• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: vycházím z tohoto dětinského vyjádření: Nikdo se ovšem ani neodvážíte říct, co jsem viděl.
    skutečně nemáme tu odvahu :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: Já nic víc nemám a nikdy jsem nepředstíral, že mám něco víc. ..že se podivuju, to je tvoje projekce a tam končí jakákoli diskuze. Mě nezajímají tvoje projekce o tom, co si myslím a co dělám. Dej si pivko na pohodu a jdi trollit někoho jiného.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROLAND: nene, presne takhle mimozemstani unasej lidi. proste zablesk a clovek zmizi z ulice. tyvle, kde zijes? nevis jak to funguje?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: nevím, podivuješ se nad tím, že to nikdo neřeší. ono není co řešit.
    zjistili jsme, že dokumentace o tom není žádná. další svědectví není, takže doteď to bylo v rovině dvě paní povídaly, od určité doby už ani to ne.
    nezúčastněně je to spíš kuriozita místního panoptika, která se řeší stylem "nevím dál"
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: A mně to kupodivu naprosto vyhovuje.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: to víš, v poznávání světa bylo uděláno tak nepředstavitelný množství statistické práce, že jaksi jedno pozorování jednoho samozvanýho ezoterika nemá wert
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Nikdo se ovšem ani neodvážíte říct, co jsem viděl. ...Jen že si vymýšlím. A to si klidně myslet můžete, jsme na internetu.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    VYHULENY_UFO: Promiň tohle není žádný důkaz. Za mě jsou to světlomety, případně oblohové laserové projektory. Jsem zvědav kdy nějakého kašpara napadne udělat skutečně přesvědčivou UFO show. Případně za pomocí osvětlených dronů.
    Amazing Drone Magical Holographic Light Show in China
    http://www.youtube.com/watch?v=GX7xOqLgkTM

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KALIPH: peknej roman, ale nemas zadnej dukaz. fotku, nic. to sis mohl stejne dobre vymyslet. napriklad tohle vyfotila nedavno matka pritelkyne z okna... jasny dukaz, ze tu jsou.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: myslíš, ze uz zadny neuvidís?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: a když se ti ještě náhodou nějaký podaří spatřit, co potom ?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: No fakt. Chápu, že pro hrubohmotaře slabota, a už to neřešme.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: co jako, že jsi žádný neviděl, to je ta reakce ?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: Vždyť to píšu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALIPH: celej ten rozhovor byl o tom, ze jsem te pozadal, abys mi napsal svy zazitky, protoze jsi tu byl tajemnej jak hrad v karpatech. Pote, cos mi vyhovel, jsem ti podekoval a zkusil najit racionalni vysvetleni. Coz te urazilo, sprdnul jsi me a poslal do hajzlu :D

    pamatuju si to, jak kdyby to bylo vcera, protoze nejenze jsi racio odmitl, jeste jsi se neracionalne nastval :D

    Ja to pritom vubec nemyslel zle...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: a co na to panbicek?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    AVATAR: Škoda, že nemám chuť to hledat v zálohách. Ale to je jedno. V tom případě jsi vůbec nereagoval na ten popis stroje, o kterém (a pouze) jsme se z mé strany bavili.

    Já vás nepotřebuju nikoho přesvědčovat, že jsem viděl, co jsem viděl a popsal jsem to tak nejlépe, jak jsem mohl. Ono je to samo o sobě dost rozrušující. Od té doby každopádně klid, ale taky jsem prosil Pánbíčka, ať už prosím za mnou/přede mnou nade mnou nelétají.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALIPH: ne, ja ti popsal svuj zazitek letky ufo s tim, ze si to vysvetluju jako letku hus osvetlenych reflektory zespodu (ktere osvetlovaly budovu).

    point byl - mozek obcas vidi, co chce videt a domysli si veci, se kterymi si jinak neumi poradit.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    KALIPH: Nikdy nezapomenu, jak mi id Avatar v poště napsal, že nejpravděpodobnější je, že jsem viděl hejno ptáků:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam