• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ! UVÁDĚJTE LOKALITU !
    ! DOMLOUVEJTE SE V POŠTĚ !
    ! MAŽEME CHAT A NEVYŽÁDANÉ KOMENTÁŘE - JEN INZERÁTY !
    ! VYŘÍZENÉ ZÁLEŽITOSTI POKUD MOŽNO MAŽTE !

    příbuzné kluby (snad:)
    [Diskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]]
    Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj
    Bazar nábytku a bytových doplňků - design trvale obydlených prostor, rady a porady
    STONED MOVING AGENCY
    Nabídku slevových kupónů a obdobných záležitostí


    Poptávky po kuponech MHD raději sem: Jezdíte na černo MHD? - debaty jsou OT a budou mazány

    Nábytek místo odvozu na sběrňák nabídni tady Nábytková banka
    rozbalit záhlaví
    NELDE
    NELDE --- ---
    NELDE: Tak stolní lampa je pryč. Zůstaly jen dvě nástenné. Pár lidí mělo zájem, ale jak to dlouho trvalo, tak to raději otevírám znova:
    Za odvoz a malou sladkost z Bohnic (večer). Nejlépe dnes nebo zítra - kdo je schopen přijet dříve, má přednost.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Za odvoz a nějakou malou sladkost (Bohnice večer) tři lampičky - jedna stolní (E27) a dvě na zeď (E14).

    MR_G0RBY
    MR_G0RBY --- ---
    Ahoj,
    sháníme bílou barvu na zeď (Primalex, atp...), klidně i zbytky samo.
    Jo a taky vysavač, kdyby náhodou.
    Přijedu si prakticky kamkoliv, Praha.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Pro Zelenou komunitní zahradu sháníme 2 - 4 plastový barely/sudy na dešťovku, cenu navrhněte. do 70 - 80 km. od Chomutova si dojedeme. Díkes. Pošta kdyžtak.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Shanim barevne vinylove desky, Praha, na tvorbu
    CHRISTIANA
    CHRISTIANA --- ---
    darujem listok do krakowa

    odchod piatok 23.40
    v nedelu spat o 11.00
    SCHWA
    SCHWA --- ---
    PETGRIDUS: nemusi, ale jde o to se zbavit co nejvic desek najednou a ne litat na pudu k rodicum kvuli par kusum ,)
    KLEVKA
    KLEVKA --- ---
    Prosím, neválí se někomu doma nějaký, nevyužitý obal na kytaru? děkuji...
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    budu vyrabet detskou hru ala clovece nezlob se... potrebuji male figurky (např. z kidner vajícek - ale ty v jednom kuse), ktere budou barevne odlisitelne.. napr. zeleny krokodyl, cerny pes atp... potrebuji jich cca 6ks.. praha, posta diky...
    DIVER
    DIVER --- ---
    VYODRAK: potvrzuju. do toho košíku chodí spát moje kočky :)
    VYODRAK
    VYODRAK --- ---
    drobnosti - cetky pro děti, za odnos
    Praha Řepy

    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nabízím za odnos. Trochu odrbaná, ale v šatníku ještě poslouží.
    Šířka 112, výška 160, hloubka 30,5 cm. Praha - Smíchov.

    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    za odvoz :)
    k vyzveduti Praha 4 Lhotka







    ARFEA
    ARFEA --- ---
    Nábízím šest starších, mírně zatuchlých kufrů za odnos. Praha - Smíchov.



    PRETTYBOY
    PRETTYBOY --- ---
    Zdravim, nemel by nekdo zajem o kytaru (spanelku) ? je funkcni a v dobrem stavu. cca za tech 150kc. Praha
    SM3
    SM3 --- ---
    Pokud by už někdo nevyužil:
    - malé reprobedýnky s jackem
    - zdrojový kabel k multifunkci HP B109a
    Nejlépe Praha.
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    poptávam botník, praha, pošta THX
    MARI_
    MARI_ --- ---
    Neměl by jste někdo na prodej ODŠŤAVŇOVAČ? I nad rámec klubu. Praha. Děkuji.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Ahoj, neválí se doma někomu nevyužitej ruční vysavač? Praha, díky :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    mám volnou pohovku d150 š90 v75, je rozkládací (rozložená cca 210 cm)
    černý textilní povrch je trochu jetý a na jednom opěradle je zalátaná dírka. Spodní dřevěná lišta je prasklá, moc jsem to nezkoumala, ničemu to nevadí, sedí se na ni dobře a rozložená je na nějaký postkalbový vyhnití nebo prostě válení se, přespat jenom v nouzi největší, neboť ten dřevěnej rám pohovky pod molitanem pěkně tlačí do zadku/boku/žeber a tak vůbec. Poslední část se dá sklopit přes tu předposlední a tak může vzniknout takový doupě, připadně zvýšenina pod nohy. Prostě úplně vymazlená pohovka, kde jsem strávila plno krásných chvil:) Předám do dobrých rukou za odvoz, případně za dva ananasy :)))
    k odvezení Praha Prosek, od zítřejška od 18:00-21:00 po celý další týden, ale čím dříve, tím lépe :)
    Pište mi prosím do pošty.

    http://img22.rajce.idnes.cz/...33_3972293999c64d77d771e73f10e628c1/images/20170315_1527471.jpg?ver=0

    http://img22.rajce.idnes.cz/...33_3972293999c64d77d771e73f10e628c1/images/20170315_1528131.jpg?ver=0
    HARVIE
    HARVIE --- ---


    Nemáte někdo v praze (nejlíp praha 1,2,5,6,7) přebytečnej levej list na pádlo? ideálně na pádlo s průměrem žerdi +- 3cm...
    mám tu pádlo úplně stejný jako na fotce, kterýmu chybí jeden list, tak jsem si řikal že by nebylo zlý ho zkompletovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam