za Majem, nova kolekce byla 27.8., tj.ted je treti tyden a slevy zadny:-))
    CNV
    CNV --- ---
    Našla jsem dva nové sekáče v Brně (nevím, jak moc nové): jeden je v Krokodýlu hned vedle Unimody - stejné patro, vchody skutečně vedle sebe - jmenuje se Chaos a je poměrně malý. Druhý je na Hybešovce hned vedle toho nového baráku. Nedaleko je E+B. Jméno nevím, ceny jsou tam vyšší, ale výběr dobrý.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Sekac Quasimodo, ne ten v Platyzu, ale v ty ulici od Maje na Lazarskou, je vyprodej, 80,-/kus (detsky a doplnky za 30)
    Sice uz je to probrany, ale i tak toho bylo celkem dost, veci hezky i ulitly (a jako novy, mozna fakt novy)
    BNT
    BNT --- ---
    Víte, kde jsou nejlepší pražské sekáče? Protišedi ano! | Proti šedi
    http://www.protisedi.cz/article/vite-kde-jsou-nejlepsi-prazske-sekace-protisedi-ano
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    GUDRUN: ja jsem na koh-i-noor byla ve ctvrtek a odnesla jsem si skvele cervene elegantni saty do prace Colors of Bennetton za 200kc a uzasnou rozevlatou plesovou sukni, ktera se mi hodi ke vsem korzetum, co doma mam - za 350kc. Zvazovala jsem, jestli si pro ne neprijit az po sleve, ale u obou kousku byla vysoka pravdepodobnost, ze tam tak dlouho nevydrzi :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    GUDRUN: ma za sebou druhy tyden. Nova kolekce byla 27.ho. Take sem jen nakoukla...
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    nevite prosim, v jake fazi je th na narodni? kohinorka stejne jako vetsina th ma za sebou prvni tyden, byla jsem nakouknout, ale odesla s prazdnou...
    HANELA
    HANELA --- ---
    no díky :-))))
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    HANELA: no, tam jsem byla tak 3x a nezaujala jedna jediná věc, navíc mi přišly ceny dost vyšší, jak píše MORGYSZ: , věci tak pro klimakterickou úřednici
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    HANELA: Tam jsem byla nedávno, věci mi tam přišly když už nic aspoň čisté a voňavé, ale taky na úřednice od 35 do 70... :(
    HANELA
    HANELA --- ---
    Na Hradčanské je nový sekáč, tedy už od předléta. Mají tam moc hezké věci, takové tedy luxusnější. Být hubenější, tak to beru všechno :-)
    Nevím přesnou adresu, ale to je na rohu naproti stanici busu 131.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    za mě blanická a megasekáč na smíchově
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Textile house (Narodni, nebo Knizeci, ty se u mne biji s poctem uspesnych odlovu;-) ) V DOBE VYPRODEJU
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja sem mela rada tu hrabarnu Na Knizeci, z ni byl este loni tvoren muj satnik:-)))
    Ted je to - kde dam klidne i nejakou tu stovku: sekac Na Slupi, proti zastavce Albertov, vedle pekarstvi. Malinkaty, spousta novych veci (Rosalita Mc Gee, Missing Johny), ty nenovy takovy...zajimaci, hodne sperku, doplnku a vsechno kraaasne voni!!

    Ale preferuju sekace s cenama tak do osmi petek, takze Textile house (Narodni, nebo Knizeci, ty se u mne biji s poctem uspesnych odlovu;-) ) a hrabaci kose v SECOND STREET (v tom na Zizkove mi prislo, ze uz maj prd, takze radsi ten mezi IPakem a Mirakem), coz je i vyhoda, ze krom kosu a slevovy casti, maj i cast beznou a outletovou.

    Driv sem rada chodila do Blanicky, ale uz pul roku minimalne sem tam nebyla.
    JAINA
    JAINA --- ---
    A kam nejradši chodíte, když chcete najít něco skutečně normálně nositelného, ne jen karnevalové kousky apod.? :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    PUMPKIN_WHOO: oni tam menej ty ceny prubezne v tydnu?:-O
    Ja myslela, ze maj proste dany, ze stul venku urostred - 30-/kus, stul vzadu- 10,-/kus, stul pred budkou: 30-60,-/kus a uvnitr do 90,-.
    Nebo tak nejak.

    Asi sem tam nikdy nebyla v pondeli;-)


    Jinak ale potvrzuju JESTERKA_AIENE. Driv sem si tam vybrala, letos to vetsinou bylo total marny a odchazela sem spis zpuzela, v lete sem tam byla 2x - jednou sem urvala uvnitr hedvabny saty za 90,-, ale jinde nic, podruhy fialovou kozenou minisukni a flitrovany sako, kus asi za 20,-, ale oboji jen na kabaretni karneval, na normos noseni je to dost jety.
    Driv sem taky upela nad vyberem veci, ze na hrabarnu to byly perly a letosni rok dost vo ho*ne;-)
    PUMPKIN_WHOO
    PUMPKIN_WHOO --- ---
    JESTERKA_AIENE: Přes prázdniny tam byl omezenej provoz, protože chodilo málo lidí. Jinak se rozhodně rušit nebude. Otázkou spíš zůstává kvalita dovezenýho zboží, protože vyhrabat v něm něco nositelnýho dá poslední dobou víc práce.. Jinak doporučuju pondělí, to jim vozí zboží, ale to zase pak nemůžeš počítat s cenou deset dvacet za kus. obecně pá so je to nejlevnější, ale už dost přebraný...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ANDULISS: masky jako skrabosky? A masky jako kostymy?
    Jako nejvic veci na kabaret-divadlo-maaskarni se da asi poridit v tech kabaretnich sekacich.

    Nevim, jak je na tom aktualne CHIZO (Husitska ul.), ale kostymy a skrabosky v 5. ELEMENT maji a ten sidli ted ve VYSEHRADSKE ul., naproti zastavce "Botanicka zahrada".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam