• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TROX23: je to sympatak :)
    TROX23
    TROX23 --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JIRIX: „Vidět něco a okamžitě dospět k závěru, že jde o mimozemský život z jiné slunečné soustavy, je vrchol hlouposti a nedostatku logiky,“

    Ouch :)
    KURE
    KURE --- ---
    TADEAS: četls to?
    to pdf je nejakej traktat o "metalic glass" a jeho vlastnostech a potencialnim vyuziti. nikde ani slovo o ufo.
    LUKK
    LUKK --- ---
    nějak si to ufácké ro beru na sebe. Kdyby nereagoval na mou dementní otázku (uznávám) asi by se tak nevzprudil...budu tedy sedět v koutě a jenom čumět....beztak vím pifu...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TLUSTEI: marně se snažím vybavit to zoufalé ID, co se mě tady snažilo vyprovokovat demencemi nadpozemských rozměrů, bohužel snaha byla prvoplánová, já si lidi zapamatuju podle jinýho klíče :)

    to byla diskuze na úrovni, pane správče :D
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    UFO Explorations | Pentagon Admits It Has UFO Debris, Releases Test Results
    https://www.ufoexplorations.com/pentagon-admits-ufo-debris-results

    A letter was sent by the DIA to this author acknowledging the possession of recovered UFO material and the involvement of a defense contractor, granting access to some technical information (while denying most). Scrolling past the letter begins some of the technology reports, continued in the second PDF below. The first batch can be seen here

    https://7f215854-ce29-4a12-9bb0-f4e7eb88d38a.filesusr.com/ugd/aa4aac_e69847bdf5814f43b69d49e2962a17d8.pdf

    ...

    In the second PDF are several more of the 154 pages said to exist on the matter. It is in these documents that we gain the insights on the material as outlined earlier in this article. It is here that we learn of metamaterials, invisibility, slowing the speed of light, compressing electromagnetic energy, implanting memory metal in people and other remarkable things.

    https://7f215854-ce29-4a12-9bb0-f4e7eb88d38a.filesusr.com/ugd/aa4aac_4b1d0bacf5bc4db0922c82b4fad3d132.pdf
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    AVATAR: sic trefil, ale mě t ovlasně stačí už můžu taky říkat k tému já taky viděl dvě ufo a hlásil jsme to :D
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    AVATAR: aha tak nic moc teda... ale řekl bych že to teda spíše jen rozvíří vody a tlak na goverment aby to začala vysvětlovat... třeba se i kruhy v obilí dostanou do hledáčku :)

    stejně bude zajímavý až ten report bude veřejnej... zatím to jso ujen řeči že zaznameli jsme a nevíme... se mi fakt nechce věřit že když na to mají nějaké týmy co to desetiletí zkoumaj že ten report obsahuje všechno... já jsme měl asi mylsnej dojem že musí zveřejnit vše co mají... ale naštěstí je tu ten jejich akt kdy si občan USA může zažádat o informaci a tím pádem teď ovčani USA budo uvědět na co se mají ptát :)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    AVATAR: ??? co??? ona už je zpráva venku???
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: no netrefil jsem to? :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    TLUSTEI: JE to tu obcas tezky. :) Bohuzel jsem dospel k tomu, ze nemohu sdilet vic, nez povrchni veci typu videl jsem. Zazitky jsou casto za beznou hranici mysleni a reaktivni mysl mnoha z nas znemoznuje sdilet hlubsi vhled na tomhle foru. Ne ze by to neslo, ale stane se to neprijemnou zkusenosti.
    KURE
    KURE --- ---
    TLUSTEI: na zodpovězená otázek čas nemáš, ale na nevyžádané vysvětlování něčeho na co se nikdo nepta,l čas máš.
    p.s. moje poznámka byla k Jen tvá interpretace. O mně to nic nevypovídá. a myslel jsem tím, že naopak to o tobě vypovídá dost. to je celý.

    tady je přispěvek: https://youtu.be/6kZOGdLq2Kw
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    KURE: Nebylo by to poprvé ani naposled. .) Nicméně, když už se v tom rejpeme, nevím proč je těžké pochopit, že někdo nemá chuť dál diskutovat, když se s každým dalším příspěvkem podmnožina shody zmenšuje. Já SKUTEČNĚ mám lepší věci na práci než přesvědčovat anonymní IDs na Nyxu o mém pohledu na svět. Na to už jsem na internetech moc dlouho. Co je na tom arogantního? Podle mě nic. Je to jen strohé konstatování. Pokud se to někoho dotklo, nic to nevypovídá o mě, ale o dotyčném (dotyčné).

    Btw. Co tak radši něčím přispět? Odkaz třeba? Zajímavá doba a tady se rešej nečí pocity... tvl jako omg.
    KURE
    KURE --- ---
    TLUSTEI: :) to se moc pleteš
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Jen tvá interpretace. O mně to nic nevypovídá.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Nemůžu tam najít to slovo... "ubožáci".
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Jseš.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Nerelevantní dotaz lze poslat do relevantního auditka i normálním způsobem. Můžeš mě citovat? Nevzpomínám si.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Nejedná se o RO za jiný názor, jedná se o RO za demenci á la V.UFO. Když nemá co říct ať nic neříká. Stejně umí jenom zbytečně prudit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam