• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    CAMELLA:
    GENEVIEVE: aha, už chápu, takže příště mám takové prodávající poslat zprávu, jestli to chápu dobře.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MADIETTA: prostě mnohé na vintedu chtějí klasicky poslat peníze na účet. Obvykle to maj napsané v popisku předmětu. Nic divného, potkávám se s tím často
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MADIETTA: původně se prodávalo že jsi napsala přes zprávy. Teď to usnadnili, ale berou si nějakých pár korun, ale od Tebe, takže tomu moc nerozumím. Je to ochrana pro Tebe i pro prodávající. A je to teda mehapohodlny a máš většinou levnější dopravu.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Vinted: prodávající mi zrušila nákup a do pošty mi vynadala, že "přes tlačítko neprodává, jenom původním způsobem".

    Jsem tam nová a netuším, co tím myslela. Co tím myslela?
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    GENEVIEVE: Díky moc!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KALHOTKA: scam. Aby si někdo něco koupil nemusíš dělat vůbec nic.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Musím zadávat svůj e-mail v chatovací místnosti pro to, aby si někdo moje zboží na Vinted koupil? Nebo je to scam? Snažila jsem se dopátrat info v nápovědě, ale o ničem takovém tam nepíšou! :( Díky za radu.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    BLACKHEAD: a jak to bylo přínosné k mému problému?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ISCH: když jako Clarks lodičky v skoro perfektním stavu za 55 Kč v ČR nekoupím :P
    ISCH
    ISCH --- ---
    MOIRAIN: No asi tak.
    Já nesnáším DPD, takže skoro přemejšlím, že kvůli tomu přestanu z Polska nakupovat.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    BLACKHEAD: děkuji za užitečnou reakci, jinou dopravu mi to nenabídlo, aniž bych nemusela do horoucích pekel
    předtím jsem brala DPD i proto, že to bylo o něco levnější, teď všude, kde se po městě pohybuji, byla na výběr jen ta Balíkovna
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ISCH: :(, teda ne že by to nějak moc vadilo, ale předtím to chodilo skoro do týdne i z toho Polska
    ISCH
    ISCH --- ---
    MOIRAIN: Ono se to přes ně překulí, ale mám běžně teď zásilky na cestě 14 dní a víc.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Nakupoval někdo v posledních pár týdnech na Vinted z POLSKA a měl jako dopravu balíkovnu? Sledování zásilky končí na hranicích a od té doby už několik dní žádné informace.
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    V pobočkách Textil House mají nadměrné velikosti. A i na Flore v second handu mají dole taky velký výběr.
    Takže asi záleží kde se pohybujes.
    KALHOTKA:
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Prosím rychlá help, kde v Praze seženu XXL oblečení v sekáči? Potřebuji teď na léto, běžné nošení, něco slušného. Díky!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Tak dneska textil house na narodce vše za 25 kus
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Cauky :) prosim vas kam ted v Praze na saka? chtel a bych nejaky moderni svetle modry tak jestli mate tip jestli jste nekde ted nevideli nejakou vetsi zasobu :) diky
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    CMLKA: moc nadšená jsem nebyla. Dost drahé a hodně věci z 80tych let. Ale záleží na vkusu:-)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    v Praze bude zase Vinokilo nebyl jste na tom nekdo? https://vinokilo.events/collections/prague
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam