• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PRAASHEK: jediné, aha jasný a mám je sem vkládat pořád dokola? jako chápeš? :) vždyť kousek dole to máš, Thirdphaseofmoon. nicméně když vidím jak excelentně reaguješ, tak stejně to pro tebe bude nejspíš jen snůška hoven, protože je znát, že ti nejde o obsah, ale jen o to, někoho prudit :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PSILOCYBER: jediné, co jsem chtěl, abys dal odkazy na ty kanály. nechápu, proč je sem normálně nevložíš. resp. jestli to chápu dobře, tak asi nemá cenu cokoliv žádat. konec komunikace :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PRAASHEK: podle toho co píšeš to spíš vypadá, že sis zapomněl vzít prášek, jakože něco o hovnech a tak...
    tak pokud máš něco k tématu, tak klidně přidej něco do diskuze a neplň to tady nějakými osobními dojmy, který jsou viditelně úplně vyndaný.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PRAASHEK: divná reakce? to, že to tady ani pořádně nečteš a chceš po mě ať to tu píšu speciálně znova když už to nikoho kromě tebe nezajímá po tom co to dávno proběhlo? no nevim... :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PSILOCYBER: to je divná reakce. vzhledem k tomu, co píšeš níže (cituji: "vím o yt kanálech které často sypou nová nefejkova videa"), tohle vypadá, že vlastně víš hovno a snažíš se působit, jakože to není pravda.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PRAASHEK: vždyť už to tu bylo ne? jestli se ti tim chce pročítat, nevim, tak to najdeš :) napsal jsem dva, z nichž jeden už chcíp, asi před rokem nebo kdy... ty videa tam prezentovaný považuju z velký části za real. selektoval jsem to před lety. to ostaní kanály co jsem já narazil, byly většinou úplně jasný fejky. proto jsem zůstal jen u těch dvou.

    jinak ještě stojí za řeč Nassim Haramein
    FERDA
    FERDA --- ---
    The 180 Day UFO Report is scheduled to be released on June 25th ...

    co od toho cekat?

    klasika?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROLAND: ufo muzes klidne kontaktovat na nyxu, ne? ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: no to já teda rozhodně dlouho filozofovat nebudu a pokud, tak ne s tebou
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: To ano můžeme filozofovat dlouho. (to je i tak nějak jeden z důvodů proč i nenávidím filozofii a dříve jsem se ji snažil maximálně vyhýbat a jen tak si filozofovat pro sebe vnitřně) Záleží o řekněme schopnostech a prostředcích a jak je v té filozofii použijeme. A jak tak koukám tak o ten dualismus se asi také nejvíce opírám jako o nějaký základ. A dodnes, když bych si nevyhledal ten význam bych to nevěděl, že se tomu říká dualismus.
    Zkrátka jsem nevzdělaný.
    A dle mého k tomu dualismu je, ale pak potřeba ještě třetí hodnota nebo prostředek.
    Jistě důkazy na které si můžeme šáhnout by byly samozřejmě nejlepší.

    Jsme presvědčeni že nejsme sami, ale zatím hmatatelné důkazy oficiálně nemáme.
    Někteří vzhlížíme k nebesům a doufáme, že vyhrajeme Jackpot.

    Již dávno mě napadla taková otázka, právě co kdyby?

    Když se ti poštěstí navázat konktakt s UFO/mimozemskou civilizací. Co by jste udělali?
    Řekněme že parametr pro odpověď je že kontakt není nepřátelský.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: filozofovat coby kdyby můžeme nekonečně dlouho, prozatím platí dualistická povaha, stvořená pozorováním jednoho či druhého stavu čehosi, co původně nemá žádnou podobu
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Kreténi sice jsme, tma a koma také bude, jen otázka jestli permanentní a nebo dočasné? :)
    Tak dofejme že pak přijde láska a mír věčný klid. ;)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Tak jistě bylo jich mnohem více, ale to by se tomu člověk musel věnovat a také narazit více na desired documents. Proto jsem si vzal do huby filozofii. ;)

    No k tomu předpokladu života a inteligentího, tak to beru jen dle toho jak a jaké informace se ke mě valí.
    Tak pokoušíme se kultivovat život na bázi třeba křemíku. Otázka zní co bude potom? :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: Toť otázka. Já to řekněme beru jako nějaké fylozfování.
    Ono o tom co je co, se může ještě hodně změnit. (změní, ale naše vědomí tu dávno nebude)
    Vesměs všechno je jen energie a informace či myšlenka.
    Je tu toho ještě mnoho co neumíme pojmout.
    V kombinaci Howking - energy of empty space v kombinaci struktury programu jsem došel k určitým poznatkům u kterých vím, že jsou nad mé možnosti. A tak jsem si je zjednodušil.

    Bazírování na tom že život je jen tam kde je voda a kyslík je za mě velice naivní a klasicky lidsky sobecké nebo sebestředné, ale řekněme pochopitelné.

    Řekněme že vše začíná myšlenkou, takže je vymyšlené.

    Vem si třeba kolik věcí před xx lety se považovalo za nesmysl a dnes je už i řekněme běžně používáme a většina lidí si to ani neuvědomuje.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROLAND: každá hovadina dokáže ožít svým životem, třeba že částicová povaha elementárních částic je vymyšlená
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    PALEONTOLOG: Jo dneska by to byla slušná živná půda a x lidí by tomu věřilo že byly nebo jsou skuteční. Škoda tehdy internety nebyly, i když jsem pár jedinců typoval, už tehdy když se to jako premiéra ukazovalo, tak vypadaly a pokoušeli se to dál šířit jako že jsou skuteční. A tak nějak matně pokud se nepletu si i autoři s touhle myšlenkou jako joke pohrávali.
    Ale než jako UFO tak jsem to už tehdy bral jako jasnou eko agitku a varování.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ICE: fotoelektrický a inverzní fotoelektrický jev, nastuduj si elementární fyziku místo kanálů na blockchainu
    ICE
    ICE --- ---
    PALEONTOLOG: a tu energii fotony uvolnuji pri jake interakci? .) btw. s kvanty zadny problem neni.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ICE: poslyš, jako vážně, fotony uvolňují energii po jednotlivých kvantech, tedy nespojitě, tak to prostě je, představ si to jak chceš, ale nehneš s tím
    ICE
    ICE --- ---
    PALEONTOLOG: prave ta protikladna dualita u fotonu je konstrukt. pozorovani ano, vysvetleni je rozdilne a nepotrebujes si vytvaret neco co je chvili castice a chvili vlnova funkce..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ICE: u fotonu jde o duální povahu, někdy se chová jako vlnění a někdy jako částice, ta částicová povaha vychází z planckovy konstanty, tedy že vyzařování se děje po kvantech, což revolučně změnilo chápání světla jako částice. vychází to z pozorování
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam