• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: já jsem ráda, žes sem přišel. mám trochu problém se o tématu bavit s lidma, co říkaj UFO určo tady lítá. vypadá to, že máš kritické myšlení :) na ten dokument se podívám, začal mě víc lákat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: to uz je na tobe, jestli budes verit lidem, kteri maji obecne tendenci se delat zajimavymi a lhat, nebo dukazum, ktere verejnost nikdy nevidela a jejich existence je pochybna :)

    ja si obrazek udelal a i kdyz by se mi libilo verit tak, jako zamlada, nejde mi to. Ale to se moc neslucuje s tematem auditka, tak tu jen cekam na nejaky dukaz :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: právě proto mě třeba zajímalo, jestli nějaký smrtelník vlastní úlomek ztroskotaný lodi nebo cokoli jiného hmatatelného. protože pokud v ruce nemá nikdo absolutně nic versus tisíce a miliony pozorování, tak je to zvláštní, že by nikdo ani kousek lodi neulovil, když bylo údajně několik havárií, které údajně všecky uklidila armáda USA a schovala někam do podzemí. nevím opravdu jak se dá věřit tomu, že mají několik talířů a mrtvých ufonů. ale kde sakra berou toliko případů? a co všecky ty muži v černém? asi stejný "přelud"...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: muj nazor je ten, ze vsechny tyhle serialove derivaty vecne opakovaneho od osmdesatych a devadesatych let, kdy byl boom ufo, jsou toceny za ucelem sokovat a strasit. Nase babicky mely vodniky, bludicky a hejkaly. Clovek moderni je vychovavan v predstave, ze tato stvoreni neexistuji, ale lidsky mozek tu trochu tajemna vyzaduje a tak je tu ufo a mimozemstani :)

    Aneb od tech devadesatek se tematu venuji a cim vic "dukazu" jsem videl, tim min verim, ze nas mimozemstani aktivne navstevuji. Jestli tu nekdy v historii byli? Mozne to je. Pravdepodobnost inteligentniho zivota mimo Zemi je velmi vysoka. Ale natahovane serie snazici se udrzet sledovanost te teorii delaji z meho pohledu medvedi sluzbu.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: dík :) ušetřils mi práci. prosím tě a co říkáš na seriál Hangár 1 Akta UFO?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kdyz si vygooglis protagonisty serialu, zjistis, ze jsou to v podstate vsechno spisovatele, ktere ufologie zivi. Skvela reklama. Jestli tomu veri? Asi jak cemu :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: a ti tvůrci ancient aliens tomu věří taky nebo chtěli lidi zblbnout?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: jako ancient aliens? Vic, nez je zdravo :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: já nevim, ale kolik lidí takovým kravinám uvěřilo... .)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: nemam, muzea to nadavovat a sirit tak osvetu :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: když mě titulky uspávaj :) nemáš to česky?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: v tom debunked dokumentu je spousta uajomavych historickych faktu. Urcite je to prinosnejsi, nez serial. Nehlede na to, ze je to komplet ozdrojovany, takze me to zabavilo na desitky hodin :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    AVATAR: no zrovna Ancient Aleins mě fakt nenadchnul. přišlo mi, že by tvůrci hodili ufonům na triko i ukřižování Krista. viděla jsem pár dílů a na další už jsem neměla sílu :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: k ancient aliens je treba zkouknout i toto:
    Ancient Aliens Debunked, titulky - Vetřelci dálnověku odhalení
    https://www.youtube.com/watch?v=f-exLMLnnuc
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Exotická vysvětlení- trauma zrození. Zážitky únosu se podobají traumatickým prožitkům z doby narození.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    já toho o náhodě vím dost
    můj Bůh je náhoda

    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    ZUULLUU: Jsme ochotni věřit tomu, že jsme vznikli náhodou, než abychom připustili, že jsme součástí něčeho komplexního a stvořeni něčím, co neznáme. To je pak pevným základem nabubřelosti a arogance, která člověku umožňuje chovat se bezohledně vůči tomu, čím by měl být fascinován.

    Je bláznivé věřit v Boha, ještě bláznivější je myslet si, že všechno vzniklo náhodou.. (to jsem kdysi někde vymyslel)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: nic nevíš :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: mrdá vždy silnější, ale pak jsou tady ti slabí, kteří mrdaj se slabýma
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ZUULLUU: já tě nechápu, jakože si myslíš, že neplodnost se dědí, tak nevím, po kom bych jí měla dědit
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BIRLIBAN: co ty víš, co se z toho třesku tý tiskárny stane za 13,8 miliardy let :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam