• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SULTANKR
    SULTANKR --- ---
    MOUNTBATTEN: diky Moutko
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    http://www.textilehouse.net
    maj konecne web!

    A v Husitske vyprodej do soboty, kdy konci. Vse za 30,-
    (Sultane, ja kalhoty nenosim, ale ruznych kalhot prevazne dzinsu tam meli asi tri stendry. Tedy vic nez sukni:-) )
    SULTANKR
    SULTANKR --- ---
    Cus...potreboval bych poradit, kde bych mohl sehnat (pokud mozno) uzke dziny(mrkvace-slimky), potrebuju si z nich vyrobit takove ty extra kratke kratasy ala 80 leta .))
    Mate nekdo typ kam zajit? Centrum Prahy. Pisu v celku pozde, musim/mel bych je koupit zitra. Diky moc!
    DNF
    DNF --- ---
    Zitra je v Brne v KD Rubin (Zabovresky) hrabarna, vse za 30 ... v patek za 20, v nedeli zbytky za 10 :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MIAPAKA: pridano do zahlavi.
    I jsem dnes zadala do te mapy spoustu sekacu z nasi nastenky!

    Bohuzel ma ta mapa mouchy, ale pro prehled to staci
    (napr.: vis kde asi tak sekac je, ale nevis cislo popisny- muzes sice tuknout na mapu, bod se ulozi spravne. bohuzel v popisku mas nevyplnenou adresu-ulici a ta se automaticky doplni z predchozi ulice, kterous zadaval.Aspon teda mne. No a kdyz das jmeno ulice bez cisla popisneho, umisti se to na te ulici nahodne a posunout to nejde:-( Takze jedine kontrola pres google maps a dle toho vyzjisteni cisla popisneho.
    Nebo, ze se v ty mape neda hledat podle zadani ulice, ze by se ti zobrazila ta ulice a blizky okoli, tzn.sekace v okoli. Musis po mape brousit. Coz v pripade vetsich mest, ktera neznas a vis jen svou ulici (napr.tam mas jednani) je pekne blby:-( )
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    A nezahlídli jste v nějakém pražském sekáči co největší 100% kašmírový svetr? Čím víc XXXXXXL, tím víc adidas, na barvě ani stavu nezáleží, potřebuju to zprznit na nějaké tvoření, takže žmolky neva. Nemusí být ani za desetikoruny, pokud se vejdu do pětistovky, budu spokojená, ale nemám teď úplně možnosti lítat naslepo a čekat na náhody. Pokud by to bylo na Praze 6, 7, nebo někde po trase tramvají 20 nebo 26, bylo by to úplně nejlepší, ale zázraky nečekám :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    ZENITA: ja jsem z te sekce poridila vsehovsudy jednu skladanou sukni z takove nejake umele latky. Ja jsem tam chodila, kdyz jeste nemeli sjednocene ty slevy ve vsech prodejnach stejne, vzdycky kdyz jsem sla od ocni a pokazde se mi "postestilo", ze uz meli nekolikaty tyden slev, takze obecne vyber nic moc. Kazdopadne vintage sekce tam je :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    ZENITA: jeste u koh-i-nooru. ale prijde mi, ze v te sekci vintage mivaji vetsinou proste jen stare hnusne obleceni, co uz se nehodi ani na chalupu za smesne vysoke ceny. ale je pravda, ze tohle pozorovani mam vetsinou z okamziku, kdy uz to tam celkove byva prebranejsi.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    V TH kam obcas zajdu (Knizeci,.Jaros, Myslikova) zadnou vintage sekci nemaj. Prijde mi, ze to je jen na Narodce.
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    PAJUSAK: dík, kdyz bude nalada, pujdu to omrknout
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: co jsme si všimla, tak šaty cca 260,- Kč, halenky a košile cca 130,- Kč, obecně kalhoty kolem 180,- Kč
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    PAJUSAK: jo diky, ja sem tam jeste na novou kolekci nebyla, za kolik tam ty obleceni tak priblizne jsou?
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: toto pondělí byla nová kolekce, takže stále plné ceny
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    nevite jak je to dnes v TH se cenama? jestli uz je nova kolekce nebo mini ceny?
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    MOUNTBATTEN: Heled, ktery den jsi tam byla? Oni to pry ted maji tak, ze v pondeli rozbaluji nove pytle a maji vyssi ceny a v patek je to totalni hruza za 10-20 korun. I kdyz tenhle patek jsem v te totalni hruze nasla jedny skvele kalhoty a okukovala 3 krasne "husarske" kabaty velikosti S a XS -___-

    ALe co jsem tak pochopila z jejich debat, tak to s nima jde dost z kopce. Minimum lidi, prodavacky to uz prestava zivit, je jich tam min... naopak se to snazej dohanet tim, ze lidem rikaj vyssi ceny za veci, coz jsem videla, ze nektere proste odradi a hadr za 20 by vzali, ale hadr za 50 uz polozej zpatky a jdou.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    M1SHULKA: a já byla u toho, když je jedna paní oboje skoupila! :D
    M1SHULKA
    M1SHULKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Byla jsem tam v pondělí a ty silonové šaty tam pořád byly :D Myslím, že takové dva kousky se nedají jen tak s něčím splést :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TH Malá Štěpánská dnes. Odnesla jsem si béžové pouzdrové šaty a šátek SISLEY, kus za 30 Kč. A viděla jsem tam přenádhernou sukni, béžovo-tyrkysová, velikost cca 16-18 zn. Only. A k tomu takovou lehkou šifonovou halenku Next ve stejné modré i velikosti.
    ADD
    ADD --- ---
    Včera TH na Národní, vše za 30,-, nakoupeno pro celou rodinu (například jako pracovní trika pro manžela nová bavlněná reklamní trička), spousta věcí pro děti, pro mě několikery šaty. Bez zkoušení, nebyl čas stát frontu, a vypadá to, že vše sedí. Jen lidí tam bylo víc než jindy, ale prodavačky to zvládaly s dobrou náladou.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JESTERKA_AIENE: by bylo moc prace to pak srovnat podle ciselny rady, coz? Chuderky, tolik prace a jak dusevne narocne maji!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam