• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    AIJA
    AIJA --- ---
    ORISKOVANUTELA:
    Na Hybešce je sekáč na váhu, tak se do těch 10 Kč vejdeš. Na Křence je Genesis...vše za 29,-
    CHANA
    CHANA --- ---
    CERNAAMODRA: jiný tip v téhle oblasti je sekáček v ulici Ve Lhotce (naproti veterinární klinice za kostelem) sortiment je dětský, dámský, malinko pánského. Obchody moc nešly, tak to teď paní chce rozprodat po 30 za dětské a 40 za dospělé. Za cestu z Kačerova to stojí, má pěkné kousky. od 10 do 18, po - pá
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    čawec, kde v Brně je sekáč stylu vše za 10kč? Potřebuju sehnat tmavý trička na sítotisk
    MALKUS
    MALKUS --- ---
    CERNAAMODRA: Ke škole 1397/3
    Tedy nevím jestli je to konkrétně on, ale je tam takto pojmenovaný sekáč a je tam dětské oblečení.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Netušíte někdo, kam se přestěhoval Dětský sekáč z Kačerova? (byl na Michelské kousek od křižovatky s Vyskočilovou, jmenovalo se to Veverka) Nikdy neměli web ani fb, teď je tam květinářství a jeho majitelka jen ví, že se sekáč přestěhoval, ale neví kam :-(
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Ve zlatnikach se ulety najít daji... Hlavně devadesatkovy retro
    LALINA
    LALINA --- ---
    hlavně o skillu se do takových prdelí dostat:))
    ne, je to o sortimentu...v "mých" hrabácích jsem bejvala úspěšná, ale kde nic není, ani smrt Lalína nebere....
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: loveni v sekacich ale prece nikdy neni o sortimentu, ale tvych skillech objevit perlu! :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: a kdo tady říká, že za to můžeš, šéfová? ;)))))

    ale zase nemůžu chodit do práce jako do bdsm salonu :)))) potřebuju něco pro starou čarodějnici a pankačku v jednom.
    Ok, v Hloubětíne jsem nebyla, Ruzyn je v asii...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: za to ja ale nemuzu:-P

    Ptalac ses na hrabarny, tady je mas vyjmenovany, Hloubetin a Ruzyne sou fakt obrovitansky.... a ze ty nejsi schopna si tam vyhrabat poklad, to je Tva chyba:-P
    (ja si z Hloubetina pritahla par lackovych a latexovych veci, tak nevim, asi to je hrozne fadni:-))) )
    LALINA
    LALINA --- ---
    ještě teda zkusím se dostat do těch Zlatníků, ale bojím se, že to bude něco podobnýho.
    Prostě věci, který seriosní dívky a ženušky nosejí do práce a můžou se tvářit, že je to nový, protože to kopáruje to, co mají ve fešnaréně. Nebo zase úplně out nemoderní sockoidní hadry, který ocenej leda bezdomovci
    LALINA
    LALINA --- ---
    pardon, šity ne, ale obelčení, který je pro mě ošklivý, fádní, nudný, moc ženský a malý.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: tam jsem skoro všude byla, ale je to bída. mají tam ty drátěný klece, to jo, ale v tom mají stejný šity jako na ramínkách.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: na nastence mas psano u sekacu, kdyz je to hrabarna!
    Jestli jeste nekrach, tak ten v trznici Na Knizeci
    A pak vsecky ty velky - Ruzyne, hrabarna v Hloubetine...
    I Muj sekac, tam je to pul na pul: stojanky i stoly (Smichovske nadrazi, Holtrznice)
    LALINA
    LALINA --- ---
    vítě někdo o nějakým hrabáku, kde to nevisí na ramínkách, ale válí se to v haldách a daj se tam najít všelijaký bizarní a neobvyklý věci? Kdysi jich pár po Praze bylo, ale pak zmizely a nahradily je ty nudný ramínkový sekáče kde se nic nenajde.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    MOUNTBATTEN: díkymoc
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    COLOMAN: myslis jako lacine latky?
    Mraz a FlexTex, tam maj novy latky nektery za 9,-/metr.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    existuje vPrahe volaký "metrový textil" sekáč, alebo mt superlevne?
    PAIA
    PAIA --- ---
    MALKUS: včera jsem zkusil Thrift Store a výběr nic moc, ale trička jsem si vybral rovnou 4. ještě bych chtěl nějaky svetříky ke košili, ale prý jsou sekáče hodně sezónní, takže svetříky teď spíš nebudou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam