• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    SIMCIIQ: 30% měli včera (ulovila jsem něco, co vypadá jako vypasované sako šité z kvalitní teplákoviny, navíc Made in Italy. Jako sako by to bylo pekelné, ale na domácí eleganci je to dokonalé), 30Kč bude těsně před 10.12.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Sim ma textil house nejaky webovky, chci si pocihat na 30 slevy na kapitana jarose :) prej tam maji dobry kousky :)
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    dnes Horky - 50%
    Ptala jsem se prodavačky, jak funguje systém slev a říkala mi, že je to různé. Pravidlem je, že cyklus je pětitýdenní, ale jak přesně nastupují slevy po sobě není nikde dáno a může se to měnit
    Prý je teď strategie taková, že se slaďují všechny prodejny, aby měly nové zboží všechny stejně, a to 10.12.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Th Háje -50%
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tak sem včera byla v th na národce a no ... sice slevy 30%,ale teda maj tam snad jen takový ty svetro šaty, pak nějaký šílený saka a jinak samý svetry, opět sem se zasmála u jejich věšáku vintage, fakt děs...hlavně mě teda dostalo,že to tam maj nějaký drahý, chtěla sem si koupit šátek na krk, takovej ten větší, velikosti pašmína a oni za něj chtěli 180 ! a to měl vytahaný nitky a byl celkově takovej nějakej ojetej, líbil se mi jen jeden svetřík propínací červenej,ale za něj chtěli 250 ! to jako sory,ale mám z orsay svetry za 290 .)
    MALKE
    MALKE --- ---
    ATARKA: Modrej pavilon je dost strašnej - na to, co to je, je to drahý jako kuna...
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ATARKA: tak to mozna jeste nekdy risknu, nemam to zrovna blizko a prvni navsteva me od tech dalsich spis odradila :)
    kazdopadne ted nic nepotrebuju, tak ani nikam nesmim :D
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    HITOMI: aha,koukám, že maj pobočku v modrym pavilonu a tam mi to přišlo předražený,,,já enim nom,asi jak má kdo jakej vkus a jestli zrovna vybalujou nový nebo envim jak ej to možný, že mi to přijde zatim nejlepší, hlavně teda já to mám minutu od práce, takže vdcyky když skončim a nikam nepospíchám, tak si tam zajdu si udělat radost .)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ATARKA: tam jsem byla nekdy v lete a prislo, ze oproti ostatnim sekacum tam maj ty veci strasne hnusny O_o a nakonec ani nevychazej zas az tak levne. Spis uz tedka jezdim do tocny
    O nás — Second Hand Land
    http://second-hand-textil.cz/cz/
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ATARKA: mám ten samej problém, potřebuju boty, kabát, sukně, šaty, kalhoty, svetry, trička:P
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    VERCA_ZABA: já chci nsk revenge u národního a pak TH na národce,tak uvidim, sem probrala skříň a zjistila,že nemám co na sebe, ehm .)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    pro změnu jedna velmi negativní recenze: včera prvně navštíven "Sokolovská u stanice tram Karlínské náměstí | malý second hand SECOND WEAR (anglická vlajka na vitrině)", Křižíkova 66. Nevím zda to byla majitelka, ale nesympatická mladá slečna/paní, absolutně bez zájmu, sotva reagujíc na pozdrav, celou dobu "návštěvy" kvokala s kamarádkou (pro kterou měla stranou nechané "podpultové" zboží, nikterak se nežinírovala tenhle komunistický zvyk před námi praktikovat). Zboží hezké, ale silně předražené (např. vytahané triko H&M za 170,- Kč). Hodně značek Atmosphere, Next, Forever21. Celkový dojem hodně nepříjemný a první návštěva se stala i poslední
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ATARKA: no, jako já tam azse musela nechat další dvoje kalhoty, páč byli bud krátký nebo malý..
    ale pak sme byli ještě v tom sekáči mezí ípákem a mírákem a z toho sem si odnesla dvoje šaty.. ale tam mají takový hodně barevný a extravagantní věci no..
    dneska chci ještě na biskupcovu, tak snad taky něco odensu:)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    VERCA_ZABA: hele ti řikám, kdykoli tam vlezu, tak si něco odnesu, aspoň jednu věc .) hlavně mám teda pocit, že tam maj nejlepší hadry z těch všech sekáčů, který sem za poslední tři měsíce navštívila, kam se hrabe TH s těma svejma humus hadrama...já tam včera musela nechat bomba džíny timezone, byly to 30,tak sem zajásala, šla je zkusit a zjistila,že mi sou velký, taks em si aspoň koupila šátek s puntíkama .)
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    Když jsem byla v TH Horky, tak prodavačka říkala, že se budou sjednocovat ty slevy ve všech TH.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ATARKA: díky za tip, včera sem tam vyrazila a koupila takový tři obyč trička, dlouhej modrej svetr s óbr límcem a bokový šedý kalhoty z takový silný džínoviny - vše za 350:)
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    GUDRUN: TH Národní dnes 30%. Nejedou Háje ve stejném cyklu?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    WOCKOO:
    BARA_ONLY_ONE:
    nevite, jestli uz od pondeli? dala jsem to zatim jen na ut a st...

    DASAA: opravila jsem to, uvidime :-)

    MARINNE: snad, je to sebrane z infa tady, potrebujeme to potvrzovat pozorovanim a doplnovat :-) ted uz by melo byt na Hajich 50procent sleva, ne?

    doplnila jsem, co tu padlo, piste dal, co kde uvidite. jeste jich par ve schematu neni, napriklad Andel, pokud vim...
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    GUDRUN: To je super:) díky!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    já fakt nedám sopustit na sekáč na Újezdě http://mujsekac.cz/cz/prodejny-velkoobchodu/ujezd , pokaždý když tam vlezu,tak si něco odnesu, včera pro změnu podzimní kabátek tmavě hnědej s takovym našasenym límcem a k tomu tyrkysový zavinovací svetřík, nechala sem tam 210,- a šla spokojeně na italštinu :)
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    Dnes jsem šla kolem sekáče na Horkách a maj tam - 30%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam