• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MOUNTBATTEN: Jojo, když jsi přišla, zrovna jsem šla platit :)
    Říkala jsem si, že to budou buď LB nebo LadyVLondon šaty :D
    Já mám na sobě dnes baloňák se sukýnkou koupený právě v TH v Karlíně :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    NIGHTFURY: tys byla v TH v Karline?:))) sou to saty z lindybop:D
    u mne ulovek velmi podivne strizenych fetish lackovych kalhot. urcite mi nebudou,ale je to takova divnost,ze sem to musela vzit (i kdyby jen na material,je to neco jako jen nohavice a spojene snurkama :O treba mi je nekdo vysvetli:D )
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Dneska úlovek v TH (když jsem vešla, došlo mi, že kromě sukně mám na sobě samé věci koupené tam - spodní prádlo samozřejmě ne :D) - tričko, tričkohalenka s dlouhým rukávem a svetřík kašmír-hedvábí, dohromady 225 Kč :)
    A Mountbatten má dnes na sobě moc pěknou sukni nebo šaty :))
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Tip na sekac kde koupim dzinovou bundu? Spis neco levnejsiho na zniceni nez vintage hipster kousky. Nechce se mi chodit naslepo...
    MORECUTS
    MORECUTS --- ---
    Zdravím, neznáte prosím nějaký nákupní velkosklad přímo ve švýcarsku, nebo v německu, kde je možné nakupovat kilově i kusově? Je mi hlavně o charitní velkosklady...ne charitní prodejny ve švýcarsku. Info kdyžtak do pošty. Díky
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Dají se ze sekáče dotáhnout štěnice? Byla jsem přesvědčená že to desinfikuji a dělají i desinsekci.
    KLERENC
    KLERENC --- ---
    MOUNTBATTEN: Mám za to že na Revoluční už taky nějakou dobu není. Pokud teda myslíš ten u Triba...
    MAKII
    MAKII --- ---
    MOUNTBATTEN: Včera jsem si vzpomněla a koukla se na to, na místě Módního kouče je Fashion Art. Přijde mi, že jen výloha změnila název, jinak nepozoruju nic nového.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MOUNTBATTEN: asi pred 3 tyzdnami, a ako hovorim, nie som si ista, ci sa to naozaj vola Modni kouc, len, ze na tej adrese je sekac s ruzovou cedulou a dvomi vylohami, v ktorom maju saty
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALEXIS: kdy nedavno? Ja mam za to, ze modni kouc uz v Karline neni tak aspon rok, ze je jen u KOtvy, z nastenky sem ho smazala.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    CMLKA: kamaratka nedavno ulovila pekne saty v Karline, Sokolovska 81, tusim sa to vola Modni kouc, nie som si ista nazvom, ale urcite to ma ruzovu cedulu a dve vylohy :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Mate tip, kam se da zajit na spolecensky saty? Barvy svatby jdou ponekud mimo aktualni kolekci :))
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    TORUVIEL: klasicky obleky maji hodne v sue ryderech,kdyby pomohlo,ale uletarny zadny.kdyztak v dejvicich maj ted vyprodeje,vse obleceni za 80,-
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TORUVIEL: klidně něco víc crazy, ala Dan Nekonečný nebo tak :D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    doporučte dobrej sekáč na pánský věci, saka apod.
    MIFKAL
    MIFKAL --- ---
    ZUZKAOU: 5. element má stabilně dobrej výběr tyrolských věcí, dirndly jsem tam myslím viděla.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    5. element funguje a myslím, že bys tam našla. Normálně na té Veverkově, byla jsem tam dva týdny zpátky :-) koupila jsem krásnou sukni a halenku :-)
    ADD
    ADD --- ---
    ZUZKAOU: V Textilhousu byvaji. A zbyvaji tam do dvacetikorunovych slev.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: uz asi ne, drive se obcas dalo neco najit v tom divadelnim sekaci - 5.element a specialka Chiza, ale ani jedno uz neexistuje? (co ten 5.element ve Veverkove, facebookovou stranku uz nemaji?) Byval Vidensky secondhand ve rskach, ale ten uz taky tak aspon rok neni:(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    není čirou náhodou někde po praze sekáč, co by bral německé zboží a našly by se tam dirndly?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam