• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: v tom debunked dokumentu je spousta uajomavych historickych faktu. Urcite je to prinosnejsi, nez serial. Nehlede na to, ze je to komplet ozdrojovany, takze me to zabavilo na desitky hodin :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: no zrovna Ancient Aleins mě fakt nenadchnul. přišlo mi, že by tvůrci hodili ufonům na triko i ukřižování Krista. viděla jsem pár dílů a na další už jsem neměla sílu :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: k ancient aliens je treba zkouknout i toto:
    Ancient Aliens Debunked, titulky - Vetřelci dálnověku odhalení
    https://www.youtube.com/watch?v=f-exLMLnnuc
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Exotická vysvětlení- trauma zrození. Zážitky únosu se podobají traumatickým prožitkům z doby narození.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    já toho o náhodě vím dost
    můj Bůh je náhoda

    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    ZUULLUU: Jsme ochotni věřit tomu, že jsme vznikli náhodou, než abychom připustili, že jsme součástí něčeho komplexního a stvořeni něčím, co neznáme. To je pak pevným základem nabubřelosti a arogance, která člověku umožňuje chovat se bezohledně vůči tomu, čím by měl být fascinován.

    Je bláznivé věřit v Boha, ještě bláznivější je myslet si, že všechno vzniklo náhodou.. (to jsem kdysi někde vymyslel)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: nic nevíš :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: mrdá vždy silnější, ale pak jsou tady ti slabí, kteří mrdaj se slabýma
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: já tě nechápu, jakože si myslíš, že neplodnost se dědí, tak nevím, po kom bych jí měla dědit
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BIRLIBAN: co ty víš, co se z toho třesku tý tiskárny stane za 13,8 miliardy let :D
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Věřit v teorii velkého třesku je jako domnívat se, že explozí tiskárny vznikne naučný slovník.. (to jsem kdysi někde četl.)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: to kopíruju jenom pro tebe, ty to chceš vědět ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: tady jde o to, jesli ten špatnej "kus" je plodnej....
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: Organismus zplodí v průměru za život více než jednoho plodného potomka.
    Existuje určitý selekční tlak, čili organismy s některými vlastnostmi mají větší šanci na přežití, než jiní.
    Existuje vnitrodruhová variabilita, jednotliví příslušníci jednoho druhu se tedy od sebe liší.
    Existuje heredita, potomci se v průměru podobají více svým rodičům, než ostatním členům populace.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: přirozenej výběr ;)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: když vznikl čas, vznikla i náhoda :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: a to ještě neznáš teorii vodní opice :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: zkus neodarwinismus
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: podívej, kam jsme se dostali za 200 let, zas takoví dementi nebudem
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: ber to tak, že fakt ten první vývoj od pravěkejch lidí k nám byl dlouhej, malovali jsme zvířátka do jeskyň (vstup do ženy), protože jsme všichni věřili v matku přírodu, že se díky tomu znova naroděj, zakopávali jsme naší nejhezčí( nejtlustější) holku z vesnice, a hodili jsme jí do jámy, u který jsme předtím 9 nocí tančili ve spirále směrem ke smrti, pak zadupali a tančili spirálovitě směrem k životu dalších 9 nocí, a bylo to jenom kvůli políčku s bramborama nebo jinejm hlíznatejm plodinám
    hawking říkal, že tady žádní emzáci nejsou, když jo, tak jenom olizujou skály a jsou daleko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam