• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    AVATAR: mám dejavous, vždycky si vzpomenu na tenhle dialog
    RIMMER: Ne, Listere, myslím třeba pyramidy. Jak mohli přemístit ty masivní kamenné kvádry bez pomoci moderní techniky?
    LISTER: Měli masivní biče, Rimmere. Masivní biče.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: no zrovna Ancient Aleins mě fakt nenadchnul. přišlo mi, že by tvůrci hodili ufonům na triko i ukřižování Krista. viděla jsem pár dílů a na další už jsem neměla sílu :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: k ancient aliens je treba zkouknout i toto:
    Ancient Aliens Debunked, titulky - Vetřelci dálnověku odhalení
    https://www.youtube.com/watch?v=f-exLMLnnuc
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Exotická vysvětlení- trauma zrození. Zážitky únosu se podobají traumatickým prožitkům z doby narození.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    já toho o náhodě vím dost
    můj Bůh je náhoda

    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    ZUULLUU: Jsme ochotni věřit tomu, že jsme vznikli náhodou, než abychom připustili, že jsme součástí něčeho komplexního a stvořeni něčím, co neznáme. To je pak pevným základem nabubřelosti a arogance, která člověku umožňuje chovat se bezohledně vůči tomu, čím by měl být fascinován.

    Je bláznivé věřit v Boha, ještě bláznivější je myslet si, že všechno vzniklo náhodou.. (to jsem kdysi někde vymyslel)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: nic nevíš :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: mrdá vždy silnější, ale pak jsou tady ti slabí, kteří mrdaj se slabýma
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: já tě nechápu, jakože si myslíš, že neplodnost se dědí, tak nevím, po kom bych jí měla dědit
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BIRLIBAN: co ty víš, co se z toho třesku tý tiskárny stane za 13,8 miliardy let :D
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Věřit v teorii velkého třesku je jako domnívat se, že explozí tiskárny vznikne naučný slovník.. (to jsem kdysi někde četl.)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: to kopíruju jenom pro tebe, ty to chceš vědět ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: tady jde o to, jesli ten špatnej "kus" je plodnej....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: Organismus zplodí v průměru za život více než jednoho plodného potomka.
    Existuje určitý selekční tlak, čili organismy s některými vlastnostmi mají větší šanci na přežití, než jiní.
    Existuje vnitrodruhová variabilita, jednotliví příslušníci jednoho druhu se tedy od sebe liší.
    Existuje heredita, potomci se v průměru podobají více svým rodičům, než ostatním členům populace.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: přirozenej výběr ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: když vznikl čas, vznikla i náhoda :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: a to ještě neznáš teorii vodní opice :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: zkus neodarwinismus
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: podívej, kam jsme se dostali za 200 let, zas takoví dementi nebudem
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: ber to tak, že fakt ten první vývoj od pravěkejch lidí k nám byl dlouhej, malovali jsme zvířátka do jeskyň (vstup do ženy), protože jsme všichni věřili v matku přírodu, že se díky tomu znova naroděj, zakopávali jsme naší nejhezčí( nejtlustější) holku z vesnice, a hodili jsme jí do jámy, u který jsme předtím 9 nocí tančili ve spirále směrem ke smrti, pak zadupali a tančili spirálovitě směrem k životu dalších 9 nocí, a bylo to jenom kvůli políčku s bramborama nebo jinejm hlíznatejm plodinám
    hawking říkal, že tady žádní emzáci nejsou, když jo, tak jenom olizujou skály a jsou daleko
    BYDK
    BYDK --- ---
    Mam Raspberri PI a tu 5Mpx kameru a maly telescop. Pokud by se povedlo kameru napischnout na ten malicky telescop a udelat detektni a navigacni algoritmus i s tim ze bude sledovat dany objekt, mohli bychom poridit s trochou stesti poradne materialy. Otazka je, kdy se k tomu dostanu. Mozna by se chtel nekdo pripojit a ten pristroj sestrojit. ;)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZUULLUU: samozrejme, rozumim. taky jsem to jen tupe neakceptoval :) ale casto je ta evidence temer neoodiskutovatelna. jen se to proste ponekud vic lisi od tech snad az hloupe jednoduchych vedomosti, co nam nalili do hlavy pro jistotu uz na zs a proto to ted samozrejme pusobi jako trendoidni podivnost nebo posetilost. At uz jsem v tomhle smeru trochu omezenej nebo ne, pro me je tech voditek vic nez dost a davaji rozhodne vetsi smysl nez to, co mne o starovekych civilizacich rikali ve skole - to mi spis vzdycky prislo nejaky dost neuceleny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam