• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ORISKOVANUTELA: hele na flóře mívali velkej stojan, zejtra maj do dvanácti myslim
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    Kde mají velkej výběr pánských košil?Potřebuju něco pro přítele, ideál něco ve smyslu ala disigual, (prostě něco víc origoš, ne z beden pro dědky), a větší velikosti? Na ceně až tak nezáleží, ale dát za košili jak ve van graafu taky nemusíme... kde bude z čeho vybírat, obejít max 3 sekáče, a jít domů aspoň s 1 košilí... Klidně nějakej outlet nebo něco v tom smyslu...
    Díky:)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    MOUNTBATTEN: dovolená?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    nevite, co je s shopaholicem? vcera okolo ctvrty jsem byla v katerinsky a zavreno, stazeny rolety, zadna cedule. dneska po pate jsem byla v korunni a to same, cedulka mela oteviraci dobu, dle ktery meli mit otevreno. na fb taky nic, oteviraci doba, podle ktere melo byt otevreno... :(
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RYBICKA: zrovna jsem o Momentu sem sla napsat, zrovna jsem tam byla. Slusny vyber obleceni, ne "hadru"! A ted maj i 50% slevu na letni veci:)
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    prvni navsteva Momentu na Francouzské a hodně příjemné překvapení - pěkný kousky za slušný ceny a velký výběr (zdálo se že maj dost pánských) a výtěžek jde neziskovkám
    nase-obchody
    http://moment-ops.cz/nase-obchody.html
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ALLEERA: super, díky :)
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    CAMELLA: Prusíkova 2577/16, Praha 13 - Stodůlky, 155 00 je to v přízemí miniobchodního centra. A dají se tam vyhrabat hezké věci. Mají tam i 4 stojany s oblečením, ale ty jsou dle mých zkušeností hnusné a drahé, lepší kousky se dají vyhrabat v bednách. Dokonce mají pěkné pánské košile s dlouhým rukávem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ALLEERA: víš zhruba adresu? Skočila bych tam, ale tyhle konciny nemam moc zmáklý
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    na Praze 13 - Velká ohrada otevřena nová britská hrabárna, cena je na váhu
    BABBA
    BABBA --- ---
    Dobrý den,
    prodávám pytle s výběrovým oblečením + ramínka. Důvod prodeje, ukončení provozu second handu.

    Pytel 1:
    23ks šaty
    110ks tričko, halenka, košile
    12ks džíny

    Pytel 2:
    11ks Kalhoty, džíny
    5ks šaty
    12ks sako, bunda
    6ks trička

    Pytel 3:
    17ks svetr
    5ks šaty
    17ks Cache Cache nebo Bréal (Outlet, Francie)
    3ks šaty
    2ks košile

    Pytel 4:
    8ks zimní bunda
    36ks Cache Cache nebo Bréal (Outlet, Francie)

    Pytel 5:
    spousty šátku
    2ks čepice

    Krabice:
    2ks vysoké boty
    2ks polobotky
    11ks podpatky
    1ks tričko
    1ks plavky (opalovačky)
    1ks taška

    + přes 400ks ramínek (různé druhy)

    Za 3000,- komplet, kdyby měl někdo zájem, napište mi. Děkuji moc
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    RYBICKA: no, celou tu trznici bouraji buldozery :(
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    nevite, jestli jsou v provozu sekace v pankarcke trznici? loni na podzim tusim byl zavreny cely ten komplex
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NIGHTFURY: většinou to mvaj nalepeny ce výlohách a tady nic právě neměli, jen bad damskejma hadrama cedulky, že na dámské sleva
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ATARKA: No já jen upřesňuji, protože TH ty slevy inzeruje na FB a na webu a mělo by to platit na vše a všude (kromě některých zvlášť zmíněných prodejen).
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    NIGHTFURY: když sem tam byla ve středu já, paní říkala, že mají slevu 30% na dámský oblečení do pátku, prodávám jak sem koupila
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NIGHTFURY: Všechny TH teda :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ATARKA: Mají slevu 30 % na všechno, pokud vím.
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Hlásím, že sem nsk zavitala do th na národni a maj na všechno dámský do pátku slevu 30%, sedm kusů za 800
    COURT
    COURT --- ---
    ADD: hele, ja nevim, kde se to vzalo, nevim jak vypadaji holky studujici FF, ale predstavu nejakou asi mam a tusim jak to asi bylo mysleno.. (samozrejme z velke casti predstavu mylnou, jedna ma znama ma bc. z FF a vypada spis jako business casual typ. ale nejak se to tehdy ustalilo jako slovni spojeni a ja si na to obcas vzpomenu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam