• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    M1SHULKA: a já byla u toho, když je jedna paní oboje skoupila! :D
    M1SHULKA
    M1SHULKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Byla jsem tam v pondělí a ty silonové šaty tam pořád byly :D Myslím, že takové dva kousky se nedají jen tak s něčím splést :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TH Malá Štěpánská dnes. Odnesla jsem si béžové pouzdrové šaty a šátek SISLEY, kus za 30 Kč. A viděla jsem tam přenádhernou sukni, béžovo-tyrkysová, velikost cca 16-18 zn. Only. A k tomu takovou lehkou šifonovou halenku Next ve stejné modré i velikosti.
    ADD
    ADD --- ---
    Včera TH na Národní, vše za 30,-, nakoupeno pro celou rodinu (například jako pracovní trika pro manžela nová bavlněná reklamní trička), spousta věcí pro děti, pro mě několikery šaty. Bez zkoušení, nebyl čas stát frontu, a vypadá to, že vše sedí. Jen lidí tam bylo víc než jindy, ale prodavačky to zvládaly s dobrou náladou.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: by bylo moc prace to pak srovnat podle ciselny rady, coz? Chuderky, tolik prace a jak dusevne narocne maji!
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MOUNTBATTEN: ony hrozně řeší, že jim chybí nějaké číslo v řadě na těch šatnářských lístečcích, na které to píšou... ale to jsem tam slýchávala vždycky celkem pravidelně.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: no presne!:-(
    A sice vim,ze ty prodavacky tam nikdy nebyly vzor mile ochoty a krasne cestiny, ale docvela mne nastvalo, ze jsem si nakonec neco koupila, uvnitr. Vyptala jsem si cenu a jdu to pani uvnitr zaplatit. Ona, ze se to plati venku, napsala mi listecek s cenou. Mela sem u sebe spis vetsi bankocetli,tak sem byla rada, ze este kouknu venku, kdyby neco a pak donesu listecky k "pokladni".
    Houby! Jen sem zacla koukat po venkovnim stolu, uz u mne byla pokladni a tonem bacharky, at ji to zaplatim.
    Ja na ni,ze sem se este chtela kouknout venku, jestli mne neco zaujme a pak pujdu zaplatit.
    Ona, ze ne a ze "ono by nam to chybelo" (wtf? Jakoze by ji tech par petek chybelo tech pet minut,co bych si dal vybirala? Bylo to v docela castym odpoledni a krome mne tam byly jen dve holky, takze prehled o nakupujicich mela.)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MOUNTBATTEN: já byla asi před týdnem a podobný dojem. Ale protože to nebylo poprvé, tam mě to ani moc nepřekvapilo. Ale mrzí mě to, kdysi to byl můj nejoblíbenější.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak jsem vcera byla, asi po roce, v hrabarne na Knizeci.
    Fakt zklamani!!

    Kdyz vzpomenu, jak dva roky a vic zpet to byl muj oblibenej sekac, clovek zasnul, ze to neni hrabarna s jetejma hnusama, ze tam clovek ulovil vetsinou fakt zajimavy hadry v dobry kondici........
    .....to uz ted neni, veci venku sou fakt kekel a jen uvnitr je to takovy sekacovy standard, rozhodne nic skveleho:-(
    NEENA
    NEENA --- ---
    Dnes TH na Nabr. kapitana Jaroše vše za 40,- / mam pet jako novych kousku za dve kila, takze radost :)
    Bezte si ji taky udelat - do soboty budou porad slevy, v nedeli je zavreno a od pondelka nova kolekce.
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    no tak mi to nedá a musím přidat negativní zkušenost s Textile Housem v Mladé Boleslavi. Přijde mi, jak kdyby probíhala nějaká selekce co se týče oblečení, které jde do pražských prodejen, a které do jiných měst. Jako tam mi to přišlo fakt hrozný a věc druhá - dražší... Docela jsem koukala teda. Ale věc třetí.. :-d v MB je hodně draho celkově...
    LAURA_P
    LAURA_P --- ---
    Já jsem tuhle koupila v TH zánovní korzet, opravdu ten pevnej a shodou okolností přesně padnoucí, za 120 kč... Kam ho jen vzít... :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    super!Mam novou profesi do CV:-))))

    taky sem dnes byla v TH v Myslikovy a dostaly mne tam zlute (a druhe fialove) silonove saty. Mit nekoho, komu se mstit, uz mu je kupuju:-))))
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    Tak jsem se právě dozvěděla, že seznam na nástěnce prý sestavil nějaký stylista. Ženský, kdo z vás je tajně stylista? :)
    Nejlepší secondhand v Praze ? » Nakupování » Fórum - votocvohoz.cz
    http://www.votocvohoz.cz/forum/nakupovani/164487-nejlepsi-secondhand-v-praze
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Tak dnes TH Myslíkova. Chytla jsem posledních 15 minut šťastné půlhodinky a odnesla si velkou černou koženkovou kabelku HM a červené pouzdrové šaty HM. Kus za 60 Kč. A až budou mít ještě větší slevy, vyrazím tam pro trička. Měli jich tam mraky a dost použitelných. v EXKLUZIVU mě zaujala růžovo-bíle pruhovaná sukně Zara, po slevě asi za 120, vel. odhadem 36-38.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ktory TH bude mat najvacsiu koncentraciu siat 36? Diky :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TH Háje: opravdu spoustu šatů, ale spíše větší velikosti 40-42. Se svojí 38 jsem si odnesla dvoje a mé srdce plakalo, že tam musí nechat krásné tyrkysové a černé krajkové z Orsay.
    Můj sekáč Kunratice: absolutně nic, je vidět, že budou zavírat.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TH 75 Kč
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Budou zavírat Můj sekáč v Kunraticích, chjo :-(
    Prodejna Kunratice

    ul. Velenická

    30.5.-1.6. Saka a Jeansové bundy 40Kč/Ks

    20-22.6. Sleva na vše 50%

    24-26.6. Vše za 20Kč/Ks

    27.6. Vše za 10Kč/Ks

    28.6. Uzavření prodejny
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    REDDAY8: omyl,JÁ doufám,že tam budou ve středu :-)Všeobecně doporučuju tam dojít,nikdy jsem tam moc neměla štěstí na šaty,ale momentálně (dnes) tam byly asi tři štendry plný šatů.Mají i dost pěkných sukní a ve velikostech XXL pěkný tuniky
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    LADY_OLIVIE: to nééé to jsem nechtěla vědět...doufám, že tam zítra budou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam