• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    RYBICKA: no, celou tu trznici bouraji buldozery :(
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    nevite, jestli jsou v provozu sekace v pankarcke trznici? loni na podzim tusim byl zavreny cely ten komplex
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NIGHTFURY: většinou to mvaj nalepeny ce výlohách a tady nic právě neměli, jen bad damskejma hadrama cedulky, že na dámské sleva
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ATARKA: No já jen upřesňuji, protože TH ty slevy inzeruje na FB a na webu a mělo by to platit na vše a všude (kromě některých zvlášť zmíněných prodejen).
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NIGHTFURY: když sem tam byla ve středu já, paní říkala, že mají slevu 30% na dámský oblečení do pátku, prodávám jak sem koupila
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NIGHTFURY: Všechny TH teda :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ATARKA: Mají slevu 30 % na všechno, pokud vím.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Hlásím, že sem nsk zavitala do th na národni a maj na všechno dámský do pátku slevu 30%, sedm kusů za 800
    COURT
    COURT --- ---
    ADD: hele, ja nevim, kde se to vzalo, nevim jak vypadaji holky studujici FF, ale predstavu nejakou asi mam a tusim jak to asi bylo mysleno.. (samozrejme z velke casti predstavu mylnou, jedna ma znama ma bc. z FF a vypada spis jako business casual typ. ale nejak se to tehdy ustalilo jako slovni spojeni a ja si na to obcas vzpomenu:)
    ADD
    ADD --- ---
    COURT: To se fakt pouziva, termin "holka z fildy"? Presto, jak vetsina studentek FF vypada? :-)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    COURT: jj, i k perovemu kabátu lze nosit klobouk.
    COURT
    COURT --- ---
    taky jsem zjistila, že vubec nejde o kabát / péřovka. když máte vkus, je i péřovka vysoce elegantní a naopak, pokud člověk ke kabátu nemá perfektně upravené vlasy a precizní líčení, vypadá náhle jako stará - mladá... ono ne vždy ty šaty vzhled "udělají", zjistila jsem ,že je to především o detailech - vlasy, tvář, obočí, rtěnka, upravené nehty, vhodné šperky... a pak je rázem fuk jestli má slečna bndu alá parka nebo velbloudí kabát. dlouho jsem nosila kabáty v domění, že je to elegantnější, aniž bych si uvědomila, že s moji úpravou "na přírodno" vypadám jak holka z fildy... takže ono jen kabátem to není..
    COURT
    COURT --- ---
    LIMONADA: ochotná vrazit jsem, ale když jsem zjistila, že je v péřovce aso stokrát příjemněji než v kabátě a vrstvě teplých kašmíráků v nichž jsem se potila..tak to bylo bez debar, hlavne pro mý mandle a průdušky..
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    GHOSTDOG: taky možnost, já bych měla strach si právě pořizovat kabát přes internet/aukci, protože mi málokterý sedí a mám dost specifickou představu :) ale zas bych to asi nehrotila natolik, že bych si chtěla shánět někoho, kdo mi ho ušije na míru :) Pokud by tedy nebyl odsud https://www.facebook.com/CorsetryRomance/
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    HITOMI: možná k nam dováží sunty:-( můj naprosto úžasný vlněno kasmirovy je z britského ebaye
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    LEENVECKA: presne! Taky se nad tim s pritelem hrozne vztekame, kdykoliv jdeme nakupovat. Nastesti jsem letos byla na podzim v Berline a ulovila dva vlneny svetry v sekaci, s cimz zimu preziju, ale sere me to. Chci si obnovit satnik, jsem ochotna i rozumne investovat a vsude samej umelej hnus :/
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    HITOMI: beze srandy me nastvalo FF...pansky svetr 100% vlna asi za 600...a damsky jen samy umelotina...ani blbej bavlnenej aby byl teplejsi nic :( je to fakt naprd, kdyz vidis jak pansky veci jsou hezky, kvalitni a relativne levny a adamsky jsou proste predrazeny a naprd.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    GHOSTDOG: clovek musi mit kliku, taky jsem letos shanela pekny vlneny kabat a M&S dost zklamal, sama umelyna za 5k+. Pritom panske maji opravdu pekne. Letos to celkove byla strasna bida, tak mam zase nejaky obyc ze sekace a odsouvam hledani na dalsi rok :)

    Jestli ale nekdo vi o nejakem konkretnim sekaci, kde maji jeste nejakou zasobu vlnenych kabatu, tak sem s tim!
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    LIMONADA: asi je řetězec a řetězec...mám 5 zimnich kabátu (vse z druhe ruky: m&s, 2x ness a 2x boden) a nejlepší je ten m&s a přitom je z řetězce
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    COURT: tak dobrá švadlena to asi ušije dle tvých představ, když jí vysvětlíš co ti na kabátu vadí a co od toho chceš...., myslim že dneska jsou už i avantgardnější švadleny a klině ti daj dovnitř umělěj kožuch....

    a nebo prostě koupit nějakou kvalitnější firmu, třeba freshlabels má pěkný věci
    ale upřímně, je mi uplně jedno co nosíš, mě se třeba péřovky strašně nelíběj a tim že sem si stále ještě nový kabát neušila chodim zatim v tenkých kabátcích nebo perelíně a mám prostě dva kvalitní vlněný svetry (ze sekáče=D ale prostě min. 70 procent pravé vlny)

    případě zajímavý věci sem našla třeba na etsy, ale to už je fakt o tom co chceš...a jestli si do toho cohotná něco vrazit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam