• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Poradite prosim prazske sekace (nebo i jine kramky), kde bych mohla najit neco jako



    koukala jsem uz samozrejme na nabidku gothicshopu, ale skladem toho zrovna moc nemaj, potrebovala bych spis nejake kratsi nez delsi a bohuzel do konce tydne :) nespatrila jste nejaka z vas nekde neco podobneho? :)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    Dnes TH Národní třída 30,- Kč (cardigan Zara 89% vlna) a TH Háje 30,- Kč (košile s krajkou H&M a bílá košile s dl. rukávem)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Dnes TH Kpt. Jaroše i Koněvova vše za 60. Jaroše jsem viděla jen z tramvaje, ale v Koněvce ulovila naprosto skvělou sukni a sako pro ročního gentlemana :)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    PINK_CICINKA: dnes už TH Myslíkova vše za 50. Byla jsem tam po dlouhé době a překvapilo mě rozšíření prodejní plochy o spodní patro.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Vcera TH kpt. Jarose vse za 75, ale teda nic sem nevybrala.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TH Myslíkova, vše za 75,-
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    dnes TH Národní - vše za 40 (chytla jsem od 16:30 do 17 šťastnou půlhodinku za 30:D) - mám krásnou pískovou pashminu a šedou lehoučkou vestičku tom tailor;)
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    ahoj, mela bych prosbu...shanime pro mamu na svatbu (jde za svedka) kalhotovy kostym idelane z kvalitni vlnene latky...
    doporucte mi prosim par sekacu z Prahy 1, 2, 3 - ktere maji velky vyber spolecenskych satu v malych velikostech (34, 36)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    Tak jsem se zajela na ty Haje podivat. Chytila jsem vse za 40, poridila jsem takovou volankovou divnovec (halenku) a fialove saty po kolena z merina. zbyvalo tam oproti jinym th spousta hezkych veci.
    DASAA
    DASAA --- ---
    Jaina: díky za tip :P :D
    JAINA
    JAINA --- ---
    MARINNE: Je fakt, že když už na TH Háje zavítám, tak věcí velikosti 34 případně XS je tam spoustu, takže doufám, že tam moc mladých nebude chodit ještě pěkně dlouho :D
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    prosím holky nevíte kolik dnes TH Háje?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MOIRAIN: mám taký pocit, že na Národku chodí hodne mladých lovkýň, kým na Háje chodia častejšie maminy, čo chcú ušetriť a majú to miesto Vietnamca.....takže mi tam zostane viac pekných kúskov
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MARINNE: TH Háje je dobré loviště, škoda,že to už mám na druhém konci Prahy, téměř doslova

    a vlastně tam měli okopaný fialový matensky, ve středu, velikost neodhadnu, hedvíbné modré sako
    LYZIE
    LYZIE --- ---
    Ahoj, nevíte někdo kde sehnat levně pánské kalhoty vel. 44?! nejlépe obyč rovné, bez kapes. děkuji :)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    FRANCINE: toaletný stolík a paravan postačia
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    MARINNE: Nebo rovnou mit satnu, to by bylo:). A ten namornicky kabat jsem si zkousela, taky se mi moc libil. Kazdopadne tam zustal k mani pro dalsi zajemce (kez by mel delsi rukavy).
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    FRANCINE: No zbohom, asi potrebujem skriňu :)

    Btw som si spomenula, že na Hájích mali krásny námornicky modrý kabát. Dlhý, s takou vecou na ramená čo pripomína uniformu, modro-zelená kocková podšívka, veľ. 42, dvojradové zapínanie, vyzeral veľmi kvalitne a s opaskom! Naozaj krásny kus. Nová "kolekcia" by mala prísť 5.11. podľa predavačky.
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    Tak jste me svymi ulovky nalakaly na TH Haje, a vysledkem jsou dve trika s dlouhymi rukavy (cervene a cerne, prijemny material) a bezva vlneny svetrik Benetton (kupodivu to dokonce bylo L a delka rukavu akorat na moje dlouhe ruce). Prodavacka mi dala aktualni letacek, takze sem hazim adresy "novych" pobocek Textile House.

    Nastenka: prosim pekne o doplneni pobocek, at to mame komplet.
    Praha 1, Myslíkova 245/3 (směr od Mánesa od vody, tram 14, 17, 21 stanice Jiráskovo nám.)
    Praha 4, Arkalycká 757/6 (metro Háje, Obchodní centrum Galaxie, v prostorách Albertu)
    Praha 5, Seydlerova 2150 (metro Hůrka, 200m od metra naproti poliklinice)
    Praha 13, Archeologická 2256/1 (metro Lužiny, areál Billy)
    Diky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam