• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SVANC: copak ty si presne pomatujes prubeh intoxikace lsd? kde jsi videl kapat ohen k nebi, kde jsi hovori se stromy a tak...?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROLAND: zajimat te to muze, ale predvedl si omezeny rozhled a neschopnost videt sirsi obzory.
    SVANC
    SVANC --- ---
    KALIPH: Mohu se zeptat, z jakého místa jsi to pozoroval? A tím nemyslím, že z balkonu, ale lokalitu, ideálně číslo domu a orientaci pohledu ve smyslu světových stran.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    VYHULENY_UFO: Povídej, to mě zajímá.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    KALIPH: tak to nahlaš, jsou v rozklíčovávání dobrý :)
    a plus si projdi jestli tam někdo nehlásil z onoho dne taky podobné pozorování... rozklíčovali dvě ze tří mojich pozorování za ty roky, ale to jedno vysvětlení jim moc nežeru i když nechávám to ve verzi 50:50

    jestli se chceš bavit o tom co jsi viděl tak to bylo UFO... ostatní budou jen spekulace... :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    KUKIDE: Díky. Pointa není v tom řešit, jestli jsem to viděl nebo neviděl. Racionální vysvětlení si nechte pro světýlka na nebi. ..Otázka je, pokud jsem to viděl tak, jak jsem to popsal, co jsem to viděl? Určitě chápeš, že pokud jsem to viděl, tak mě o ničem jiném na tom nezajímá diskutovat.

    Ne, nikde jsem to nehlásil.
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    KALIPH: a nahlásil jsi to do projektu Záře???
    Projekt Záře – Evidence a výzkum fenoménu UFO a dalších nevysvětlených jevů v ČR
    http://www.projektzare.cz

    jinak za mě: bouřka černá Ok, vodorovné blesky taky Ok... to co jsi viděl/neviděl mohl být klidně od toho blesku... prostě přezářená sítnice a mozek to chvíli zpracovává a mysl vykládá... to je celý... ale rozhodně ti věřím že jsi to vnímal jako reálný a nechci se o tom přít :) a klidně jsi to opravdu mohl vidět...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: trolit, mno, potřebuju si témata tak nějak racionálně uzavřít. víc už k tomu nebude, můžem si ještě agresivně vynadat, prý ti to jde :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: vycházím z tohoto dětinského vyjádření: Nikdo se ovšem ani neodvážíte říct, co jsem viděl.
    skutečně nemáme tu odvahu :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: Já nic víc nemám a nikdy jsem nepředstíral, že mám něco víc. ..že se podivuju, to je tvoje projekce a tam končí jakákoli diskuze. Mě nezajímají tvoje projekce o tom, co si myslím a co dělám. Dej si pivko na pohodu a jdi trollit někoho jiného.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROLAND: nene, presne takhle mimozemstani unasej lidi. proste zablesk a clovek zmizi z ulice. tyvle, kde zijes? nevis jak to funguje?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: nevím, podivuješ se nad tím, že to nikdo neřeší. ono není co řešit.
    zjistili jsme, že dokumentace o tom není žádná. další svědectví není, takže doteď to bylo v rovině dvě paní povídaly, od určité doby už ani to ne.
    nezúčastněně je to spíš kuriozita místního panoptika, která se řeší stylem "nevím dál"
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG: A mně to kupodivu naprosto vyhovuje.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: to víš, v poznávání světa bylo uděláno tak nepředstavitelný množství statistické práce, že jaksi jedno pozorování jednoho samozvanýho ezoterika nemá wert
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Nikdo se ovšem ani neodvážíte říct, co jsem viděl. ...Jen že si vymýšlím. A to si klidně myslet můžete, jsme na internetu.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    VYHULENY_UFO: Promiň tohle není žádný důkaz. Za mě jsou to světlomety, případně oblohové laserové projektory. Jsem zvědav kdy nějakého kašpara napadne udělat skutečně přesvědčivou UFO show. Případně za pomocí osvětlených dronů.
    Amazing Drone Magical Holographic Light Show in China
    http://www.youtube.com/watch?v=GX7xOqLgkTM

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KALIPH: peknej roman, ale nemas zadnej dukaz. fotku, nic. to sis mohl stejne dobre vymyslet. napriklad tohle vyfotila nedavno matka pritelkyne z okna... jasny dukaz, ze tu jsou.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: myslíš, ze uz zadny neuvidís?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KALIPH: a když se ti ještě náhodou nějaký podaří spatřit, co potom ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam