• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    SWAJ_CZ: super
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    SWAJ_CZ: super, trochu vysvetleno proc si myslim ze je blbost cpat se s elonem muskem na mars :)
    SWAJ_CZ
    SWAJ_CZ --- ---
    Je na čase převzít roli Bohů, aneb jak ve skutečnosti funguje svět Titulky CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=M7UBb1rkHIk&feature=share
    BYDK
    BYDK --- ---
    CROME: JJj, falsuje se od doby, co tu mame obchod a to ve vsech kategoriich. Nic noveho pod sluncem. :) Ty ruzne fotografie se dostali i k expertum a nikdo nemohl prokazat, ze jde o falsum. Nikomu se to nepodarilo vyvratit.
    CROME
    CROME --- ---
    BYDK: he Lol tak urcite :)

    JIKE
    JIKE --- ---
    BYDK: cely zajimavy!
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Mohli sme nájsť dôkaz mimozemského života, ale neporozumeli sme mu | Televízia TA3
    http://www.ta3.com/.../7a90f3f92e4f0322ece6f2b8528256d480b3422674901ef75c465105336812520ffbcb03.html
    BYDK
    BYDK --- ---
    Pokud ma nekdo trpi nedostatkem dukazu o UFO. Podivejte se na tyhle sninky. Jsou stare, jeste pred dobou photoshopu a pritom dost detailni i videa.

    The silent revolution of truth - (české titulky)
    http://www.youtube.com/watch?v=3i99L31UOBo
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    AVATAR: mám dejavous, vždycky si vzpomenu na tenhle dialog
    RIMMER: Ne, Listere, myslím třeba pyramidy. Jak mohli přemístit ty masivní kamenné kvádry bez pomoci moderní techniky?
    LISTER: Měli masivní biče, Rimmere. Masivní biče.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ale bude to teda maratónek :) 3 hodiny na zadku nevydržím, to dám na etapy
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: rozumim :)
    ten dokument v podstate neni o ufo, ale o tom, ze v ancient aliens kecaj a jak to podle vedecky overenych dukazu bylo. Pokud mas rada kriticke mysleni, pak se ti bude moc libit.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: já jsem ráda, žes sem přišel. mám trochu problém se o tématu bavit s lidma, co říkaj UFO určo tady lítá. vypadá to, že máš kritické myšlení :) na ten dokument se podívám, začal mě víc lákat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: to uz je na tobe, jestli budes verit lidem, kteri maji obecne tendenci se delat zajimavymi a lhat, nebo dukazum, ktere verejnost nikdy nevidela a jejich existence je pochybna :)

    ja si obrazek udelal a i kdyz by se mi libilo verit tak, jako zamlada, nejde mi to. Ale to se moc neslucuje s tematem auditka, tak tu jen cekam na nejaky dukaz :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: právě proto mě třeba zajímalo, jestli nějaký smrtelník vlastní úlomek ztroskotaný lodi nebo cokoli jiného hmatatelného. protože pokud v ruce nemá nikdo absolutně nic versus tisíce a miliony pozorování, tak je to zvláštní, že by nikdo ani kousek lodi neulovil, když bylo údajně několik havárií, které údajně všecky uklidila armáda USA a schovala někam do podzemí. nevím opravdu jak se dá věřit tomu, že mají několik talířů a mrtvých ufonů. ale kde sakra berou toliko případů? a co všecky ty muži v černém? asi stejný "přelud"...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: muj nazor je ten, ze vsechny tyhle serialove derivaty vecne opakovaneho od osmdesatych a devadesatych let, kdy byl boom ufo, jsou toceny za ucelem sokovat a strasit. Nase babicky mely vodniky, bludicky a hejkaly. Clovek moderni je vychovavan v predstave, ze tato stvoreni neexistuji, ale lidsky mozek tu trochu tajemna vyzaduje a tak je tu ufo a mimozemstani :)

    Aneb od tech devadesatek se tematu venuji a cim vic "dukazu" jsem videl, tim min verim, ze nas mimozemstani aktivne navstevuji. Jestli tu nekdy v historii byli? Mozne to je. Pravdepodobnost inteligentniho zivota mimo Zemi je velmi vysoka. Ale natahovane serie snazici se udrzet sledovanost te teorii delaji z meho pohledu medvedi sluzbu.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: dík :) ušetřils mi práci. prosím tě a co říkáš na seriál Hangár 1 Akta UFO?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kdyz si vygooglis protagonisty serialu, zjistis, ze jsou to v podstate vsechno spisovatele, ktere ufologie zivi. Skvela reklama. Jestli tomu veri? Asi jak cemu :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: a ti tvůrci ancient aliens tomu věří taky nebo chtěli lidi zblbnout?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: jako ancient aliens? Vic, nez je zdravo :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: já nevim, ale kolik lidí takovým kravinám uvěřilo... .)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nemam, muzea to nadavovat a sirit tak osvetu :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: když mě titulky uspávaj :) nemáš to česky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam