• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FRENNET: Koukáním na výlohu sekáče toho pravda moc neulovíš. Je to samozřejmě otázka štěstí. Fakt je, že když jsem byla těhotná, a před lety, když jsem měla pár kil navíc, jsem v sekáčích ulovila plno věcí, mají to tam většinou všechno dost velké, dneska to chce víc vybírat a hledat. V tom na rohu se mi nikdy moc nepoštěstilo.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BLONDYNKA: Ano myslim ten. To, ze tam je dlouho neodporuju. Nechodila jsem tam, zacala az ted, jak mi roste bricho. Nejsem proste ochotna davat megaprachy za tehotenske saty, ktere vyuziju tak 2 max 3 mesice. Asi to chce mit stesti, byla jsem tam ted asi dvakrat za dva mesice a pokazde to byl megaulovek. Vzdy, kdyz jdu kolem toho, o kterem pises, koukam na vylohu, ale nejak mne jeste nezaujal nebo co.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FRENNET: Myslíš bazzart? Ten na rohu místo Palmersu je tam už hodně dlouho, ale koupit se tam dá tak jednou za uherský rok. Zato ten druhý, nový, kousek směrem do města, je dražší, ale výběrový. Jsou tam ženské, co byly dřív v Tamaře (u Pegasu).
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AIJA: http://us.maje.com/dresses.html/
    na ja, ne evro, ale dolcu! boha jeho!
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AIJA: hele, ale nemyslim, si že na to vypadaj, zase abych rekla pravdu!
    AIJA
    AIJA --- ---
    FRENNET:
    Mám cukání se tam dneska zase stavit:-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AIJA: jop, vecer je musim odfotit i pro mamku ;)
    znacka moja tusím....
    AIJA
    AIJA --- ---
    FRENNET:
    Můžeš nám je ukázat?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    AIJA: Ja kdyz pak koukala na tu znacku na netu, tak jsem malem padla ze zidle. Puvodn/nové veci kolem 300-400 eur!
    AIJA
    AIJA --- ---
    FRENNET:
    Tam se mi podařilo ulovit taky něco málo kašmíru:-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BLONDYNKA: Hele ten má otevíracku tak do 17te hodiny, ale jako nic moc modely. Špicaté boty a tak, no.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Asi jsem objevila ameriku, ale proste se musím podělit!
    V Brně na Josefské (nemyslím Genesis), ale na rohu, v seznamu není!. Prodávají tam oblečení na váhu a dájí se najít i skvělé kousky (kašmírovo-hedvábné šaty za 100,- a vcera saty 70%angora 30%elastan za 190,-).
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Ženský z Brna, nevíte někdo, jak je otevřený ten obchod s levnýma botama na Renneské, kousek od zastávky Vojtova?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Nevím kde se zeptat a tady byste mohli vědět. Kde je v Praze nějaký krám, v kterém se zabývají výprodejem skladů obuvy za dobré ceny? Jeden byl na Kloboučnické, ale ten je bohužel zrušený. Díky :-)
    FITH
    FITH --- ---
    ÝBRKÝBL :: Fashion Bazar
    http://www.ybrkybl.cz/

    Možná se bude někomu hodit :o)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    kdyz jsme u tech charitativnich blesaku, kam donest obleceni a odnest si sice ne mergle, ale dobry pocit, tak blesak na podporu opustenych kocek (dotaz na moznost prineseni obleceni polozte Deviti zivotum, maji tady na Nyxu skupinu)
    ADD
    ADD --- ---
    SOLEI: Obávám se, že v sekáči nic vkusnějšího stejně neseženeš. A dneska se nosí kde co, stačí se tvářit, že to je styl. :-)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ADD: no jo, vždyť ty mas pravdu, já mam něco podobného a nosim to na dovolenbe když se hrabu do nějaké kamenité výhně, jen me nenapadlo ze by to šlo i do města, ale asi slo
    ADD
    ADD --- ---
    SOLEI: Muž teď odchodil deštivé Tatry v maskáčové podobě tohoto http://earmyshop.cz/klobouk-us-gi-cerny a proto dešti si to dost chválil. Možná by šířka stačila i na robě.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    To vypadá, že blbě rejpu, ale fakt by mě zajímalo, co tvoří hranici toho, co člověku ještě nedělá problém a co už se mu hnusí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam