• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    LALINA
    LALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: a kdo tady říká, že za to můžeš, šéfová? ;)))))

    ale zase nemůžu chodit do práce jako do bdsm salonu :)))) potřebuju něco pro starou čarodějnici a pankačku v jednom.
    Ok, v Hloubětíne jsem nebyla, Ruzyn je v asii...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: za to ja ale nemuzu:-P

    Ptalac ses na hrabarny, tady je mas vyjmenovany, Hloubetin a Ruzyne sou fakt obrovitansky.... a ze ty nejsi schopna si tam vyhrabat poklad, to je Tva chyba:-P
    (ja si z Hloubetina pritahla par lackovych a latexovych veci, tak nevim, asi to je hrozne fadni:-))) )
    LALINA
    LALINA --- ---
    ještě teda zkusím se dostat do těch Zlatníků, ale bojím se, že to bude něco podobnýho.
    Prostě věci, který seriosní dívky a ženušky nosejí do práce a můžou se tvářit, že je to nový, protože to kopáruje to, co mají ve fešnaréně. Nebo zase úplně out nemoderní sockoidní hadry, který ocenej leda bezdomovci
    LALINA
    LALINA --- ---
    pardon, šity ne, ale obelčení, který je pro mě ošklivý, fádní, nudný, moc ženský a malý.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: tam jsem skoro všude byla, ale je to bída. mají tam ty drátěný klece, to jo, ale v tom mají stejný šity jako na ramínkách.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: na nastence mas psano u sekacu, kdyz je to hrabarna!
    Jestli jeste nekrach, tak ten v trznici Na Knizeci
    A pak vsecky ty velky - Ruzyne, hrabarna v Hloubetine...
    I Muj sekac, tam je to pul na pul: stojanky i stoly (Smichovske nadrazi, Holtrznice)
    LALINA
    LALINA --- ---
    vítě někdo o nějakým hrabáku, kde to nevisí na ramínkách, ale válí se to v haldách a daj se tam najít všelijaký bizarní a neobvyklý věci? Kdysi jich pár po Praze bylo, ale pak zmizely a nahradily je ty nudný ramínkový sekáče kde se nic nenajde.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    MOUNTBATTEN: díkymoc
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    COLOMAN: myslis jako lacine latky?
    Mraz a FlexTex, tam maj novy latky nektery za 9,-/metr.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    existuje vPrahe volaký "metrový textil" sekáč, alebo mt superlevne?
    PAIA
    PAIA --- ---
    MALKUS: včera jsem zkusil Thrift Store a výběr nic moc, ale trička jsem si vybral rovnou 4. ještě bych chtěl nějaky svetříky ke košili, ale prý jsou sekáče hodně sezónní, takže svetříky teď spíš nebudou.
    MALKUS
    MALKUS --- ---
    PAIA: sem byl včera v textilhouse na národní a nějaké jsem si vybral, zkus to tam
    PAIA
    PAIA --- ---
    Máte tip, kde v Praze by se daly slušně vybrat pánské košile? Abych zbytečně nelozil do sekáčů pouze pro dámské hadříky?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JANE BOND nad Mirakem.
    Teda pravda, byla sem tam jednou a pred rokem a prislo mi to, ze tam maj slusny (tj.nejety) hadry a to prevazne saty.
    Neco jejich vlastni kolekce, neco sekac.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Dobre podivam se az budu mit cestu do mesta:)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LEENVECKA: na tom újezdě jak psala terka .)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ATARKA: a ten se nachazi kde?

    jinak diky obema.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LEENVECKA: aktuálně šaty kus 120,ale výběr nic moc, teda v pátek nic moc nebyl, ale holky vybalujou každej den, je to můj sekáč
    TERRA
    TERRA --- ---
    LEENVECKA: Zkus Ujezd- Praha 1, primo na krizovatce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam