• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    KALIPH: Od toho Turčina to možná i půjde číst. Pozdějí zkouknu.

    LUKK: Já sem v klidu, tys začal bejt protivnej. Pohoršenej, že mám z tebe nějaký dojmy... Jako bych byl první nebo poslední.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    ZUULLUU: Ach jo :D.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    ZUULLUU: Zatímco ale UFO nevidíš každý den, lidi co si daj tripa a potkávaj v jiný dimenzi entity, ti tu jsou už od dob co poprvý pračlověk olízl žábu. A hlavně teda na těch internetech, tam jich je hafo. Ale to UFO furt nevidět.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    LUKK: :D Spíš mi přijdeš napřesdržku kámo, stejně jako to máš na ikonce. Už jsem se smazal a ty to dál rozdmýcháváš? Mě zase nudí esoterospirituální vyfetla co sdělujou mystický pravdy na internetu v auditku UFO.
    LUKK
    LUKK --- ---
    SKLICIDLO: tak čti a šoupej nohama... taky nejsem zvědavý na tvé hodnocení a kategorie! kdybys mně znal tak vezmeš zpět všechna slova do poslední tečky... už mne vážně nudí kecy lidí jejichž klec je jejich vesmírem ve kterém jsou bohy...
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Mazání je takovej mor nyxu, nedá se pak číst diskuze kvůli jednomu floutkovi, který své příspěvky smaže.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SKLICIDLO: Já si tím jsem jist. Jen je to celé daleko komplikovanější, než by nejzavilejší fantasta dokázal přiznat.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SKLICIDLO: Myslím, že nám tady toho létá mnohem víc, než emzáci (co nelze identifikovat).
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SKLICIDLO: Takže tě zajímá vše, co lítá a nezvládneš to identifikovat?
    LUKK
    LUKK --- ---
    ...lidi s otevřenou myslí...(tím chápu lidi kteří zpochybňují vše a všude),lidi kteří se nebojí uvažovat mimo rámce(protože žádné nemají,anebo si uvědomují že jakékoliv ohraničení neřeší existenci prostoru za hranicí...),lidi kteří poslouchají nejen sami sebe,lidi kteří mají víc otázek než odpovědí( ona pravda že v každé otázce je obsažena odpověď...uala).....mám pokračovat?
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: tohle jsou tvoje myšlenky...
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: neblbni lady,jsi blízko píšu proto že to cítím,mám totiž pocit že už skoro sahám za kliku a lidé jako ty mne posouvají kupředu :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LUKK
    LUKK --- ---
    spousta z vás tady je velmi blízko....
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: jsi blízko,ZUULLUU
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: vnímání,pozorování,poslech...je to jedno....ten symbol je klíč k pochopení...pozorování je nástroj tvoření
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: od té doby co lidé začali jíst magické houby, lianu, olizovat žábu či podobně...začali také navštěvovat jiné světy,jiné úrovně existence jako takové... a ty jsou obyvané rozličnými entitami . jenže oni jsou zvědaví taky... a to co vidíme je zjednodušeně řečeno : projev jejich zkoumání nás... stín jejich reality v naší.... oko je zkoumání. pokud to pozoruješ / zkoumáš.. je to pravdivé... stejně jako hrnek v kuchyni když na něj koukáš existuje tak jak ho pozoruješ, pokud o něm pouze přemýšlíš z dálky (třeba z jiné místnosti) existuje pouze jako informační balíček /popis... prostě tam není dokud tam nedojdeš a nepřesvědčíš se "okem"....je to nápověda, klíč....
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: jen jestli neblbnou hlavu i umělcům
    LUKK
    LUKK --- ---
    A vůbec... cokoliv s Avi Loebem na Y...
    LUKK
    LUKK --- ---
    :: OSEL.CZ :: - Mohli by mrtví mimozemšťané zachránit lidstvo?
    http://www.osel.cz/10561-mohli-by-mrtvi-mimozemstane-zachranit-lidstvo.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam