• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    TARI
    TARI --- ---
    ARQANA: souhlas, byla jsem tam v pátek a ulovila manžestráky a krásnej svetřík..a vzhledem k tomu, že bydlím blok odtamtud, tak mě tam neviděli naposled :-)
    LAURA
    LAURA --- ---
    ARQANA: diky, google mi to nevyplivnul.
    ANEZJE
    ANEZJE --- ---
    ARQANA: jojo..je tam nově..tušim že 1.9. měl otvíračku..
    LAURA
    LAURA --- ---
    ANEZJE: a kde konkretne? bydlim v okoli a nikdy jsem si ho nevsimla..
    ANEZJE
    ANEZJE --- ---
    Včera sem objevila skvělej sekáč v Nuslích u stanice Nuselské schody...Jmewnuje se Kuskus a maj tam naprosto úžasný věci za dobrý ceny...A když sem si tam dnes došla pro ty věci který jsem tam včera koupila a neunesla je, byla jsem pohoštěna panákem domácí ořechovice..)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    jo to sem vlastně chtěla, v ječný je sekáč na rohu místo student agency ( pod ipakem ) atam fakt enchoďte, za rpvý tam maj narpsto příšerný vyložene hadry, za druhý to tam maj tak nějak naházený bez ladu a skladu takže se tam člověk motá jak nudle v bandě a neví co kam, za třetí maj ty hadry tak nesmyslně předražený že nechápu že tam někdo něco vůbec koupí a za čtvrtý sou tam tři prodavačky a všechny čuměj jak sůva z nudlí po tejdenim půstu, pokud vám teda zrovna nejsou v patách a nedělaj vám garde u stojanu při výběru oblečení ( stála cca 30cm ode mě a ty jejich hadry bych nechtěla ani zadara, lepší házim do kontejneru na textil pro bezďáky)
    REALLK
    REALLK --- ---
    díky za odpovědi,oni stejně na tom Kohinoru měli teď jen samé děsné hadry :/
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATARKA: Aha, v tom případě se omlouvám a jsou to jenom ty Butovice.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ATUARFIK: na národce se v TH platit kartou nedá, teda eště před 14ti dny nedalo, v revenge ano
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    prazske TH maji jako ve vsedni den, prima. via fb
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MARINNE: pockjej na nové kolekce v th treba neco bude, ale popravdě jak je většina věci v dobrem stavu a aktuální tak bundy a kabáty jsou většinou staré strihy a odrbane, ale před par týdny kdyz byla nova kolekce v TH ve Štěpánské se dali najít, jhen se tam musí hnbed v tom prvním tydnu
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    REALLK: Na Kapitána Jaroše ne (byla jsem tam před pár dny), na Národní/Můstku a v Butovicích tuším ano.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    REALLK: sama sem nezkousela, ale videla jsem na kohinoru ze pani platila
    REALLK
    REALLK --- ---
    už se dá v TH platit kartou? .)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MARINNE: na kabat bych zkusila Revenge na Narodni
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Nevšimli ste si v poslednej dobe, kde by mohli mať pekné kabáty?
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    já na Národní byla v sobotu a všechno v pohodě, žádný chlap tam nebyl.... samé prodavačky
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SAT_ANN: když sme tam byla já tak před třema tejdnama,tak tam takovýhle týpci byli dva a bylo to dost děsný, přesně jak řikáš, furt se někomu vnucovali, vnucovali svoje názory, vnucovali to co se líbí jim a tak podobně a přesně furt vyřvávali něco o slevách,,no nevim,na můj vkus dost vlezlý chování teda, hodně mě to odradilo od další návštěvy
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Díky moc za všechny tipy, to je přesně to, co jsem potřebovala. :))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    KEMENTARI: http://www.praguevintagefair.cz/co-je-vintage/ Když sjedeš dolů, tak je tam mapa vintage obchodů v Praze.
    SAT_ANN: Nejsi sama, taky mi to bylo vyloženě nepříjemné.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    https://www.facebook.com/events/377526535738219/?ref_dashboard_filter=upcoming V pondělí 20.10. Dobročinný bazárek v NZDM Rozhledna! Můžete si přijít nakoupit za nízké ceny, ale také darovat oblečení, které už nevyužijete, pro naše klienty (oceníme především zimní).
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    pak je jeden sekac ve Vlasske ulici - mala strana, zamereno na turisty, uvnitr jsem nikdy nebyla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam