• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DASHALondýn - fotky, info, zajímavosti
    SMETY
    SMETY --- ---
    BADHORSE: Copak internet, ale google :-)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SMETY: ja vim ze na severu jeste nemate moc internet ale kdyz zajdes do knihovny a pouzijes tenhle link..mel by obsahovat vsechny informace:-))


    Best ways for visitors to pay - Transport for London
    https://tfl.gov.uk/...etting-around-london/best-ways-for-visitors-to-pay?intcmp=27718#on-this-page-1
    SMETY
    SMETY --- ---
    FLAD: jedem z Prestonu. Budeme jezdit po Londonu asi kazdej den mezi tim ctvrtkem a nedeli. Posledne kdyz jsme jeli za kamosema do Hackney z Victoria vysel nas lip Uber (cena vykon) nez jet jednu cestu k nim jednu zpet.
    FLAD
    FLAD --- ---
    SMETY: Odkud jedete? Jeden den nebo vic?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj, jedem do Londyna volit, budeme tam od čtvrtka do neděle. Jak se po Londyne co nejjednoduššeji a nejlevněji samozřejmě přepravovat. Bohuzel nemame bezkontaktni karty. Uber a kolo a pesky se nam fakt nechce prozatim :-)

    Diky.
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    RAJCHE: ja si půjčil on-demand dodávku (na hodiny) u toho jejich Anglickýho "Obi" (sorry nevzpomenu si jak tomu tu říkají, je to 4 roky, ale mají to propojený s Hertzem - já to měl právě přes Hertz on-demand) a přestěhoval se sám... akorát mě to stálo víc proto, že jsem večer naložil postel od kolegy v pátek, a teprve v sobotu začal stěhovat zbytek, takže mi naskočily noční hodiny, no i tak to bylo £80... A to jsem jel 3x Kingson - Fleet.
    MARLON
    MARLON --- ---
    Může prosím někdo doporučit nějakou účetní co umí anglické účetnictví?
    PEPO
    PEPO --- ---
    Nabizím spolujizdu z Anglie (Lomdyn/ Dorset) pristi tyden utery/ streda... kdyztak posta
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Ahoj, nekdo link na stehovaky prosim? Extra Velka Dodavka.
    Leamington Spa -> Tabor
    Prvni polovna rijna

    Diky.
    ILEGAL
    ILEGAL --- ---
    Zdar a silu, shanime urgentne spolubydlici do velikyho doublu u Ally Pally. Vsechny informace zde https://www.spareroom.co.uk/flatshare/london/crouch_end/4975102
    meli sme spoustu prohlidek ale kde nic tu nic :/ a uz se mi nechce doplacet dalsi mesic za prazdnou mistnost.....
    jakekoliv dalsi info na pozadani, jakoze treba ja sem starsi nez uvadeny max. vek :D jsem tu jediny cech, zbytek je anglie, spanelsko, italie
    a kdyz uz nic, mame velikou zahradu tak se stavte aspon na brko nebo pokec :)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    LUIS_
    LUIS_ --- ---
    SM3: Na ambasádě jen na objednání. Takže volej, dokud se nedovoláš.
    SM3
    SM3 --- ---
    WASHO23: Vzal jsem opet Lebaru ;)
    Dneska jsem se dozvedel ze mam do D na skoleni privezt vypis trestu, sice jeden dostali pred 2 mesici, ale chteji aktualni, asi se boji, ze jsem stihl nekde neco udelat :D
    Budu zitra zkouset se dovolat na ambasadu do Londyna, na webu pisou, ze je linka velice vytizena, at pouziji email a ze dostanu za 6-8dni, ten vypis potrebuji nutne do teto soboty 10. 6. Kdyz se nedovolam ma cenu tam jet a daji mi to na pockani?
    Pripadne letim pres Frankfurt v nedeli, ale pocitam ze tam to nekde v nedeli tezko sezenu, skoleni mam od pondeli od rana na malym meste :(
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    Man holds onto pint while fleeing London Bridge terror attack | Metro News
    http://metro.co.uk/...le-fleeing-terror-attack-becomes-symbol-of-london-spirit-6683304/?ito=facebook
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    SM3: tak v tescu maj svůj tescomobil :) lebara simku maj skoro v každý trafice. za mě celkem v pohodě (ikdyž nemaj buhvíjaký pokrytí mimo města, ale to asi holt jsem rozmazlenej z čech) jen teda když se něco posere tak jejich customer service je úplně nahovno. ale ono se nic nějak nesere. za rok a čtvrt jsem potřeboval něco řešit jednou..
    SM3
    SM3 --- ---
    Doporucite nejakou predplacenou SIM na data? Neco jako Lebara UK, tu jsem kupoval jak v D tak DK a vzdy v pohode. Kde po ni koukat, benzinky/tabaky? V Tescu jsem nic nevidel nebo jsem slepy? :)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    F99: Existuji 'advance' ceny listku - pokud kupujes doststecne dopredu, muze to byt o dost levnejsi.
    F99
    F99 --- ---
    dik!
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    F99: Prijdes, koupis listek v automati nebo u prepazky, drepnes si do vlaku a jedes. Muzes klidne i online ale je to jedno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam