• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ! UVÁDĚJTE LOKALITU !
    ! DOMLOUVEJTE SE V POŠTĚ !
    ! MAŽEME CHAT A NEVYŽÁDANÉ KOMENTÁŘE - JEN INZERÁTY !
    ! VYŘÍZENÉ ZÁLEŽITOSTI POKUD MOŽNO MAŽTE !

    příbuzné kluby (snad:)
    [Diskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]]
    Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj
    Bazar nábytku a bytových doplňků - design trvale obydlených prostor, rady a porady
    STONED MOVING AGENCY
    Nabídku slevových kupónů a obdobných záležitostí


    Poptávky po kuponech MHD raději sem: Jezdíte na černo MHD? - debaty jsou OT a budou mazány

    Nábytek místo odvozu na sběrňák nabídni tady Nábytková banka
    rozbalit záhlaví
    BICA
    BICA --- ---
    BICA: rezervace
    BALIQ
    BALIQ --- ---
    Zdravim sháním banánovky nebo podobné krabice na stěhování, praha, kdyžtak do pošty diky ;)
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    TATEREZA: zbejvá už jen houpajda a palestina a kraťáky, jinak rezervováno
    ALLEKTO
    ALLEKTO --- ---
    sháním dvě dřevěné hranaté garnýže jak jsou tam dvě řady pro jezdce. délka 220 cm. praha
    MALAMUT
    MALAMUT --- ---
    3 trojdílné matrace - "polštáře" - výplň: molitan, mořská tráva, péra
    Za odvoz od Ondřejova.
    MALAMUT
    MALAMUT --- ---
    HP Color LaserJet 4550n - při stěhování mechanicky poškozen zásobník papíru - ulámané západky, nedrží uvnitř. Většinu úlomků (snad ještě) mám. Už pár let mi tu leží, k opravě se nedostanu, začala překážet. Byla v normálním provozu. Je mi líto ji poslat do kontejneru ...
    Za odvoz od Ondřejova.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN:
    miminí vzorky, lehátko, maca, notýsek a dřevěná krabička zamluvené
    Scholl strojek na paty a epilační strojek fuč
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Tungsten T3 s nabíječkou za odnos. Nefunguje, ale nemůžu se donutit ho vyhodit. Tak kdyby to třeba někdo sbíral… Praha.
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    nabizim houpacku pro decka,palestinu,krataky,mapu sveta,rucniky a fresbeecka.za odvoz satalice nebo vrsovice

    ANIKEVESTIFEX
    ANIKEVESTIFEX --- ---
    Ahoj :)
    nemate doma nekdo (nebo nekde zasantroceny na chalupe treba) stary korenky? Idealne skleneny, ale nemusi bejt. Diky, Praha a okoli
    J_A_S_O_N
    J_A_S_O_N --- ---
    Ještě jednou..... za odvoz nechám přebalovací pult 78*78 cm, lze navrtat na jakoukoliv plochu. Komoda pod pultem není v nabídce.

    KUNKU
    KUNKU --- ---
    Dlaždice, je jedno jakej motiv/textura/velikost... tak na 3m² +-, ale zajedu si i pro jeden kus :) po Praze, díky!
    Kdyžtak můžu nabídnout 7 párů bot, směs adidas, vans, newbalance a nike velikost 46 - 46.5 do práce nebo na chatu jsou ještě dobrý. Kdyžtak pošlu foto do pošty.
    MACCINO
    MACCINO --- ---
    Ahoj,nemate nekdo prosim, po svych ratolestech napriklad,kasicku na minizamecek? Vyzvedl bych si po Praze. Diky!
    ANYNA
    ANYNA --- ---
    Sháním poštovní schránku, nejlépe na klíček, ale není nutné. A kdyby náhodou někomu prebyvala prodluzka na bubnu, taky se mi sikne Praha, Lovosice, Litoměřice a po trase
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Převážně za odnos nebo za nějakou drobnost, beru ovoce, zeleninu, domácí okurky zavařené, červené marmelády, mýdla Protex... se domluvíme, hlavně mě toho zbavte. Pondělí a úterý, Praha, kousek od metra Vyšehrad nebo případně kousek od metra Pankrác u muže v kanceláři. Díky.

    - balíček vzorků do porodnice a pro novorozence, za nic nebo za banán
    - lehátko na koupání mimina, flekaté, ale na funkci to nemá vliv, za odnos
    - klávesnice s USB, za kilo?
    - hydratační sprej na zvířecí srst, nevhodný dárek, nabídněte, ovoce, zelenina...
    - prázdné plechové krabičky ajedna dřevěná, plechové jen společně, jen tak nebo za dřevěnou ovoce třeba?
    - načatá pánská drogerie za odnos
    - držáky nebes a dalších věcí na dětskou postýlku, za odnos
    - maca neboli peruánský stimulant v prášku, mě nejede, načaté, ubrané jednou, za odnos
    - špendlíky, kancelářské sponky, plastová obálka na zdravotní průkaz, za odnos
    - Scholl strojek na paty funkční, ideálně za 4 mýdla protex nebo za kilo?
    - starý funkční epilační strojek Braun, za odnos nebo ovoce?
    - malý notýsek s výměnnými listy, černé polepené desky, vel A6, jestli se nepletu - za odnos nebo za ovoce

    https://photos.app.goo.gl/kgDVZiAmuytW8XUr9



    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    poptávám mikiny s kapucí všeho druhu a velikostí k účelu přešití. Praha Smíchov
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Nabízím kaneclářskou židli, má ulomenou páčku výškového nastavení, takže má teď pevnou výšku, vhodná tak pro někoho, kdo moc nevyrostl (já mám 160 a je mi tak akorát), nebo pro někoho, kdo si ji chce opravit.
    K vyzvednutí v Praze u metra Pražského povstání.

    FARIN
    FARIN --- ---
    A pak bych to měl nějaké knihy
    horní řada po 100,-, spodní po 50,-


    FARIN
    FARIN --- ---
    Minimálně nošené kožené letní boty velikosti 46, za 100,- Praha 8

    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    daruji cca 160ks bílých cihel. Štětí a okolí (resp. odkudkoli), za odvoz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam