• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALEXIS: kdy nedavno? Ja mam za to, ze modni kouc uz v Karline neni tak aspon rok, ze je jen u KOtvy, z nastenky sem ho smazala.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    CMLKA: kamaratka nedavno ulovila pekne saty v Karline, Sokolovska 81, tusim sa to vola Modni kouc, nie som si ista nazvom, ale urcite to ma ruzovu cedulu a dve vylohy :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Mate tip, kam se da zajit na spolecensky saty? Barvy svatby jdou ponekud mimo aktualni kolekci :))
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    TORUVIEL: klasicky obleky maji hodne v sue ryderech,kdyby pomohlo,ale uletarny zadny.kdyztak v dejvicich maj ted vyprodeje,vse obleceni za 80,-
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TORUVIEL: klidně něco víc crazy, ala Dan Nekonečný nebo tak :D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    doporučte dobrej sekáč na pánský věci, saka apod.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    ZUZKAOU: 5. element má stabilně dobrej výběr tyrolských věcí, dirndly jsem tam myslím viděla.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    5. element funguje a myslím, že bys tam našla. Normálně na té Veverkově, byla jsem tam dva týdny zpátky :-) koupila jsem krásnou sukni a halenku :-)
    ADD
    ADD --- ---
    ZUZKAOU: V Textilhousu byvaji. A zbyvaji tam do dvacetikorunovych slev.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: uz asi ne, drive se obcas dalo neco najit v tom divadelnim sekaci - 5.element a specialka Chiza, ale ani jedno uz neexistuje? (co ten 5.element ve Veverkove, facebookovou stranku uz nemaji?) Byval Vidensky secondhand ve rskach, ale ten uz taky tak aspon rok neni:(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    není čirou náhodou někde po praze sekáč, co by bral německé zboží a našly by se tam dirndly?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MOUNTBATTEN: sakra, tohle jsem si mela precist driv, latexovy doplnky na junk taky shanim :D ale jeste je cas!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nevíte prosím, do kdy má otevřeno 5. element u Strossu? Chci tam jít zítra a nechci to promeškat (tzn. jestli majít otevřeno aspoň do pěti) ale odkaz na fb už nefunguje, co jsem našla na nástěnce. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    jo, SEBEL, v ty hrabarne etcimex obcas najdu i latex! Latexova podprda za tri petky! :)
    (takze kdyz tam pujdes a najdes latex a ostatni clenove vaseho kmene ten material odsoudi, tak mne mne mne! :))) )
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SEBEL: zkus jeste hrabarny, tady je to fakt za hubicku, napr.kozeny veci tusim 70,-/kus;)
    Ostatni samozrejme min, svetr asi 30?
    http://www.etcimex.cz/cz/aktuality/hrabarna-praha-hloubetin-16

    a o dve stanice vedle je dalsi hrabarna, je mezi srt. Kabesova a Nadrazi Liben, ale je o trosku drazsi (svetry asi za 50,-:) )
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Sháním docela velkou škálu různých kusů oblečení (kabáty, košile, trička, kalhoty, mikiny s kapucí) na předělání na postapo kostýmy. Ideální by byl nějakej velkej výprodej, jako má čas od času třeba textil house (při nákupu 10ks vše za 10Kč). Nemáte povědomí o nějaké podobné akci, kde nakopit ranec za hubičku?
    Děkuji! :)
    REZZ
    REZZ --- ---
    Blešák organizovaný týmem Containallu, tentokrát v Hybernské na Praze 1, místa ještě jsou, hlaste se!

    [ Venkovní blešák v Hybernské / ostatniother / 3.6.2017 / CR - Praha - Hybernská 4 ]
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    MOUNTBATTEN: v Dlouhý ale sekáč je už spoustu let, na rohu s Rybnou... ale dávno jsem nebyla vevnitř, tak o něm nemůžu nic říct
    Chizo to ale neni
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ten v dlouhy teda smaznu!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LEENVECKA: jediny o kterym vim, je ten u prazsky trznice, zastavka Tusarova.
    Bellitex, vse za 90,-, jsem minuly tyden potkala v JIndrissky, tusim na rohu s Polit.vezni, nebo Ruzovou
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Muzu mit dotaz na ty chizo sekace? nekde jsem tu cetla, ze by mel byt v dlouhy, ale nejak jsem ho tam nenasla...idealne pokud vite kde stopro je tak rovnou gps souradky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam