• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    SULTANKR: za mě Naty Šaty, Karlín. Spousta fetish-bizar-uchyl-ulet. https://m.facebook.com/natalky.saty
    SULTANKR
    SULTANKR --- ---
    Shanim nejaky sekac-e kde maji pokud mozno hadry z atypickejch/„slizkejch“(rozumej pocitove/na pohled slizkejch .D) materialu. Divny, ujety, bizardni strihy-vzhled apod. spis old school/vintage a nevkusny veci, co sou proste stary. Praha, idealne centrum nebo okoli.
    Diky!

    P.S. nastenku sem videl..nicmene nechodim do sekacu, nevyznam se.
    TERESTRIS
    TERESTRIS --- ---
    Ahoj, zvu vás opět na bazárek, kde jiste najdete nové kousky :) [ Tradiční BAZÁREK! / ostatniother / 2.12.2017 / CR - Praha - Vila Flora, Vlašimská 13, Praha ]
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    shanim kalhoty do kanclu pro pritele; ne rifle... kde maji velkej vyber? diky:) Praha
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NIGHTFURY: to sice jo, ale neposunes to v nabidce nahoru (neaktualizujes).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TANKIE_: V aplikaci můžeš upravovat taky, stačí si tu nabídku rozkliknout (nahoře u fotky tři tečky pod sebou, je tam smazat, upravit, označit jako prodáno, rezervovat a skrýt) (aplikace pro Android). Ale na PC je to pohodlnější.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    TANKIE_: zde obrazecek

    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    SOLEI: v aplikaci to nejde, ale v prohliceci at na kompu nebo v mobilu je v pravem hornim rohu u tvych veci takovej cifernik. Kdyz se smeni na zelenou sipku, tak se na ni klikne, nabidne ti to snizeni ceny (nemusis) a po odkliknuti se to posune v katalugu dopredu.
    Pokud se ptas na aktualizaci aplikace, jo to jde 8)).
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SOLEI: Co tam chceš aktualizovat? Jde upravit popis i cena, nevím jestli fotky (ale spíš taky).
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Vinted se dá aktualizovat? Nebo se dna věc musí smazat a založit znovu
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    COURT: pokud se tomu clovek venuje=doplnuje nove a stare obnovuje, tak to jde. Pokud nahrajes a nechas lezet, je to k prdu. Obcas mam pocit, ze to tam nektery holky maji jako full time job.
    COURT
    COURT --- ---
    taky vám na vinted leží věci rok, dva, tři i víc? myslela jsem, že to bude fajn, ale ted tam téměř výhradně jen nakupuju a věci jsem hodila do kontejneru.. ležely mi tu už tak dlouho.. v průměru mám jednu transakci za půl roku :/ v hodnotě dvě kila max.. :(
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    JAKPAK bazar - ještě zítra do 20h, organizuje Cesta domu, podpora hospiců. zajímavý místo u nám republiky, hybernska 4. oblečení za hubičku, velkej výběr, kvalita rozumna
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BRUSINKA: vsechno davam do kontejneru. V Hornbachu jsem si vsimla, ze tam v nejakym oddeleni maji do baliku "naskladany" hadry, ktere se prodavaji pod nazvem "hadry na olej" nebo neco takovyho. Takze nemam strach tam vsechno hodit.
    AIJA
    AIJA --- ---
    BRUSINKA:
    Do charitních kontejnerů. Třídí se a zpracovává dál.
    Nebo přehodím přes plot u nás u popelnic...večer je to pryč.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    BODY_SUIT: vinted
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BODY_SUIT: Mimibazar :)
    ADD
    ADD --- ---
    BODY_SUIT: Bohužel hlavně ten opovrhovaný mmb. :-)
    ADD
    ADD --- ---
    BODY_SUIT: Podle mě je to v kamenných sekáčích naprostá náhoda; orientovala bych se na ty internetové, tam pravděpodobně něco najdeš ještě dnes.
    THERESYS
    THERESYS --- ---
    SECOND HANDY. Kde jsou nejlepší? | Proti šedi
    http://www.protisedi.cz/article/second-handy-kde-jsou-nejlepsi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam