• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: To má být odpověď na tohle? SVANC
    Vždyť říkáš to samé :D.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Tak určitě :D
    Radio - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Radio#History

    TOMINO_I: "obecně" - LOL
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Ja to bral obecne.
    Jasny, ze vim, Tesla, mel to patentovany driv nez to Marconi vyzkousel, ale bohuzel Marconimu se to nakonec prikleplo.
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Vážně jsi tak nechápavej, že ti nedochází, že věta v tom postu se týká tebe, nikoli mě? :D
    Btw už víš, kdo vynalezl rádio? :D
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    Ctu, co si napsal: SVANC zadna moje konstrukce to neni, je to jenom tvoje tvrzeni.
    Kazdej jsme svym zpusobem exot pro toho druheho ;)
    100 lidi, 100 chuti, 100 nazoru..
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Tvrzení, že MĚ chybí oponenti, je jenom tvoje konstrukce - snaž se nejenom číst, ale i chápat přečtené.
    A ne, debata o UFO opravdu nemusí nutně sklouzávat do bezobsažných ezo keců. Ale pokud je v debatě dostatek exotů, kteří jsou schopni sem postovat absurdní nesmysly, jako např. že autorem vynálezu rádia je Tesla a že ho to napadlo proto, že se "sam dokazal naladit na stejnou vlnu s jeho umirajici matkou", tak se tomu zřejmě vyhnout nelze.
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Ja ti psal, ze si mas jit tlachat, pokud ti chybi oponenti, nekam jinam. Tak to nevytrhuj z kontextu. Ze tu tlachame to je jasny, ale nemelu tu o tom, ze je to tu samy ezo apod., jak to delas ty.
    Jak jsem psal, precti si zahlavi, U.F.O pokud vis co znamena ta zkratka, tak ti asi dojde, ze to nejsou zrovna objekty, o kterych se neco vi, resp. presne fyzikalne dany nebo vypocitany (nebo cokoli), proto tu to musi byt trochu do mysticna/eza apod. protoze vetsina co tu chodi tak se zajima o tenhle ukaz - "Unidetified Flying Object".
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Není nad to, když o tlachání vykládá autor takovýchhle tisíckrát vyvrácených žvástů :D TOMINO_I
    O funkci ignore už jsi někdy slyšel? :D
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Přiznám se, že se také občas rozčílím a nemohu pochopit, že někdo docela inteligentní nevidí, co vidím já a co považuji za tak zřejmé. Zdá se mi, že žijeme v absurdním světě, a mám pocit, že je často urážen zdravý rozum. Z našich sporů dnes čiší frustrace.
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    ZUULLUU: a kdyz napisu, ze meles sveho druhu sracky, tak to znamena co? Ze je to bezva a dava to smysl? Proboha...
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    Gorila je emzak... Tak tady to slo slusne do prdele)))
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Tak si precti zahlavi tohoto auditka a bez si tlachat nekam jinam, pokud ti chybi oponenti. Me zas nebavi tu cist ty tvoje zvasty.
    SVANC: Dekujeme odejdete..
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Fakt dobrá debata s tebou...

    ZUULLUU "kdo tvrdi, ze nam tu letaji ufa a emzaci se pohybuji mezi nami?"
    SVANC "Doposud jsem měl za to, že v tomhle auditku kromě pár skeptiků všichni"
    ZUULLUU: "zajimave. a uz se s tim lecis dlouho?"
    SVANC: "Pokud to nevidíš z jejich postů, asi nemá smysl se dál bavit."
    ZUULLUU: "to fakt nevidim.srsly sry"
    SVANC: "Tady jen pár příkladů:" (uvedeni tři lidé)
    ZUULLUU "to je porat dokolecka"

    Když takhle vypadá řeč o něčem, co je v podstatě úplně jasné, tak zcela ztrácí smysl bavit se o něčem složitějším. Přeji příjemný zbytek dne a slibuji, že se budu snažit vám to tu nekazit příliš často :D.
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Mě zase připadá divné toužit po absenci oponentů a po partě, která si jen poklepává po ramenou.
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Me zas prijde divny mlit o nevereni v UFO a na emzaky v auditku o UFO :)
    Kazdej mame pravda nejakou zabavu mno :P
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: Astralni rovina je mentalni rovina, ktera obklopuje nasi planetu. Astral je jen takova proverka, rekl bych. Tam se setkas se svymi strachy a tve mysleni te zavede na mista, na ktere jsi naladen. TAkze to mnohdy muze byt nebezpecne a muzes prozit vazne peklo. V Astrale dobre poznas, jak tve mysleni ovlivnuje tvou realitu vnimani. A kdyz timhle projdes, jsi pripraven jit dal. Btw... tam muzes taky potkat nejake bytosti, ale astral asi neni zrovna neco, kde bys chtel setrvavat. Trikrat jsem tam byl a zdesenim jsem se vratil vzdycky zpatky. Takze jsem neprosel. Citil jsem se tam jako nahy, steny neznamenali bezpeci. A jen chci upozornit, ze jsem pil jen kavu, zadne halucinogeny. :) Jsou lidi, ktery by ti mohli vypravet hodiny, co zazili. Vis o svem tele, ale pohybujes se proste jinde.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: peer rewiev literatura řeší problémy se zdroji podstatnou měrou. Tvůj výklad fyziky je skutečně kreativní.
    BYDK
    BYDK --- ---
    PALEONTOLOG: Materialni? Nabidnul bych ti dokument, ale to neni materie. Pokud chces materii na dukaz nematerialnich veci, je to tezce dostupne. :) Napriklad, myslim, ze Fyzika jako takova ma zastaraly nazev. Preci jen vime, ze hmota je jen velice nepatrna cast a vesmes vse ostatni je energie, kterou ani nedokazeme urcit, vyuzivat. Penize jiz take nejsou vesmes materialni. Jsou spise mentalni-psychologicke. Uz ted se pohybujeme v oblastech, ktere proste jsou za hranici ciste fyzickeho sveta. A to jsme na zacatku poznani.
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: "Astrálně" komunikovat může leckdo. Na to opravdu stačí dostatečná dávka vhodných psychedelik.
    A jinak je opravdu zásadní rozdíl mezi nevírou v jakýkoli jiný inteligentní život než na Zemi, a vírou v to, že na Zemi se kromě nás lidí vyskytují i emzáci.

    Ty citace jsem uváděl jen jako doklad toho, že tato víra je v tomhle auditku rozšířená. Vlastně mi připadá dost absurdní myšlenka, že by lidé s vírou ve výskyt emzáků tady na Zemi v auditku o ufo nebyli :D.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: já vím, bude to znít směšně, ale máš ta fantasmagorická tvrzení čím doložit ?
    (netvrdím, že jsme vše poznali, zajímá mě materiální opora pro takový teze)
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: CO jen veri. :) Nejhorsi je, ze kdyz si nepripustis zakladni predpoklad existence ineligentniho zivota, tak se nikam nedostanes. Porad se tocime okolo vstupni brany. Existuji? Pak je to hrozna nuda.

    Nejlepsi jsou Indove. Kdyz se jich zeptas na tuhle otazku, tak reknou. A neco noveho? :D
    Peruanci s nimi komunikuji. Taky rikaji. Kdyz se setkas s Virakotchou, tak je to ztrata casu. Virakotcha je fyzicka mimozemska bytost. Oni komunikuji prevazne s bytostmi z jinych "vysich" rovin existence.
    Pak kmeny Hopi maji znalosti o vesmiru na ktere teprve prichazime. Napr. Sirius ma tri slunce. My jsme nedavno zjistili, ze ma dve. Atp...
    A to nemluvim o starovekych narodech a ruznych zajimavych nalezech, maleb na kamenech, jeskynich.

    Tak Vam nevim, ale kdo neveri, je opravdu velky skeptik a musi byt i ignorant a o vsem opravdu pochybovat. Na druhou stranu se nedivim, jelikoz v tehle dobe musi byt clovek obezretny. Taky jsem zkusil pripustit, ze je to cele hloupost, ze neexistuji, poprel jsem vse co jsem videl a zkusil se na to podivat jako na neexistenci. Nakonec jsem se z ni nastesti probudil.

    PS: Ta anketa muze byt zajimava. Ale vlastne k nicemu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam