• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    ok holky nadrtime subo a jdeme do skoly, je to dobrej cil? 2mg/den, juchuu ;))
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    YMLADRIS: Díky :), za krásný hřejivý slova. To dává smysl, a asi sem zrovna potřebovala aby mi to nikdo řekl, viz. dále;)

    KAMAR: Smázla jsem sama, mám nějaký psycha na téma "radši nic nepsat", polovinu příspěvků smažu před, a polovinu zbytku po odeslání;)
    blbost asi, pokoušim se nahradit pravidlem "psát si cokoliv kamkoliv dle chuti a necháávat to tam" ;)

    TRUCE: To dává ovšem smysl taky ;)
    V tomto konkrétním případě byl samozřejmě problém v mluvení o tématu s osobou, která z něj má hrůzu, měla jsem líp poslouchat intuici a vůbec s tím nezačínat nebo to stopnout po prvních minutách ;) (místo toho jsem podlehla tendenci obhajovat svůj svět před někým koho mám za důležitou blízkou osobu, zbytečné)

    YMLADRIS: Souhlas. Taky jsem to nedávno prohlídla, jakej je to kec, celej ten sluníčkovej optimismus, a jaká je to marketingová kampaň. Viděla jsem pěknej dokument o tom, jak to vzniklo, mnoho úrovní hnutí za dokonalého šťastného sebeaktualizujícího člověka (kterej pracuje na svojí aktualizaci, u toho pěkně nakupuje, a nezabývá se ničím nepříjemným a depresivním jako je třeba realita....). V rámci toho je jistě i dost dobrýho (všelijaký techniky, co člověku fakt pomáhají cítit se líp), ale podstata věci je mi podezřelá.
    A rozhodně většina lidí je pořád spíš méně šťastných, včetně velmi horlivých zastánců toho hnutí.
    Sama zažívám docela paradoxní situaci - cítím se celkově v tuhle chvíli fakt šťastná, ale součástí toho je, že spoustu času je mi blbě, jsem zmatená, mám strach nebo se na sebe zlobím...to štěstí je o centrálním směru, a pak o nějakým pravdivým připuštění si všech těch stavů a jejich pozorování...nebo jak to vysvětlit....

    Každopádně imho člověk nepotřebuje být šťastnej na to, aby si chtěl neubližovat. Když je mi blbě, můžu hledat způsoby, jak se cítit trochu líp...protože metoda udělat něco, z čeho mi bude ještě hůř, byla testována moc dlouho a už mě neba ;)

    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TRUCE: no seriozne makam na tom aby bezcilne bloumani zvitezilo ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: kazdy ma cile, nebo ne? vzdy delas neco s vidinou neceho..?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TRUCE: no jo ja dycky zapomenu ze sou lidi co maji cile, jak ja zadny nemam... ;)

    tak to je fakt, pokud je to soucast cesty, tak klidne maz, Conti,
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: bych k tomu enjoy yr life pridala slovo "this way"
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: zalezi ceho chce dosahnout
    pokud jeji cil koliduje s realitou ktera ji pri propagaci toho cile potkava, pak je neco spatne
    ale jinak samozrejme just be yrself ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TRUCE: conti.

    conti, to ze v realite zaujimas nejakej tvar nutne znamena, ze budes nejaky lidi srat. tak to musi byt. kdyz bys nikoho nesrala, byla bys beztvara ameba. ze se na tebe lidi nastvou je proste zpusob interakce. nemusis vychazet s kazdym. musis vychazet se svym svedomim.

    jsi krasna. ovlivnuj realitu.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    jedine nedopatrenim :)
    fakt
    som nic nemazala voe :o)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    KAMAR: k tomu jak se nam vsem libi na svete akorat tobe ne... nedavno takovej aha zazitek se slavojem zizkem: 'Enjoy Your Life!' je diktat ideologie dnesni doby. Pokud sis nedokazala vychytat zivot tak aby sis ho uzivala, jsi looser a patri ti pocity viny a vubec jsi na hovno.

    Je to tak transparentni, ze to malokdo vidi. No a co ze si svuj zivot neuzivas? Kde konkretne je napsany, ze si ho musis uzivat? To jsi slysela v TV reklame? Ser na to, ze vsichni si zivot uzivaji. Drtiva vetsina z nich je posrana priznat si pripadny opak.

    V pripade zajmu o Zizka check this:

    http://www.youtube.com/watch?v=XvSfN6UTMrY&feature=PlayList&p=E92A787153BB99EF&index=1
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    nekecej ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    nesmazlo
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    ou tady se to zmazlo ... ale my se domluvime! vime proc .. nebo budeme vedet proc ;)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    KAMAR: ;) heh, ne...tedy kromě toho že je resident alien jako my všichni ;)
    a já snad radši taky ne...pryč s tím...negativní zážitky lepčí nechat spát
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    KAMAR: to jo
    mam rada co pises, lebo je to uplne odtrhnute od sebereflektivneho hladania
    to proste JE
    ,,
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    KAMAR: s mimozemskymi civilisaacemi? nic ;)
    smotnem brcko mozna, pokecame...ale jinak, me se tady libi .]
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    jo cau ymladris .. nepisu uz snad rok .. ale ted som sedela na pive a hovoril mi ktosi - to je jako z nejaky dobry knihy ty zazitky, ne jako kdybych poslouchala nekoho koho znam .. ;)
    KAMAR
    KAMAR --- ---
    ma s tym neco truce spolecnyho? ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    cau kamar!
    doufam ze to secko zapisujes atramentovym perem a postujes nekam.

    nejakej smysl v tom byt musi.

    bolest je pry signal ze zrovna probiha praskani skorepiny oddelujici cloveka od nejakeho uvedomeni, neustaly porod, tak nevim no
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    ATOMINATOR: zrejme se zname z nejake e-mailove konference ci co ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam