• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Me zas prijde divny mlit o nevereni v UFO a na emzaky v auditku o UFO :)
    Kazdej mame pravda nejakou zabavu mno :P
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: Astralni rovina je mentalni rovina, ktera obklopuje nasi planetu. Astral je jen takova proverka, rekl bych. Tam se setkas se svymi strachy a tve mysleni te zavede na mista, na ktere jsi naladen. TAkze to mnohdy muze byt nebezpecne a muzes prozit vazne peklo. V Astrale dobre poznas, jak tve mysleni ovlivnuje tvou realitu vnimani. A kdyz timhle projdes, jsi pripraven jit dal. Btw... tam muzes taky potkat nejake bytosti, ale astral asi neni zrovna neco, kde bys chtel setrvavat. Trikrat jsem tam byl a zdesenim jsem se vratil vzdycky zpatky. Takze jsem neprosel. Citil jsem se tam jako nahy, steny neznamenali bezpeci. A jen chci upozornit, ze jsem pil jen kavu, zadne halucinogeny. :) Jsou lidi, ktery by ti mohli vypravet hodiny, co zazili. Vis o svem tele, ale pohybujes se proste jinde.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: peer rewiev literatura řeší problémy se zdroji podstatnou měrou. Tvůj výklad fyziky je skutečně kreativní.
    BYDK
    BYDK --- ---
    PALEONTOLOG: Materialni? Nabidnul bych ti dokument, ale to neni materie. Pokud chces materii na dukaz nematerialnich veci, je to tezce dostupne. :) Napriklad, myslim, ze Fyzika jako takova ma zastaraly nazev. Preci jen vime, ze hmota je jen velice nepatrna cast a vesmes vse ostatni je energie, kterou ani nedokazeme urcit, vyuzivat. Penize jiz take nejsou vesmes materialni. Jsou spise mentalni-psychologicke. Uz ted se pohybujeme v oblastech, ktere proste jsou za hranici ciste fyzickeho sveta. A to jsme na zacatku poznani.
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: "Astrálně" komunikovat může leckdo. Na to opravdu stačí dostatečná dávka vhodných psychedelik.
    A jinak je opravdu zásadní rozdíl mezi nevírou v jakýkoli jiný inteligentní život než na Zemi, a vírou v to, že na Zemi se kromě nás lidí vyskytují i emzáci.

    Ty citace jsem uváděl jen jako doklad toho, že tato víra je v tomhle auditku rozšířená. Vlastně mi připadá dost absurdní myšlenka, že by lidé s vírou ve výskyt emzáků tady na Zemi v auditku o ufo nebyli :D.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: já vím, bude to znít směšně, ale máš ta fantasmagorická tvrzení čím doložit ?
    (netvrdím, že jsme vše poznali, zajímá mě materiální opora pro takový teze)
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: CO jen veri. :) Nejhorsi je, ze kdyz si nepripustis zakladni predpoklad existence ineligentniho zivota, tak se nikam nedostanes. Porad se tocime okolo vstupni brany. Existuji? Pak je to hrozna nuda.

    Nejlepsi jsou Indove. Kdyz se jich zeptas na tuhle otazku, tak reknou. A neco noveho? :D
    Peruanci s nimi komunikuji. Taky rikaji. Kdyz se setkas s Virakotchou, tak je to ztrata casu. Virakotcha je fyzicka mimozemska bytost. Oni komunikuji prevazne s bytostmi z jinych "vysich" rovin existence.
    Pak kmeny Hopi maji znalosti o vesmiru na ktere teprve prichazime. Napr. Sirius ma tri slunce. My jsme nedavno zjistili, ze ma dve. Atp...
    A to nemluvim o starovekych narodech a ruznych zajimavych nalezech, maleb na kamenech, jeskynich.

    Tak Vam nevim, ale kdo neveri, je opravdu velky skeptik a musi byt i ignorant a o vsem opravdu pochybovat. Na druhou stranu se nedivim, jelikoz v tehle dobe musi byt clovek obezretny. Taky jsem zkusil pripustit, ze je to cele hloupost, ze neexistuji, poprel jsem vse co jsem videl a zkusil se na to podivat jako na neexistenci. Nakonec jsem se z ni nastesti probudil.

    PS: Ta anketa muze byt zajimava. Ale vlastne k nicemu.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Tady jen pár příkladů:

    TOMINO_I: "Vlada USA s emzakama urco spolupracuje."
    JIKE: "Je logické ze musejí vyspělé civilizace používat něco jiného. Minimálně od doby co tu byly poprvé."
    BYDK: "Nezajimam se jiz o to jestli existuji, ale spise o to, kdo je kdo, kdo v cem leta a co se to tu vlastne deje."

    A jistě by se našli i další. Co takhle udělat anketu, kdo z návštěvníků tohoto auditka na existenci emzáků tady na Zemi věří?
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Běž s těmi svými projekcemi někam. Nepsal jsem nic o dokazování emzáků na planetě, ale o tom, že jejich existenci na Zemi v tomto auditku dost lidí věří. Pokud to nevidíš z jejich postů, asi nemá smysl se dál bavit.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Doposud jsem měl za to, že v tomhle auditku kromě pár skeptiků všichni :D.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: tahle analogie teda sakra kulhá
    SVANC
    SVANC --- ---
    KUKIDE: Kristepane, je fakt nutné pokaždé opakovat tu demagogii s velikostí vesmíru a zda si oponenti ufo myslí, že jsme ve vesmíru jediní?
    Jedna věc je být pevně přesvědčen, že civilizací mohou být spousty, a něco úplně jiného je názor, že nám tu poletují ufa s emzáky přímo na Zemi.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALIPH: nepamatuju, promin. Perly svinim evidentne :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    AVATAR: Ty už si vůbec nepamatuješ, že jsem nabízel terestriální vysvětlení? To není o světonázoru, ale o projekcích očekávaného, které jsou bohužel častější na té části spektra, kde lidé na svou psychiku příliš nedbají.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    já vám fakt nevím... jsme v ufo auditku

    1. vesmír je fáááááákt velkej
    2. kdo věří že jsme jedinej život v celém vesmíru je fáááák zaslepen

    a pokud sem nějaký to ufo doletělo a přečetlo si nějakou takovouhle diskusi tak zase vzalo sto pro roha :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALIPH: sorry, je to pro mne osobne prijatelnejsi vysvetleni, nez mimozemstani. Neber si to osobne, kazdej muzeme mit svuj svetonazor, ne? :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Ad vědeckej pohled na věc: perfektní mindfuck předvedl id Avatar, kterému jsem po dlouhém přemlouvání popsal dopodrobna stroj, kterej sem viděl.. popisoval jsem směr rotace a podobný věci a on mou kauzu (hlavně zbytečnou námahu) uzavřel se slovy, že "jsi pravděpodobně viděl hejno ptáků." :)

    Ono je to vtipný, tragický a úplně zbytečný ať z té či oné strany.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: Proč by měl někoho popichovat zájem o ezo u nevzdělaných lidí?? :o To je jako chodit po ulici a rozdurděně upozorňovat týpka vedle, že má beďar na xichtě. Tyvoe, noaco??
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: proc by mel bejt clovek se zajmem o ezo nevzdelanej? To neni nutnost. Jen se to stava docela casto.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: A teď jaká donebevolající hloupost je si myslet, že Zuuluu reprezentuje esoterický pohled na svět. :D /

    To je přesně důsledek té eurocentrické demence a koloniálního myšlení, které dělí lidi na lidi a na méně lidi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam